Naglio Šulijos horoskopas balandžio 18-24 dienoms: tai – netikėtumų metas

Naglis Šulija
Autorius: Naglis Šulija
Publikuota: 2019-04-18 08:00
Šeštadienį Saulė pereis į Jaučio ženklą, dėl to tapsime praktiškesni. Tačiau, atrodo, ne iš karto, mat antradienį ji turės prasilenkti su nenuorama Uranu, dėl to pirmoji kitos savaitės pusė tvarkinga būti neprivalo, tai – netikėtumų metas. Merkurijus į Aviną įžengė ką tik, Venera tai padarys šeštadienį, dėl to jausmai ir dalykinis gyvenimas aktyvės.

dalytis. Po savaitgalio gyvenimas ims gražėti, tapsite jausmingesni, bus lengva daryti ką mielo ir gražaus. Maždaug tuo pat metu piniginiai reikalai taps permainingi, bet kūrybiškas požiūris į juos žada atnešti naudos.

Jautis. Permainos. Pirmoji šios savaitės pusė didelių pokyčių neatneš, bet savaitgalis gali apdovanoti smagiais susitikimais ir naudingais pokalbiais. Po savaitgalio pasidarysite veiklesni ir linksmesni, o aplinkybės gali susiklostyti netikėtai, bet įdomiai ir naudingai. Pastangos siekiant piniginės naudos atsipirks.

Dvyniai. Jėga ir greitis. Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti sparčiai ir daug nesidairydami. Bėdų dėl neatsargumo neturėtų kilti, bet kitos savaitės viduryje galimas tam tikras išsiblaškymas. Puikiai sektųsi sportuojantiems. Įdomių naujienų, minčių, smagių pramogų gali pasiūlyti artimi draugai.

Vėžys. Daug visko. Darbe nestigs darbo, nedidelių, greitai sutvarkomų reikalų, bus lengva ieškoti reikalingų žinių arba jomis dalytis. Po savaitgalio atsiras ir malonių aplinkybių, sėkmė ims lydėti tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Tikrų įdomybių gali atnešti draugai. Atrodo, laukia smagus ir malonus savaitgalis.

Liūtas. Pokyčiai. Iki savaitės pabaigos svarbių dalykų kažin ar galima tikėtis – dienos slinks ramiai. Tikriausiai atsiras smagių progų pabendrauti, savaitgalį turėsite veiklos namie. Po savaitgalio bus daugiau darbo profesijos srityje. Čia galimi įdomūs posūkiai, kurie galiausiai gali atverti ir naujų galimybių. Palanku planuoti keliones.

Mergelė. Siekiai. Gali būti, kad nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Būsite linkę veikti greitai, ryžtingai, netrūks ir ambicijų. Aplinkiniams darys įspūdį jūsų atkaklus darbštumas. Atrodo, galima tikėtis finansinės naudos. Po savaitgalio prasidės palankus metas kelionėms arba su užsieniu susijusiai veiklai.

Svarstyklės. Ryšiai. Darbe darbo ne per daugiausia, namie irgi viskas savo vietose, tad iš pirmo žvilgsnio permainų tikėtis sunku. Bet liks laiko santykiams – gali megztis naujos, naudingos pažintys, o po savaitgalio pavyktų puoselėti ir jau esantį ryšį. Tęsiasi palankus aktyvių kelionių metas. Naudos gali atnešti savaitgalis.

Skorpionas. Pasikeitimai. Kūrybos ir pramogų metas baigiasi ir ateina darbų periodas. Visokių įsipareigojimų, neatidėliotinų reikalų gali būti nemažai ir teks guvia ristele per šį kliūčių ruožą risnoti. Kita vertus, tikra dovana gali tapti kai kurie asmeniniai ryšiai, galbūt naujos pažintys – jas puoselėti laikas labai geras.

Šaulys. Kūryba. Pavasaris nesiliaus džiuginęs – vienos progos ir galimybės pasilinksminti pasitrauks, bet ateis kitos. Vienus įkvėpimo šaltinius pakeis kiti. Gyvenimą trikdyti gali nebent santykiai su kai kuriais asmenimis – daugiausia dėl kitos pusės perdėto veiklumo ir reiklumo. Piniginės naudos galima tikėtis po savaitgalio.

Ožiaragis. Savame lizde. Tikėtina, kad atsiras vis daugiau veiklos namie. Tai gali būti ir nedideli biurokratiniai reikalai. Po savaitgalio prasidės puikus metas namus daryti gražesnius, puikesnius, o namiškius, šeimos ar giminės narius – laimingesnius. Palankus laikas energingai rūpintis sveikatos reikalais.

Vandenis. Atvirai. Gyvenimas šviesėja – būsite atviri, daug ir mielai bendrausite, smalsumas skatins plėsti akiratį. Galimos trumpos išvykos, galbūt kultūros renginiai. Po savaitgalio atsiras daugiau veiklos namie, gali kai kas pasikeisti. Kai kurie sprendimai gali būti netikėti, bet labai vertingi. Tiks ir patiks sportinės pramogos.

Žuvys. Nauda. Noras džiaugtis tuo, kad esate ne tik protingi, bet ir gražūs, greitai praeis, tačiau sustiprės noras turėti kai ko apčiuopiamo, tarkime, piniginės naudos. Atrodo, pastangos šioje srityje bus sėkmingos. Dėmesio pareikalaus namai, čia palanku imtis svarbių darbų. Netikėtų pažinčių, įdomių žinių galima tikėtis po savaitgalio. 

Naujausi straipsniai