Naglio Šulijos horoskopas balandžio 30–gegužės 6 dienomis: imkitės iniciatyvos tvarkant asmeninius reikalus

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Saulė su Merkurijumi keliauja darbščiu bei praktišku Jaučio ženklu ir skatina mus ramiai dirbti. Mėnulis kasnakt pilnėja (po savaitės bus jau beveik pilnatis) ir ragina imtis iniciatyvos tvarkant asmeninius reikalus. Venera vis dar viliojamai žvelgia Marso link, todėl ir vyrų bei moterų santykiai nestokos žaismingumo.

Avinas. Žaismingai. Gali būti, kad dėmesio sulauks piniginiai reikalai – ir dėl to, kad aplinkybės klostysis palankiai, ir dėl to, kad patys norėsite. Naudos ilgai laukti nereikės. Rūpės ir asmeniniai dalykai – bus lengva ne tik aptarti bendras temas, bet ir tinkamai rodyti dėmesį pasirinktiems asmenims.

Jautis. Tik pirmyn. Būsite energingi, puikiai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių gali būti vis daugiau. Palankus metas imtis „popierinių“ reikalų, be to, puikiai seksis mokytis, atlikti bet kokią veiklą, susijusią su žiniomis. Atrodo, ir piniginiai reikalai klostysis neblogai, galbūt iš dalies dėl aplinkybių darbe.

Dvyniai. Būsena. Nepriklausomai nuo to, kiek reikės dirbti darbe (tikėtina, kad persistengti neteks), dėmesys kryps kitur. Būsite atsipalaidavę, žaismingi, jausmingi, norėsite dažniau mėgautis gražiais dalykais, naujais daiktais, drabužiais ir panašiai. Puikiai seksis bet kokia veikla, susijusi su grožio kūrimu.

Vėžys. Rutina. Darbe darbo ne per daugiausia, namie įprasta tvarka tik kartais virs lengva anarchija, tad atrodys, kad veikti lyg ir nėra ką. Prasiblaškyti padės draugai. Iki savaitgalio gali būti nedidelių, greitai sutvarkomų piniginių reikalų, savaitgalį – maloniai pabendrausite, po jo – ir šiek tiek pasitvarkysite namie.

Liūtas. Darbai. Tikėtina, kad dėmesio ir pastangų teks skirti su profesija susijusiems reikalams. Veiklos čia gali būti nemažai, o aplinkybės ne visuomet bus įprastos – kai kada prireiks išradingumo, bet kartu jos pasiūlys naujų sprendimų, atvers naujų kelių, taip pat – siekiant finansinės naudos. Maloniai nuteiks draugai.

Mergelė. Nuotaika. Būsena bus puiki – rami, net šiek tiek žaisminga, pasitaikančius reikalus tvarkysite greitai ir nesunkiai. Profesijos srityje veiklos nedaug, tačiau įkvėpimas ir sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Palankus metas veiklai, susijusiai su gydymu, sveikatingumu.

Svarstyklės. Pamažu. Darbe iššūkių tikriausiai nebus, o namie vyraus įprasta tvarka. Tad liks nemažai laiko sau, pomėgiams – žinoma, kiek leis aplinkybės. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti ar palaikyti. Į kai kuriuos asmeninius santykius galbūt reikės pažvelgti atidžiau.

Skorpionas. Siūlymai. Gali būti svarbu tai, ko nori ir ką daro kitas, greičiausiai gana artimas žmogus, – anos pusės reikalai dabar gali būti svarbesni ir netgi naudingi jums. Kai kas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Tęsiasi palankus metas svarbiems, jėgų ir nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie.

Šaulys. Srautas. Nedideli darbai, visokie neatidėliotinai tvarkytini reikalai plauks gana plačiu srautu. Viskas vyks ganėtinai sklandžiai, todėl nuveikti pavyks tikrai nemažai. Palanku rūpintis sveikata, sveikatingumu – nebūtinai savo. Gali būti, kad maloniai džiugins santykiai su kai kuriais žmonėmis.

Ožiaragis. Smagiai. Laikas (žinoma, atsižvelgiant į aplinkybes) prasimanyti pramogų – kūrybišką požiūrį skatins ir palankios išorinės aplinkybės, ir vidinė būsena. Be to, bus smagu gera nuotaika dalytis su kitais. Atrodo, sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos, taip pat rūpinantis sveikatos reikalais.

Vandenis. Garo katilas. Kaip ir iki šiol, būsite energingi, veiklūs, linkę į tikslą žengti drąsiai ir ryžtingai. Energijos perteklius gali tapti problema, mat reikės ją kur nors kaip nors išnaudoti, kitaip sprogdins iš vidaus. Labai padėtų judėjimas lauke. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Gražiai skleisis ir jausmai.

Žuvys. Su pagreičiu. Kasdien būsite atviresni ir judresni. O kadangi dar ir smalsūs, puikiai seksis bet kokia su žiniomis, informacija susijusi veikla. Ne mažiau seksis ir tiems, kurie siekia, kad namai būtų dar gražesni, jaukesni, o namiškiai – dar laimingesni. Reikšmingų susitikimų gali pasiūlyti savaitgalis.

Skaitykite daugiau