Naglio Šulijos horoskopas birželio 14-20 dienoms: norėsis gyventi gražiai ir puošniai

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-14 07:00
Saulėgrįžos tašką Saulė kirs ir į Vėžio ženklą įžengs kitą ketvirtadienį 13 val. 08 min. Taigi astronominis vidurvasaris ateis, o kartu dienos trumpėti pradės jau po savaitės. Na, iš pradžių to nejusime. Dar bus svarbu tai, kad į Liūto ženklą įžengusi Venera skatins gyventi gražiai ir puošniai, o tiesiog dabar pradėjęs pilnėti mėnulis skatins visus kasdienius reikalus stumti pirmyn.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Svarbiausia. Darbe nieko, išskyrus vasarai būdingą rutiną, greičiausiai nebus. Namie gali būti nedidelių darbų, spartaus reikalų tvarkymo, bet jie nelabai vargins. Visgi daug svarbiau tai, kad būsite labai atvirti, judrūs, daug ir mielai bendrausite su visais, su kuriais tik reikia ar įdomu. O svarbiausia – prasideda nuostabių vasaros pramogų metas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Daug visko. Darbe po truputį įsibėgės darbai. Tačiau tikrai svarbūs gali būti piniginiai reikalai, galimybė gauti naudos. Atrodo, dabar kaip tik patogus laikas pradėti kokius nors svarbius darbus šioje srityje. Taip pat įsibėgėja nuostabus metas namus daryti gražesnius, patogesnius, ir, žinoma, sulaukti puikių svečių. Ir teks daug bendrauti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Veikla. Būsite puikios nuotaikos ir labai veiklūs, dėl to geras metas imtis naujų darbų, dalykų, kurie iki šiol buvo vilkinami, atidėliojami ateičiai. Dabar jau delsti nėra ko. Atrodo, visai neblogai klostysis piniginiai reikalai – gal ir nelabai dideli, bet vis tiek nešantys naudos. Geras metas leistis į kelionę ieškoti nuotykių, geras ir namus atnaujinti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nuojauta. Dienos bėgs tarsi kažko belaukiant. Taip, būsite labai judrūs, iškalbingi, lengvai ir greitai tvarkysite visus dalykinius reikalus, lengvai ir žaismingai bendrausite ir su senais draugais, ir su naujais pažįstamais, tačiau nuojauta, sakanti, kad artėja daug didesnio aktyvumo metas, bus visai teisi. Beje, neblogai klostysis piniginiai reikalai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Žavesys. Pasikeis vidinė būsena. Atsipalaiduosite, nuolatos lydės pakili nuotaika ir puikus humoro jausmas, bus lengva sužavėti bet kurį asmenį. Būsite jausmingi, o tuos, kurių veikla susijusi su kūryba, įkvėpimas lydės nuolatos. Visgi šansų, kad kam nors nepatiksite, atsiras kitos savaitės viduryje – tada pravers apdairumas ir diplomatija.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Trupiniai. Atrodo, darbe veiklos tikrai nestigs, bet kartu yra aišku, kad laikotarpis, kai viskas aprimsta, – jau čia pat. Ką gi, pats laikas ką svarbaus užbaigti ir pasirengti pereiti į vasaros režimą. Artimiausios dienos gali apdovanoti susitikimais su draugais – tikrai atsiras ką aptarti, o gal ir nuveikti. Tinkamas metas domėtis naminiais gyvūnais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Darbai. Tikrai bus ką veikti darbe, profesijos srityje. Atrodo, vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, dėl to suktis teks sparčiai. Kita vertus, kliūčių, nesklandumų neturėtų būti, dėl to pasiekimai džiugins. Ir tai tik graži pradžia – netolimoje ateityje veiklos gali būti dar daugiau. Prasiblaškyti labai padės sportinės pramogos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Smagumai. Vasara yra vasara – darbe gali būti svarbus ne pats darbas, o smagios, malonios aplinkybės. Tačiau jei veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu – tuomet laukia išties nemenka sėkmė. Namie bus patogu imtis darbų, kuriems reikia nusiteikimo, atkaklumo ir jėgų. Palankus metas ieškoti žinių apie būsimas keliones.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Beveik savaime. Dalykinėje srityje daugelis dalykų vyks tarsi iš inercijos. Visgi palankus metas būtų, žinoma, jei tik reikia, tvarkyti juridinius, teisinius reikalus – čia tikėtina sėkmė. Palankiai klostysis aplinkybės tiems, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti. Be to, prasideda labai geras metas smagiai vasaros kelionei.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Diplomatija. Dabar gali būti svarbūs piniginiai reikalai, galimybė gauti naudos – veikla šioje srityje vyks vis sparčiau ir vis ryžtingiau, dėl to ir apčiuopiamos naudos ilgai laukti nereikės. Taip pat gali būti svarbių susitikimų, pokalbių ir pasiūlymų, kuriais būtų nuodėmė nepasinaudoti. Atrodo, diplomatinis aktyvumas nenusilps ir ateityje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Dovanos. Būsite vis veiklesni, ryžtingesni ir vis sparčiau darysite tai, kas jums svarbu. Žinoma, geriausiai seksis tie dalykai, kurių imsitės ir kuriuos prižiūrėsite patys. Labai geras metas sportuojantiems. Dabar pasidarys svarbūs asmeniniai santykiai – jie džiugins, o pavojus juos sugadinti patiems trumpam išaugs kitos savaitės viduryje.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Iš namų. Nemažai veiklos dabar pareikalaus namai, šeimos reikalai – tikriausiai ir dėl to, kad reikės, ir dėl to, kad norėsis. Tačiau kartu bus aišku, kad palankiausias metas veiklai šioje srityje eina į pabaigą ir svarbiausius dalykus užbaigus netrukus bus galima nerti į vasaros pramogas. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių.

Naujausi straipsniai