Naglio Šulijos horoskopas balandžio 16–22 dienoms: paranku užbaigti svarbiausius reikalus

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulio jaunatis prasidės kitą ketvirtadienį, todėl paranku ką svarbesnio užbaigti, o ne pradėti. Sekmadienį Saulė pereis į Jaučio ženklą ir skatins rinktis praktiškus dalykus bei sprendimus. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus keliaus Avino ženklu ir būdamas labai aktyvus skatins mus taip pat nesnausti.

Avinas. Bruzdesys. Sustiprės dalykinės savybės, galva bus pilna įvairiausių sumanymų, iki savaitgalio gal per greitų, bet netrukus viskas ims vykti, kaip turi būti. Palankus metas tiems, kurie ieškos reikalingų žinių, mokysis. Po savaitgalio gali daugėti piniginių reikalų, galima tikėtis ir apčiuopiamos naudos.

Jautis. Pagyvėjimas. Iki savaitgalio viskas bus kaip visada – žiupsnelis darbų, truputis kalbų. Po savaitgalio tapsite veiklesni, linksmesni, noriai imsitės atidėliotų darbų, o jų gali būti nemažai. Dėmesys dažnai kryps ir piniginių, turtinių reikalų link – tikėtina, kad net be didesnių pastangų jie klostysis palankiai.

Dvyniai. Nuotaika. Būsite nusiteikę šiek tiek nerūpestingai. Visgi veiklumas didės, tvarkomų reikalų irgi daugės. Geriausiai seksis daryti tai, kas miela, gražu, kas pataiso nuotaiką. Profesijos srityje veiklos ne kažin kiek, namie – įprasta tvarka, tačiau įdomiomis žiniomis gali nudžiuginti draugai.

Vėžys. Padirbėjant. Bus ką veikti profesijos srityje. Vyraus nedideli, lengvai sutvarkomi darbai, bet dažnai reikės rūpintis reikalinga informacija, skambinti, rašyti. Ypač po savaitgalio neblogai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis arba mokymusi. Atrodo, ir draugai neliks pamiršti.

Liūtas. Patrypčiojant. Po savaitgalio teks daugiau dėmesio skirti darbui profesijos srityje, tačiau kol kas palankiau ką svarbesnio baigti. Svarbios, bet iki savaitgalio menkai patikimos gali būti su kelionėmis ar veikla užsienyje susijusios žinios. Po savaitgalio viskas susidėlios. Teks taikytis prie išaugusio antrosios pusės veiklumo.

Mergelė. Aplinkybės. Nestigs veiklumo, noro (tai ypač išryškės po savaitgalio) nuveikti ką naudingo, tik aplinka šį polėkį vargu ar skatins – bene svarbiausiose srityse priežasčių įtempti jėgas tikėtis sunku. Tačiau su sveikata susijusios aplinkybės – priešingai, gali versti veikti greitai ir ryžtingai.

Svarstyklės. Vietos. Veiklos darbe vargu ar bus daug, o namie viskas – savo vietose. Palanku tvarkyti teisinius reikalus, jei tokių yra. Per kitus asmenis pasiekiančios žinios gali būti svarbios, tačiau praverstų iki savaitgalio jas dar kartą patikrinti. Noras judėti skatins ieškoti tinkamos tam vietos.

Skorpionas. Namie. Darbe darbo bus nedaug, todėl dėmesys natūraliai kryps šeimos reikalų link. Nusiteikimas nuveikti ką naudingo bus nemenkas, namiškius į veiklą įtraukti bus paprasta, nors jie ne visada tuo džiaugsis. Prireiks atidžiau domėtis sveikatos, gydymo reikalais – nuo savaitgalio tai darysite sėkmingai.

Šaulys. Lėtai. Viskas apsiribos supaprastintu tiesioginių pareigų darbe vykdymu (ir tai tik geriausiu atveju), namie irgi viskas aišku, todėl dienos slinks ramiai. Nudžiuginti gali asmeniniai santykiai – labai geras metas juos palaikyti, puoselėti. Tikėtinos nedidelės, turbūt intelektinės pramogos.

Ožiaragis. Namų reikalai. Kažin ar pavyks darbe kalnus versti, o namie veiklos kaip tik gali atsirasti. Įsibėgėja palankus metas tvarkyti visokius „popierinius“ su namais, būstu susijusius reikalus, domėtis šeimos narių veikla. Atrodo, ir piniginiai reikalai neliks pamiršti – gali būti naudos.

Vandenis. Perteklius. Energijos turėsite daug, o kur, kam ją skirti šiomis aplinkybėmis, nelabai aišku. Judėjimas gryname ore galėtų būti viena iš išeičių, o negausūs dalykiniai reikalai bus sutvarkyti greitai ir tinkamai. Daug bendrausite (netiesiogiai). Būsite kūrybiški, galbūt atsiskleis jausmai.

Žuvys. Be pastangų. Bus galima ramiai plaukti pasroviui kasdienybės upe ir nesukti galvos dėl nesvarbių dalykų. Vis dėlto gali būti svarbūs šeimos reikalai – puikus laikas pasirūpinti, kad viskas būtų jaukiau, gražiau. Atrodo, pradedant savaitgaliu, bus ir piniginių reikalų – sėkmingų ir teikiančių naudos.

Skaitykite daugiau