Naglio Šulijos horoskopas balandžio 12-18 dienoms: netikėtų sprendimų metas

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 07:45
Jaunatis – pirmadienį, tad svarbesnius reikalus pradėkite nuo antradienio. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus irgi padės – nustos judėti atbulas dar sekmadienį. Antradienį Venera atsidurs tiesiai priešais Jupiterį – tai puikus metas ne(be)tinkamam meilės ryšiui pasakyti „sudie“. Trečiadienį Saulė prasilenks su Uranu: prasidės netikėtų sprendimų metas.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Vis sparčiau. Atrodo, gyvenimas nuobodžiauti neleis. Būsite energingi, veiklūs, mikliai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar bus vis daugiau (ypač sparčiai jie ims judėti po savaitgalio). Piniginiai reikalai puikiai derės su pastangomis profesijos srityje, dėl to naudos ilgai laukti neteks. Kitos savaitės vidurys – staigmenų metas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Vidinė šviesa. Būsite atsipalaidavę, mieli, lipšnūs, linkę ir patys pasimėgauti gyvenimo džiaugsmais bei malonumais, ir pasidalyti su artimaisiais. Dažnai lydės meninis įkvėpimas, o tuos, kurių veikla susijusi su grožio, komforto dalykais, aplankys išties nemenka sėkmė. Gali iškilti kelionių tema. Su ja susijusios mintys ir veiksmai džiugins.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Mintys. Aplinkybės klostysis taip, kad dienos bėgs stebint gyvenimą, o ne dalyvaujant įvykiuose. Ką gi, gali pasitaikyti ir įdomių atradimų. Visgi darbe šiek tiek padirbėti reikės iki savaitgalio, vėliau galėsite vėl tinginiauti. Užsimiršti neleis ir draugai – atskubės su pasiūlymais. Bendradarbiai irgi gali nustebinti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Padirbėjant. Gana sparčiai reikės suktis darbe, profesijos srityje. Po savaitgalio tai daryti seksis tiesiog puikiai, ne kartą sužibėsite iškalba, išsakysite puikių pasiūlymų, dėl to galutinis rezultatas tikrai džiugins. Netikėtų minčių, sprendimų ar tiesiog nutikimų gali būti kitos savaitės viduryje. Bent jau kurį laiką nereikės sukti galvos dėl santykių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Linksmai. Smagiai klostysis aplinkybės darbe, profesijos srityje: veiklos neturėtų stigti, su visomis užduotimis pavyks susitvarkyti gražiai, netgi žaismingai. Tikra sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu, svetingumu. Po savaitgalio galimos geros, naudingos su užsieniu ar kelionėmis susijusios žinios.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pasroviui. Nei šis, nei tas – nebus nei svarbių darbų, nei įvykių: darbe veiklos ne per daugiausia, namie – viskas savo vietose. Beliks tiktai kuistis kasdienybėje (skamba nelabai gražiai, bet juk kartais taip būna) ir stebėti, kas vyksta. Po savaitgalio gali nudžiuginti piniginiai reikalai. Atrodo, vis dar patiks sportinės pramogos.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ana pusė. Vis dar svarbi bus ne jūsų, o kito, galbūt gana artimo, asmens nuomonė. Atrodo, ta ana pusė netinginiaus, ypač po savaitgalio, ir nestokos išties puikių minčių, beliks jomis pasinaudoti. Siekiantys teisingumo gali susidurti su netikėtumais kitos savaitės viduryje. Įnikę į svarbius darbus namie neturėtų pamiršti apdairumo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Apdairiai. Būsite judrūs, patiks eiti ar važiuoti greitai. Patartina būti atsargiems, nepasiduoti provokacijoms kelyje – dabar apdairumas gali būti nusilpęs. Galbūt skubėti vers ir kasdieniai darbai, kurių gali pasitaikyti išties nemažai. Maloniai džiugins asmeniniai santykiai su svarbiu žmogumi – puoselėti juos metas labai geras.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Visko daug. Svarbios bus kelios sritys. Į piniginius reikalus žvelgsite kaip į galimą karo grobį, tad pastangų negailėsite. Visgi apdairumo pamiršti nederėtų. Palankiai susiklostys su sveikata, sveikatingumu susijusios aplinkybės, tikėtina, kad pasilepinti pavyks puikiai. Nestigs ir pramogų, daugiausia intelektualių, reikalaujančių žinių ir iškalbos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Vertinimai. Nestigs nei energijos, nei nusiteikimo žūtbūt pasiekti tikslą. Tai ir gali kelti nerimą – apsirikti vertinant savo ar kitų galimybes bus visai nesunku. Kita vertus, nestigs pramogų bei kūrybos grožio. Būtent siekis padaryti „kaip gražiau“ padės rasti tinkamą kryptį ir vidinę pusiausvyrą. O namie tvarka atsiras beveik savaime.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Namie. Atrodo, gyvenimas neskubės apkrauti sudėtingais arba sunkiais darbais. Profesijos srityje veiklos ne per daugiausia, užtai liks laiko namams. Bus daug galimybių juose sukurti daugiau grožio ir jaukumo. Be to, labai lengvai bendrausite, ieškosite reikalingų žinių, informacijos. Būtų lengva mokytis ar mokyti kitus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Ne tik nauda. Nemažai dėmesio gali sulaukti piniginiai, turtiniai reikalai – dėl to, kad taip norėsis ir palankiai sutaps aplinkybės, beliks pasinaudoti tinkama proga. Kitos savaitės vidurys šioje srityje gali pateikti smagių staigmenų. Pailsėti nuo rūpesčių padės smagus pokalbis su draugais, malonių įspūdžių suteiks trumpa išvyka.

Naujausi straipsniai