Naglio Šulijos horoskopas birželio 20-26 dienoms: ponioms atsargumas pravers

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-20 08:00
Penktadienį, birželio 21 dieną, 18.55 valandą Saulė kirs vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis į Vėžio ženklą. Kurį laiką nieko nevyks, bet netrukus dienos pradės trumpėti. Prasidės tamsusis pusmetis. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus dabar nestiprus, bet ir kliūčių nesutiks. Sunkiau seksis Venerai, ypač šventinį savaitgalį – ponioms atsargumas pravers.

Avinas. Namų darbai. Pojūtis gali būti toks, tarsi kliūčių ruožas liko už nugaros ir dabar galima veikti laisvai. Iš tiesų metas palankus užsiimti namais, šeimos reikalais, būstu. Savaitgalį patartina bendrauti apdairiau, atidžiau rinktis aplinką. Darbo reikalus kartu su kolegomis geriau aptarti dar iki savaitgalio.

Jautis. Apsidairant. Dėmesys kryps piniginių reikalų link. Jie klostysis neblogai, bet savaitės pabaigoje geriau apie tai negalvoti. Apskritai savaitgalį bus pavojus nesusitarti ne tik su svarbiais jums žmonėmis, bet net su savimi. Prieš ir po jo puikiai seksis tiems, kurie mokosi, moko kitus, dirba su informacija.

Dvyniai. Žavesys. Jūsų žavesys išsiskleis, bus lengva daryti ką nors gražaus ir linksmo. Tačiau į šį puikų laiką įsiterps savaitės pabaiga ir tada (lyg tyčia!) viskas bus atvirkščiai – bus lengva ir susipykti, ir paslysti (ypač perkeltine prasme). Patartina atidžiai rinktis, su kuo ir kaip būti. Užtat nudžiuginti gali piniginiai reikalai.

Vėžys. Savo nuožiūra. Būsite energingi, veiklūs, į tikslą linkę žengti tiesiai, daugybę reikalų užsimosite tvarkyti greitai ir veiksmingai. Savaitgalį ir energijos, ir puikios nuotaikos bus dar daugiau. Darbe ar namie veiklos neturėtų būti labai daug, dėl to šį jėgų perteklių bus galima nukreipti savo nuožiūra.

Liūtas. Katinas. Namie ir darbe viskas aišku, asmeninio gyvenimo pokyčiai menkai tikėtini. Žodžiu, gyvenimas slinks tingaus katino žingsniu. Telieka smulkmenos: vienas kitas susitikimas dar iki savaitgalio, pamąstymai apie gyvenimo prasmę savaitgalį ir pasvarstymai, kur galima būtų nuvykti po jo.

Mergelė. Baigimas. Darbe darbo ne per daugiausia, namie irgi viskas aišku, taigi čia – viskas ramu. Palanku baigti kokį nors projektą, įgyvendinti sumanymą. Džiugins susitikimai su draugais. Savaitgalį apdairesni turėtų būti tie, kurių darbas susijęs su pramogine veikla, – ne viskas gali vykti kaip suplanuota.

Svarstyklės. Siekiant tikslo. Atrodo, teks raitotis rankoves – darbe, profesijos srityje veiklos nestigs, ypač po savaitgalio. Netrūks ir noro viską padaryti gerai. Tikėtina, rezultatas toks ir bus. Vis dar palanku keliauti – viskas klostysis kuo puikiausiai, tačiau sklandumo gali pristigti šventinį savaitgalį.

Skorpionas. Žvilgsnis į ateitį. Nemaža tikimybė, kad profesijos srityje netrukus padaugės tam tikros veiklos. Verta tam pasirengti. Labai palanku keliauti, ypač jei bus daug judama, įveikiami sunkumai ir gaunama pažintinė nauda. Dalykiniai ryšiai su užsieniečiais irgi klostysis kuo puikiausiai.

Šaulys. Santykiai. Greičiausiai visi darbai vyks įprastai, daugiau paplušėti gali tekti nebent tiems, kurių veikla susijusi su finansų srautais. Taip pat ši savaitė bus svarbi asmeniniams santykiams – juos puoselėti metas puikus, kita vertus, savaitės pabaigoje tarpusavio supratimas taps labai pažeidžiamas.

Ožiaragis. Ana pusė. Gali būti svarbu ne tai, ką manote ar ko siekiate jūs, bet ko siekia kiti. Ko gero, ana pusė bus veikli, linkusi diktuoti sąlygas, ir jums teliks spręsti, ar tai priimtina. Savaitgalį gali paaiškėti, kad kai kas panašaus vyksta ir asmeninių santykių srityje. Atidumo pareikalaus sveikata.

Vandenis. Pastangos. Nedideli darbai, visokie reikalai, kurių imtis reikia kažkodėl dabar, įsipareigojimai plauks gana plačiu srautu ir jums teks imtis visko iš eilės. Laimė, kliūčių būti neturėtų. Be to, bus progų smagiai pasilinksminti, bet (kaip tyčia!) savaitgalį patartina atidžiai rinktis, su kuo ir kiek.

Žuvys. Linksmai. Smagus metas, kai šansų pasilinksminti, nuveikti ką gražaus bus daugiau, nei galimybių visur spėti. Patiks aktyvios pramogos. Aplinkiniams įspūdį darys ir jūsų kūrybiškumas. Geras laikas rūpintis namais, jų grožiu ir patogumu. Patartina atsiriboti nuo kai kurių asmenų nuomonės apie tai. 

Naujausi straipsniai