Naglio Šulijos horoskopas gegužės 16-22 dienoms: laikas dabar emocingas

Naglis Šulija
Autorius: Naglis Šulija
Publikuota: 2019-05-16 08:00
Mėnulio pilnatis bus šeštadienį, tad laikas dabar emocingas. Saulė ir Merkurijus keliauja Jaučio ženklu ir skatina galvoti bei veikti praktiškai, tačiau antradienį abu persikraustys į Dvynius ir ragins viską daryti greitai. Jautyje liks Venera ir bus nusiteikusi mėgautis visais prieinamais malonumais. Šiandien įžengęs į Vėžį Marsas praras savo jėgą.

Avinas. Sulėtėjimas. Būsena gali būti tokia, tarsi būtų išgaravę pusė jėgų, tad teks susiimti. Laimė, bent jau darbe iššūkių neturėtų būti, kasdienei veiklai daug pastangų neprireiks. Atrodo, neblogai klostysis piniginiai reikalai, tikėtina apčiuopiama nauda. Prasideda palankus metas ką nors keisti, perdaryti namie.

Jautis. Talentai. Pavyks savyje atskleisti daugybę talentų iš karto. Būsite dalykiški, veiklūs ir lengvai tvarkysite reikalus, o jų dabar gali būti daug. Finansinės naudos bus jau kitos savaitės viduryje. Tuo pat metu būsite žavūs, jausmingi, linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Lydės kūrybinė sėkmė.

Dvyniai. Prieš startą. Savotiška pertrauka – dalykinė veikla profesijos srityje nebus aktyvi, asmeninis gyvenimas taip pat nepateiks staigmenų. Tačiau žvilgsnis gali nukrypti piniginių, turto reikalų link, mat atsiras vis daugiau progų čia gauti naudos. Nuo antradienio ką nors nuspręsti ir padaryti seksis daug greičiau.

Vėžys. Su pagreičiu. Tapsite daug greitesni ir narsesni. Gali būti, kad veiklumą seksis demonstruoti ir išoriškai, ypač kai ko nors siekdami griebsitės geriausiai suprantamos partizaninės taktikos. Vis didesnė sėkmė lydės sportuojančius – ir profesionaliai, ir savo malonumui. Smagių dalykų galima tikėtis iš draugų.

Liūtas. Darbai. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Bet būsite energingi, veiklūs, dalykiški, todėl su sunkumais susitvarkysite greitai. Be to, čia gali būti ir malonių aplinkybių. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio ar patogumo kūrimu. Kitos savaitės viduryje ateis metas dėl bendros veiklos tartis su draugais.

Mergelė. Atokvėpis. Galima atsikvėpti – darbų bus mažiau. Tačiau dar nesulaukus kitos savaitės vidurio vėl reikės raitotis rankoves, tik jau dėl kitų priežasčių. Taigi užsnūsti nebus kada, geriau likti budriam ir nusiteikusiam vėl kibti į darbus. O kol kas patartina pasinaudoti proga ir išlėkti į smagią kelionę.

Svarstyklės. Į tikslą. Neturėtų stebinti užgriuvę darbai darbe, profesijos srityje. Jėgų ir noro pasiekti numatytus tikslus nestigs, dėl to produktyvumas bus nemažas. Aplinkybės taip klostysis ilgą laiką, tad verta numatyti sau nekasdienius tikslus. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai.

Skorpionas. Santykis. Bus svarbu, kaip ir kiek bendrausite su kitais žmonėmis. Gerai tartis dalykinėmis temomis, tvarkyti juridinius reikalus, siekti teisingumo. Atskira tema – asmeniniai santykiai, juos puoselėti taip pat palanku. Prasideda puikus laikas ir aktyviai pakeliauti, patirti smagių nuotykių.

Šaulys. Sraute. Gana plačiai užgrius įvairūs nedideli, tačiau svarbūs ir neatidėliotini darbai, įsipareigojimai – teks griebtis visko iš eilės. Laimė, tvarkysitės sklandžiai ir iš to dar gausite naudos. Geras laikas rūpintis sveikata – ir ne tik sava. Iki kitos savaitės vidurio palanku kovoti dėl teisingumo.

Ožiaragis. Kūryba. Kažin ar rūpės darbas, nes laikas palankus ne rimtai, dalykinei veiklai, o pramogoms, ir tam galimybių pasitaikys nemažai. Kuriantys patirs stiprų įkvėpimą ir sėkmę. Taip pat dabar gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais žmonėmis – daugiausia dėl jų pačių pozicijos.

Vandenis. Namai namučiai. Tikėtina, kad nemažai laiko ir pastangų teks skirti namams, šeimai. Šiose srityse pavyks viską daryti greitai ir gerai, tad namai netrukus bus dar gražesni, o šeima – laimingesnė. Kasdieniai darbai irgi primins, kad gaišti negalima. Kitos savaitės viduryje bus progų smagiai praleisti laiką.

Žuvys. Atvirai ir greitai. Būsite atviri, judrūs, daug ir maloniai bendrausite įvairiomis temomis su įvairiais žmonėmis. Palanku mokytis, mokyti kitus, ieškoti reikalingos informacijos ir planuoti, ką gero galima nuveikti namie, kokius šeimos reikalus sutvarkyti nuo kitos savaitės vidurio. Prasideda puikus metas sportinėms pramogoms. 

Naujausi straipsniai