Naglio Šulijos horoskopas birželio 4–10 dienoms: emocijų neturėtų stigti

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Zodiako rate – taika ir ramybė: Merkurijus Vėžio ženkle nedrąsiai dairosi dalykinio gyvenimo srityje, Venera juda atbula ir pareigas vykdo minimaliai (gerai, jei bent lengvam flirtui įkvėps), o Marsas Žuvyse karingas kaip menininkas kavinėje. Telieka kasdienybė ir pilnatis šeštadienį tuoj po vidurnakčio – bent jau emocijų neturėtų stigti.

Avinas. Atostogos. Nuotaika bus vos ne lyriška – kur nors veržtis, kovoti nebus įkvėpimo, griežčiau koja treptelėti prireiks nebent kitos savaitės viduryje, kai norėsis nutildyti kokį plepį. Nuo snaudulio gelbės namai, rūpesčiai dėl šeimos – jų bus ne taip jau mažai. Sklandumo gali stigti tvarkant piniginius reikalus.

Jautis. Lėtai. Įkvėpimo siekti didelių, reikšmingų dalykų gali trūkti, geriausiai seksis įprasti darbai. Tikriausiai nereikėtų daug tikėtis ir iš piniginių, turtinių reikalų – dabar jų gali būti ne taip jau mažai, tačiau apčiuopiamos naudos dar teks palaukti. Gera žinia – šią savaitę džiugins malonus bendravimas su aplinkiniais.

Dvyniai. Veikliai. Būsite energingi, puikios nuotaikos, todėl nuolat rasite progų, kaip nudžiuginti save ir aplinkinius. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu, o ir asmeniniai jausmai gali pasireikšti. Profesijos srityje veiklos neturėtų stigti, bet siekti ambicingų tikslų neskubėsite.

Vėžys. Reikalai. Sustiprės dalykinės savybės – gebėjimas greitai ir naudingai tvarkyti reikalus, o jų bus nemažai, taip pat mokėjimas bendrauti, rasti tinkamą žodį. Puikiai seksis tiems, kurie mokosi, moko kitus ar kurių veikla susijusi su informacija. Rūpinantis kelionėmis aplinkybės bus permainingos.

Liūtas. Bendraminčiai. Darbe darbo ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, todėl liks laiko sau, pomėgiams, susitikimams su artimaisiais, draugais. Kartu bus ne tik lengva susigalvoti įdomios veiklos, bet ir kai kurių dalykų imtis tiesiog dabar. Taip pat geras laikas aptarti ateities planus su kolegomis.

Mergelė. Darbai. Nuobodžiauti neteks – jau vien todėl, kad neturėtų stigti veiklos profesijos srityje. Gali būti, kad ne viskas čia vyks sklandžiai (ypač jei yra su užsieniu, kelionėmis susijusių reikalų), bet didžioji darbų dalis bus sėkminga. Miela antroji pusė dabar gali tapti ir veikli, ir reikli – teks prisitaikyti.

Svarstyklės. Pareigos. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų, pareigų vykdymo gali būti nemažai, tačiau ir ne per daug, tad atsikračius jų dar liks laiko sau, pomėgiams. Su kelionėmis susijusios aplinkybės galėtų būti palankesnės – čia jau nieko nepakeisi. Bet geras metas su sveikatingumu susijusiai veiklai.

Skorpionas. Smulkmenos. Darbe darbo ne kažin kiek, namie – įprasta tvarka. Taip ir slinktų dienos tingaus katino žingsniu, jei ne sportinės pramogos. Šios savaitės pabaigoje galite turėti nedidelės, bet malonios finansinės naudos, savaitgalį bus su kuo bendrauti, o kitą savaitę šiek tiek padirbėsite namuose.                                                             

Šaulys. Asmeniniai reikalai. Darbe darbų griūties tikrai nebus, tačiau namie veiklos atsiras. Palankus metas svarbiems, nusiteikimo reikalaujantiems darbams, viską pavyks sustatyti į tinkamas vietas. Gali būti reikšmingi kai kurie ryšiai su įdomiais, svarbiais asmenimis – palaikyti juos bus malonu ir naudinga.

Ožiaragis. Atsakingai. Nedidelių darbų, atsakingo pareigų vykdymo gali būti nemažai. Kita vertus, tai daryti neturėtų būti labai sunku, tad ir nenuvargsite. Puikiai seksis veikla, susijusi su sveikata, sveikatingumu. Miela antroji pusė gali tapti labai veikli, linkusi bendrauti ir dalytis savo mintimis – jos džiugins.

Vandenis. Linksmai. Tęsiasi laikas, kai rimtų darbų nedaug (nors po truputį daugėja), o progų, galimybių nuveikti kai ką smagaus yra nemažai. Itin džiaugsis sėkme tie, kurių veikla susijusi su kokia nors kūrybos forma. Taip pat sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos.

Žuvys. Tik pirmyn. Vidinė spyruoklė, kuri pastaruoju metu vertė eiti, kovoti, siekti, sportuoti ir nugalėti, neatsilaisvins, todėl vėl geriausiai seksis ta veikla, kurios imsitės patys. Tęsiasi palankus metas užsiimti namų, šeimos reikalais, stengtis, kad čia būtų jaukiau ir gražiau. Daugės ir nedidelių vasaros pramogų.

Skaitykite daugiau