Naglio Šulijos horoskopas gegužės 17-23 dienoms: laukia daugybė pokyčių

Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2018-05-17 07:29
Tik ką nuo saulės atsiplėšęs mėnulis kasnakt darosi vis pilnesnis ir skatina naujomis jėgomis kibti į naujus darbus. Marsas iš Ožiaragio į Vandenį perėjo vakar, Venera iš Dvynių į Vėžio ženklą pereis šeštadienį, saulė iš Jaučio į Dvynius – pirmadienį. Laukia daugybė pokyčių, todėl ir mūsų gyvenimo būdas per trumpą laiką labai pakeis spalvas.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Naujovės. Atvirumas naujiems, nematytiems, nepatirtiems dalykams taps norma. Gali būti, kad šioje srityje labai padės artimi draugai. Atrodo, nestigs ir piniginių reikalų – turbūt nedidelių, bet naudingų ir pelningų. Po savaitgalio prasidės metas, kai palanku namus daryti gražesnius ir jaukesnius. Smagių dalykų pasiūlys savaitės pabaiga.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Antroji banga. Būsite energingi, veiklūs, daug ir lengvai bendrausite tiek dalykinėmis, tiek asmeninėmis temomis, dėl to visus darbus dirbsite ir reikalus tvarkysite lengvai ir netgi žaismingai. Po savaitgalio palanku siekti finansinės naudos – gali būti, kad tai bus anksčiau pradėtos veiklos tęsinys. Taip pat galimos malonios pažintys.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Veikla. Būti tiesiog mieliems ir žaviems nusibos, po savaitgalio tapsite energingi, dalykiški ir kibsite į darbus. Atrodo, vyraus greitai ir nesunkiai susitvarkomi. Taip pat vis didesnė sėkmė ims lydėti tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos – ji netruks ateiti. Palankus metas sportinei kelionei jau prasidėjo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vidinė šviesa. Po savaitgalio vis labiau atsipalaiduosite, tapsite jausmingesni, lengvai pastebėsite gražius dalykus, kurių anksčiau nematėte. Patys irgi lengvai kursite ką mielo, gražaus. Žinoma, kai būsena tokia – ir tikrieji jausmai greitai atsigaus. Naudingų žinių, kurias bus galima panaudoti ateityje, suteiks artimi draugai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Lengvai. Nemažai veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Visgi vyraus nedideli darbai, kuriuos galima sutvarkyti greitai, dėl to šokinėsite nuo vienos užduoties prie kitos. Noras susitikti su draugais, nuveikti ką smagaus jus privers būti aktyvius po savaitgalio – bus tikrai linksma. Gerokai reiklesnė gali tapti mieloji antroji pusė.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Rankovės. Pojūtis, kad darbe viskas vyksta beveik savaime, pamažu dings, o noro ir priežasčių veikti greitai, energingai ir efektyviai bus vis daugiau. Asmeniniame gyvenime nedidelių darbų, greitai tvarkytinų reikalų taip pat nestigs. Jei liks laiko – prasideda palankus metas ieškoti reikalingų žinių apie būsimas keliones.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nieko rimta. Savotiškas poilsio laikas, mat svarbiausiose srityse veiklos nebus daug. Na, darbe gali būti smagių, malonių aplinkybių, o daugiau užimtumo – tik tuo atveju, jei jis susijęs su grožio, komforto kūrimu. Namie viskas bus savo vietose. Vilios sportinės pramogos. Palankus metas ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Galimybės. Beveik savaime dėmesys kryps šeimos reikalų link. Atrodo, čia veikti tikrai bus ką, jėgų bei nusiteikimo viską daryti greitai ir kūrybiškai irgi nestigs. Darbe darbo ne per daugiausia, užtai gali būti nemažai įdomių, svarbių susitikimų, – jie naudos atneš ateityje. Po savaitgalio palanku vykti į smagią kelionę.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Su banga. Dabar (na, bent jau nuo savaitgalio) svarbūs gali būti ne jūsų, o artimo žmogaus darbai, planai ir mintys. Atrodo, būtų palanku leisti anai pusei rodyti iniciatyvą ir prie jos prisitaikyti, tai bus ir abipusiškai naudinga. Palanku domėtis sveikatos reikalais. Patiks greitai eiti, greitai važiuoti – atrodo, be rimtesnių pasekmių.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Daug visko. Į piniginius reikalus žvelgsite rimtai, veiksite greitai, ryžtingai, dėl to ir naudos ilgai laukti nereikės. Asmeniniame gyvenime nestigs nedidelių darbų ir reikalų, kuriuos reikės greitai sutvarkyti, bet ir tai seksis. Atsiras nedidelių, tačiau smagių pramogų, galimybių pašmaikštauti. Nudžiuginti žada santykiai su antrąja puse.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vidinis karys. Dabar būsite veiklesni, drąsesni ir prie tikslo žengsite tiesiau, atviriau. Ta vidinė narsa padės tiems, kurie nori sportuoti ar darbe vilki uniformą su antpečiais. Tačiau smagių dalykų irgi nestigs, būsite kūrybiški, galbūt keisis tiktai pati renginių, veiklos rūšis bei nuotaika. Bus ką veikti ir namie.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Namai ir žiedai. Gali būti, kad nemažai dėmesio ir pastangų pareikalaus namai, šeimos reikalai, – prasideda labai geras metas linksmai ir kūrybiškai kibti į juos, ypač po savaitgalio. Baigus „namų darbus“ ar tarp jų vis reikės su kuo nors susitikti, aptarti reikalus ar tiesiog smagiai pasikalbėti. Be to, tapsite labai kūrybiški.

Naujausi straipsniai