Naglio Šulijos horoskopas birželio 27–liepos 3 dienoms: gyvenimas pasidarys linksmesnis

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-27 08:00
Zodiako rate – permainos: Merkurijus į Liūto ženklą įžengia šiandien, Marsas – pirmadienį ir gyvenimas pasidarys linksmesnis, įdomesnis. Venera iš Dvynių į Vėžio ženklą pereis trečiadienį ir taps uždaresnė bei jautresnė. Matyt, mes – taip pat. Mėnulis sparčiai dyla – jaunatis bus antradienį vakare, iki to meto patogiau ką svarbesnio užbaigti, o pradėti – po to.

Avinas. Visko po truputį. Rūpės namų, šeimos reikalai – patogus metas ir namiškius suburti, ir būstą tvarkyti. Kartu daugės progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką gražaus ir įdomaus. Visgi vyraus intelektinės pramogos. Piniginiai reikalai gali nudžiuginti dar šią savaitę, o nemažai įdomaus bendravimo atneš savaitgalis.

Jautis. Akiratis. Būsite judrūs, atviri, linkę bendrauti. Palankus metas ko nors mokytis, taip pat dirbantiems su žiniomis, informacija. Vis geriau klostysis ir piniginiai reikalai, galima apčiuopiama nauda. Vis daugiau dėmesio ir pastangų sulauks namai, šeimos reikalai – iš pradžių bus nemažai kalbų, po savaitgalio prasidės ir darbai.

Dvyniai. Žavesys. Dabar būsite puikios nuotaikos ir spinduliuosite nepakartojamą žavesį. Bus lengva kurti ką mielo ir gražaus ne tik sau, bet ir esantiems šalia. Geras metas siekiantiems tobulinti savo išvaizdą ir gerinti drabužių spintos turinį. Atrodo, sėkmės galima tikėtis tvarkant piniginius reikalus ir siekiant finansinės naudos.

Vėžys. Veikla. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, ja noriai dalysitės su kitais. Sparčiai tvarkysite ir dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai. Vis daugiau dėmesio sulauks piniginiai reikalai – iš pradžių bus nemažai kalbų ir planavimo, o po antradienio ateis palankus metas aktyvesniems veiksmams.

Liūtas. Pagreitis. Šis tas ims keistis. Tapsite judrūs, smalsūs ir dalykiški, greitai tvarkysite visokius reikalus, kurių rasis vis daugiau ir daugiau. Palankus metas tiems, kurie dirba su informacija. Kitos savaitės pradžioje – fizinių jėgų antplūdis, prasidės palankus metas imtis fiziškai sunkių darbų, vis didesnė sėkmė lydės sportuojančius.

Mergelė. Vasara. Gali būti, kad darbe, profesijos srityje įsivyraus vasarai būdingas režimas, nereikės skubėti, viskas vyks tarsi savaime. Galbūt vos sparčiau suktis teks kitos savaitės pradžioje, bet ir tai neilgam, sėkmės gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Atsiras svarių priežasčių susitikti su draugais.

Svarstyklės. Padirbėkim. Daug kas dabar galvoja apie vasarą, atostogas ir panašius dalykus, o jums gali tekti padirbėti – bent jau darbe, profesijos srityje veiklos (dabar gana sklandžios) gali būti nemažai. Kol kas palankiau ką svarbesnio užbaigti, o pradėti – nuo kitos savaitės vidurio. Prasideda geras metas bendrai veiklai su artimais draugais.

Skorpionas. Reikalai. Nebus keista, jei pamažu daugės darbo darbe, profesijos srityje. Iš pradžių vyraus greitai sutvarkomi reikalai, kuriems pakaks greitos reakcijos, iškalbos ir dalykinių savybių, o jos kaip tik ir bus puikios. Kitą savaitę atsiras rimtesnių užduočių. Nenorintiems dirbti – palankus metas išlėkti į smagią kelionę pailsėti.

Šaulys. Ramu. Kažkaip neatrodo, kad šią savaitę veiklos bus daug: darbe vyraus vasarai būdinga rutina, namie tvarkos niekas keisti neketina. Gali būti neatidėliotinų darbų, įsipareigojimų, tačiau su jais susitvarkyti pavyks greitai. Palankus metas taikytis (jeigu yra su kuo), taip pat palankus dalykiniams ryšiams su užsieniu.

Ožiaragis. Pasirinkimai. Tikėtina, kad jums patiems norėsis gyventi ramiai ir savo ritmu. Tačiau nebūtinai taip elgtis norės esantys šalia, greta arba kartu – galimas spaudimas daryti tai, kas svarbu tiems kitiems. Vėlgi tai gali būti ir smagu, ir naudinga, tad reikės nuspręsti – ar pamiršus vasaros tinginį svetimą iniciatyvą palaikyti, ar su ja kovoti.

Vandenis. Daug visko. Atrodo, bus daug visko: nedideli, bet gana svarbūs reikalai, darbai rikiuosis į eilutę ir reikalaus dėmesio. Ir progų smagiai pasilinksminti nestigs, bus lengva kurti mielus ir gražius dalykus. Gali rastis vis daugiau bendravimo su įdomiais ir reikalingais žmonėmis, galimi naudingi pasiūlymai, vertingos pažintys.

Žuvys. Kūryba. Metas linksmas ir smagus, žadantis kūrybiškumą, kūrybą ir daug geros nuotaikos. Progų smagiai pasilinksminti gali būti daugiau, nei sugebėsite pasinaudoti. Labai palankus metas namus daryti gražesnius, jaukesnius jau eina į pabaigą. Kasdienių darbų bei pareigų gali padaugėti, tačiau kol kas nesmarkiai.

Naujausi straipsniai