Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 12–18 dienoms: puikiai seksis kovoti

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-12 08:00
Atitrūkusi nuo Saturno Venera nesijaus tragiškai blogai, bet nesijaus ir gerai – tiek galima pasakyti apie mūsų jausmus bei pramogas. Merkurijus nusiteikęs pamokslauti, o ne reikalus tvarkyti. Pradėjęs dilti mėnulis jam nei padės, nei trukdys. Tik Marsas jausis puikiai – kovoti jam seksis. Matyt, ir mums.

Avinas. Prieš prasidedant. Savijauta ir nuotaika bus puikios, tik tiek. Kol kas darbe nepervargsite – darbo bus kaip įprastai. Vėliau bus plojama per petį „kas kitas, jei ne tu“. Galima pasinaudoti palankiu metu ieškoti reikalingos informacijos apie keliones ir puikiai pasilinksminti savaitgalį – progų bus.

Jautis. Arba, arba. Gali tekti susidurti arba su aktyviais, tikslo siekiančiais asmenimis, arba su tam tikromis aplinkybėmis – teks arba kovoti, arba prisitaikyti. Bręsta palanki galimybė arba šauniai kelionei, arba dalykiniams ryšiams su užsieniu plėtoti. Savaitgalis tiks namams ir šeimos reikalams tvarkyti.

Dvyniai. Ana pusė. Santykiai su kai kuriais žmonėmis gali būti ganėtinai intensyvūs. Ana pusė gali būti labai veikli bei išradinga ir nešykštėti gerų patarimų. Teliks pasirinkti, kas geriausiai tinka jums. Palanku siekti teisingumo. Taip pat laikas geras tiems, kurie energingai rūpinasi sveikata, nebūtinai vien sava.

Vėžys. Iš eilės. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, reikalai, pareigų vykdymas plauks srauniu upeliu – teks visko imtis iš eilės. Kita vertus, didelių kliūčių neturėtų būti, tad nesunkiai susitvarkysite. Ko gera, patiks judrios pramogos. Tikėtina, kad mielosios antrosios pusės sėkmė virs ir didele jūsų sėkme.

Liūtas. Asmeninės pramogos. Profesijos sritis vargu ar nustebins rimtais darbais. Tačiau gali būti nemažai progų užsiimti namais, šeimos reikalais, čia viską energingai statyti į vietas. Taip pat neliks pamiršta gražioji gyvenimo pusė – būsite geros nuotaikos, kūrybingi, darysite puikų įspūdį aplinkiniams.

Mergelė. Namų dabai. Tikėtina, kad daugiausia dėmesio teks skirti šeimai, jos reikalams – su viskuo puikiai susitvarkysite, jaukumo ir grožio bus vis daugiau. Patiks ir greitai judėti, važiuoti, tik būtina išlikti apdairiems. Pramoginė metų pabaigos pusė visą laiką bus kažkur šalia.

Svarstyklės. Greitai. Teks rūpintis keliais dalykais iš karto. Būsite smalsūs, judrūs ir šnekūs, reikės susitikti ir aptarti reikalus su draugais, be to, seksis bet kokia su žiniomis ir informacija susijusi veikla. Sėkmė lydės ir tuos, kurie greitai bei ryžtingai tvarkys piniginius reikalus. Bus progų puošti namus.

Skorpionas. Veržliai. Būsite energingi ir veiklūs, į tikslą žengsite apdairiai, bet greitai. Geriausiai seksis darbai ir veikla, kurių imsitės ar juos prižiūrėsite patys. Puikus metas sportuojantiems. Sėkmė lydės tuos, kurie rūpinasi piniginiais reikalais, siekia naudos. Dar liks laiko ir draugams.

Šaulys. Kaip saulė. Seksis viskas, ko imsitės ar ką prižiūrėsite, nes trykšite energija, būsite puikiai nusiteikę. Nestigs išmonės ir iškalbos tvarkant dalykinius reikalus. Geras metas mokytis ir mokyti kitus – bus lengva viską įsiminti. Taip pat gerės piniginiai reikalai – tai ypač pajusite po savaitgalio.

Ožiaragis. Pavasaris. Vidinis įšalas pamažu tirps, vis dažniau norėsis ko nors mielo, gražaus, palengva tapsite vis jausmingesni. Pakitusi būsena tikrai neliks nepastebėta. Vis dėlto dalykinis gyvenimas liks daugmaž toks pats kaip iki šiol. Bus smagu prasimanyti energingos veiklos su artimais draugais.

Vandenis. Laimėjimai. Nestigs darbo profesijos srityje. Čia galima tikėtis gana rimtų užduočių, galbūt iššūkių, bet netrūks ir energijos bei ambicijų, todėl galimi nemenki pasiekimai. Namie vyraus įprasta tvarka, dėl to liks laiko bičiuliams – bus smagu ne tik pasikalbėti, bet ir imtis įdomios veiklos.

Žuvys. Nieko nelaukiant. Atrodo, teks padirbėti. Tačiau profesijos srityje vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai, tik reikės apsukrumo. To nestigs, tad viskas vyks sklandžiai. Palanku rašyti laiškus, tvarkyti biurokratinius reikalus. Įdomių susitikimų, rimtų pokalbių gali būti kitos savaitės viduryje.

 

Naujausi straipsniai