Naglio Šulijos horoskopas birželio 6-12 dienoms: norėsis imtis svarbių reikalų

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-06 08:00
Mėnulis kasnakt pilnės ir skatins nesnausti, imtis svarbių reikalų. Tačiau smarkiai įsibėgėti vargu ar pavyks: dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus yra Vėžio ženkle ir nusilpęs, o Venera iš Jaučio, kuriame yra stipri, sekmadienį pereis į Dvynius ir praras jėgą. Jei nebus skatinama, veiksmo bus nedaug.

Avinas. Apie namus. Patogus metas skirti daugiau laiko bei pastangų šeimai, buičiai – tiktų ir remonto, ir „popierinius“ reikalus tvarkyti, dėl to pavyks sutelkti namiškius. Siekiant finansinės naudos sėkmė lydės iki savaitės pabaigos. Nesėkmių horizonte nematyti. Gerai mokytis, plėsti akiratį.

Jautis. Pokyčiai. Asmeniniu žavesiu aplinkinius kerėsite iki savaitės pabaigos, vėliau surimtėsite. Kuriant gražius dalykus įkvėpimas lydės irgi maždaug tiek laiko. Sėkmė neaplenks tvarkant finansus, siekiant naudos, bet prieš kitos savaitės vidurį praverstų apdairumas. Palanku plėsti akiratį, mokytis.

Dvyniai. Nuotaika. Būsite energingi, veiklūs, greitai tvarkysite savo reikalus. Nuotaiką sugadinti gali nebent kliūtys artėjant kitos savaitės viduriui. Jos gali būti susijusios su konkrečiu asmeniu – jei taip nutiks, teks arba laukti, arba derėtis. Geras metas apsukriai, bet neatkreipiant dėmesio, rūpintis piniginiais reikalais.

Vėžys. Ramiai ir greitai. Išoriškai atrodysite ramūs, bet iš tiesų energijos ir ryžto bus daug, savo reikalus tvarkysite greitai, gudriai ir neatkreipdami dėmesio. Galbūt dar šią savaitę iš draugų sulauksite netikėtos, bet reikšmingos pagalbos. Bus lengva ko nors mokytis arba derėtis, patiks skaityti, sportuoti.

Liūtas. Vienminčiai. Būsite žvalūs, gerai nusiteikę ir linkę daug bendrauti. Puikus metas dėl bendros veiklos sutelkti bičiulius. Viskas vyks sklandžiai, tačiau kitos savaitės pradžioje teks atsižvelgti ir į kitų, tikriausiai gana svarbių, žmonių nuomonę. Tuo metu galite sulaukti ir tam tikros finansinės naudos.

Mergelė. Pasidarbuojant. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Iš pradžių dirbsite sklandžiai, tačiau kitos savaitės pradžioje gali sutrukdyti tam tikros aplinkybės namie. Taip pat gali būti daug kalbų ir net bendros veiklos su artimais draugais. Iš kelionių dabar palankiau grįžti, nei į jas vykti.

Svarstyklės. Darbai darbe. Profesijos srityje bus nemažai darbo, nors vyraus nedideli greitai sutvarkomi reikalai. Atrodo, viskas bus sklandu, bent kol kas. Palankiai susiklostys su kelionėmis susijusios aplinkybės – išvykus pavyktų ir pailsėti, ir patirti malonių įspūdžių. Sektųsi ir dalykinė veikla.

Skorpionas. Asmeniniai reikalai. Darbe, profesijos srityje vyraus ramybė, namie taip pat įprasta tvarka, dėl to bus galima dažniau užsiimti tuo, kas miela ir įdomu jums. Palankiai klostysis su išvykomis susijusios aplinkybės: geras metas ieškoti nuotykių, informacijos apie keliones.

Šaulys. Aš ir tu. Gali būti reikšmingi santykiai su kai kuriais jums svarbiais asmenimis. Dalykinėje srityje įmanomi rimti susitikimai, pokalbiai, o kitos savaitės pradžioje – ir ginčai. Bet galiausiai viskas susitvarkys. Po savaitgalio nudžiugins ir asmeniniai santykiai – geras metas juos puoselėti. O paskui teks ir į darbus kibti.

Ožiaragis. Sraute. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, neatidėliotini reikalai plauks kaip srauni upė. Gali tekti pasirūpinti ir sveikata. Iš pradžių viskas vyks sklandžiai, bet kitos savaitės pradžioje įmanomos kliūtys. Gali būti nemažai dalykinių susitikimų, geras metas derėtis ir susitarti.

Vandenis. Kūryba. Laikas linksmas ir smagus, pilnas juoko ir kūrybos. Bus lengva daryti ką smagaus ir mielo. Po savaitgalio ši tendencija dar sustiprės, tapsite kūrybiški. Jausmai irgi ras priežastį atsiskleisti. Tvarkyti ir puošti namus geriausia iki savaitės pabaigos. Palanku rūpintis sveikata.

Žuvys. Namai namučiai. Patogiausia bus užsiimti šeimos reikalais – nestigs nei jėgų, nei įkvėpimo. Po savaitgalio jo bus dar daugiau, dėl to gyvenamoji vieta taps dar gražesnė. Bus nemažai progų pasilinksminti, tačiau, atrodo, vyraus intelektualios pramogos. Susitikti su draugais labiau tiktų ši savaitė. 

Naujausi straipsniai