Naglio Šulijos horoskopas gegužės 28–birželio 3 dienoms: dalykinio gyvenimo sparta kiek sumažės

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 08:00
Merkurijus jau šiandien iš Dvynių pereina į Vėžio ženklą ir bus kiek silpnesnis, veikiamas emocijų, tad galima tikėtis, kad dalykinio gyvenimo sparta kiek sumažės. Saulės spinduliuose pasislėps Venera – jausmų ir grožio kūrimo bus irgi mažiau. Mėnulis vis pilnės ir pagelbės mums tvarkyti asmeninius reikalus.

Avinas. Būsena. Būsite nusiteikę gan lyriškai, vargu ar norėsite kur nors veržtis, dėl ko nors kovoti. Kita vertus, iš tų svajonių gali atsirasti neblogų planų. Švelni nuotaika nė kiek netrukdys bendrauti su draugais, pažįstamais, jei reikia – susitikti pokalbio, netgi padės tvarkant namų, šeimos reikalus, kurių daugės.

Jautis. Nauda. Gali rūpėti piniginiai reikalai, galimybės gauti apčiuopiamos naudos. Reikalai šioje srityje klostosi puikiai, net jeigu atrodo kitaip, – tiesiog dabar sklandžiausiai vyksta gerai žinomi, įprasti darbai, veikla, o kūrybai tinkamas metas ateis kiek vėliau. Žinoma, draugams laiko visada atsiras.

Dvyniai. Gražu. Būsite energingi, geros nuotaikos, linkę džiaugtis maloniais dalykais. Neblogai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Jausmų ugnelę kurstyti irgi puikiai pavyks. Atrodo, atsiras nedidelių, tačiau gana svarbių piniginių reikalų, juos tvarkysite apsukriai ir tikrai ne be naudos sau.

Vėžys. Veikla. Atsigausite – tapsite veiklesni, pabirs nedidelių, tačiau svarbių ir greitai tvarkomų dalykinių reikalų. Žinoma, sukantis dėl jų gali atsirasti ir daugiau emocijų. Palankus metas veiklai, kuri susijusi su žiniomis, mokymu(si). Gali būti, kad ir kelionių reikalai pagaliau įgis aiškesnę kryptį.

Liūtas. Kūryba. Būsite judrūs, daug ir noriai bendrausite, be to, daugės ir smagių, palankių aplinkybių. Įkvėpimas dažnai lankys tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Nebus keista, jeigu priežastį atsiskleisti ras ir jausmai. Puikus metas ateities planus aptarti su artimais draugais.

Mergelė. Ramiau. Darbe, profesijos srityje galimas tam tikras atoslūgis – veiklos bus mažiau, likę darbai vyks be įtampos, kartkartėmis pasitaikys ir smagių aplinkybių. Tuo pat metu didės noras daugiau dėmesio skirti artimiems draugams, bendraminčiams, atsiras bendrų reikalų, kuriuos reikės aptarti kaip galima greičiau.

Svarstyklės. Bruzdesys. Daugės veiklos profesijos srityje. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, reikės ir bus nesunku daugiau bendrauti, derėtis. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su informacija, palanku imtis įvairių „popierinių“ reikalų. Daugiau aiškumo gali tikėtis ir kelionių mėgėjai.

Skorpionas. Atostogos. Permainų ne kažin kiek – ir darbe, ir namie vyraus įprasta tvarka (nors namie gal teks kiek daugiau padirbėti). Tikėtina, kad patiks pramogos, kurios verčia judėti. Visgi yra ir gerų žinių: išjudins reikalus tie, kurių veikla susijusi su užsieniu, daugiau aiškumo bus ir dėl asmeninių kelionių.

Šaulys. Iš išorės. Daug kas priklausys nuo kito ar kitų asmenų valios, veiklos ar ketinimų. Kita vertus, tai, kas tarsi eina į jus, gali būti ir gražu, ir naudinga, todėl beliks nutarti, kiek tos laimės ar pagalbos į savo gyvenimą (dalykinį – taip pat) įsileisti. Puikus metas imtis svarbių, seniai laukusių darbų namie.

Ožiaragis. Pareigingai. Visokie tvarkytini reikalai, nedideli darbai plauks gana srauniai. Dalis veiklos gali būti susijusi ir su sveikatos, sveikatingumo reikalais. Visgi kol kas darbų nebus tiek, kad reikėtų labai vargti. Puikus metas susitikimams ir dalykiniams pokalbiams su svarbiais žmonėmis.

Vandenis. Spalvingai. Ne per didžiausių darbų tik daugės ir išsisukti nebus galima. Tačiau nestigs ir galimybių pasilinksminti. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su pramogomis ir kūryba. Tikėtina, kad asmeninis gyvenimas taip pat bus džiaugsmingas. Geras metas greitai ir ryžtingai siekti finansinės naudos.

Žuvys. Tęsiniai. Būsite energingi, veiklūs, drąsūs, todėl puikiai seksis ne tik sportas, bet ir veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys. Be to, tęsiasi palankus laikas svarbiems, reikalingiems darbams, pertvarkai namuose. Ims daugėti nedidelių, malonių pramogų ir smagių, įdomių susitikimų.

Naujausi straipsniai