Naglio Šulijos horoskopas 2020-iesiems: „Ateinantys metai bus ypatingi“

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-31 10:30
Ateinantys metai bus ypatingi keliais požiūriais – baigsis keli seni ir prasidės nauji ciklai, kurie pirmiausia palies kraštus, esančius tolėliau nuo Lietuvos, tačiau neabejotinai bus svarbūs ir mums. O pradėti, žinoma, reikia nuo bendro fono.

Ženklai danguje

Kitų metų pabaigoje, gruodžio 21-ąją, greičiau judantis Jupiteris Saturną pasivys ir jie atsidurs greta vienas kito. Toks susitikimas vyksta maždaug kas 20 metų, senovės astrologai jam teikė didelę reikšmę. Gaila, kad tikslaus šių dviejų planetų susijungimo plika akimi matyti negalėsime. Bet 2020-ųjų vasaros vakarais jos bus matomos. Šalia šių dviejų planetų bus ir Plutonas, tik jau nematomas.

Ši trijulė išties solidi. Šaltas ir užsispyręs Saturnas globoja tuos, kurie lėtai, bet atkakliai žengia tikslo link, skatina laikytis taisyklių ir ginti principus. Jis mus išbando sukurdamas sunkiai įveikiamas kliūtis. Jupiteris yra optimistas, atveria naujų kelių, įkvepia, ragina veikti, be to, yra valdžios ir moralinio autoriteto planeta – sprendžia, kaip reikia tinkamai gyventi. Plutonas – požemių valdovas, niūrus ir despotiškas, iš savo karalystės išlenda tuomet, kai ima siautėti nevaldoma minia, ir ją nukreipia sau būdinga linkme. Jam priklauso šalys, kurios gyvena iš naudingųjų iškasenų, tačiau jose dauguma vietinių skursta ir yra valdomi pirmiausia pasitelkiant kankinimo kameras.

Saturnas, Jupiteris ir Plutonas didžiąją 2020 metų dalį bus netoli vienas kito atkakliame, nuosekliame ir strategiškai veikti linkusiame Ožiaragyje, kurį Saturnas ir valdo (trumpam Saturnas pereis į Vandenio ženklą – šį taip pat valdo). Kitaip tariant, Saturnas visą laiką bus savo Zodiako namuose, o Jupiteris ir Plutonas pas jį svečiuosis. Dėl to 2020-aisiais susiklosčiusių įvykių ir sprendimų poveikis, tikėtina, bus ilgalaikis, truks galbūt ne vieną dešimtmetį. Šiuo laikotarpiu klestės stambusis verslas.

Marso kelias ir veikla

Kol kas viskas panašu į gerą verslo planą, bet kaip visada yra vienas „bet“. Tas „bet“ vardu Marsas. Jis juda dangaus skliautu pirmyn, stabteli, šiek tiek grįžta ir vėl juda pirmyn. Danguje ir Zodiako rate atsiranda tam tikrų kilpų, kurias astrologai ir astronomai puikiai žino ir gali iš anksto apskaičiuoti. 2020-aisiais šios karo planetos kelias bus įsidėmėtinas.

Žiemą, vasario 16 dieną, Marsas iš Šaulio pereis į Ožiaragio ženklą, o šiame jau bus solidi draugija – Jupiteris, Saturnas ir Plutonas. Marsas judės pirmyn ir su jais prasilenks – tarsi pabendraus. Kitaip tariant, tai bus lyg generolo vizitas į ministrų kabinetą. Taigi kovo pabaigoje Marsas su vyresniais kolegomis prasilenks ir kovo 30 dieną iš Ožiaragio pereis į Vandenį. Paskui keliaus pirmyn, kol pasieks astrologinius savo namus – Avino ženklą. Tai įvyks birželio 30-ąją. Tada Marsas Avine padarys kilpą ir iš jo išeis tik 2021 metų sausio 6 dieną. Šiame ženkle išbūsiantis maždaug pusę metų Marsas atskleis stipriausias savo savybes: sugebėjimą kautis be baimės ir kompromisų, kurti įtampą, skatinti smurtą bei konfliktus. Todėl galima manyti, kad antrąjį kitų metų pusmetį į atlapus ir asmeniškai, ir tarptautiniu lygmeniu bus kimbama greitai ir entuziastingai.

Kosminiai laikrodžiai

 

Ir gamtoje, ir žmonių gyvenime daug kas vyksta cikliškai. Įsivaizduokime, kad Zodiako ratas – tai laikrodis, o planetos – rodyklės. Jos ir rodo, kam išmušė pokyčių ar permainų valanda. Skirtingoms šalims jų laiką rodo skirtingos planetų poros.

2020-ųjų sausio 12-ąją greičiau judantis Saturnas pasivys ir pralenks Plutoną. Šios planetos susitinka kas 35–38 metus (pastarąjį kartą tai buvo 1982 metų pabaigoje, o prieš tai – 1947-aisiais). Šis ciklas itin reikšmingas pirmiausia islamo šalims – per svarbiausias ciklo fazes čia vyksta svarbūs įvykiai. Tarsi renkamasi, kuria kryptimi šalys vystysis toliau. Tas pasirinkimas dažnai būna gana skausmingas, lydimas smurto, bet šį sykį nebūtinai bus. Pavyzdžiui, 1947 metais, kai susijungė Saturnas ir Plutonas, gimė dvi šalys – Indija ir Pakistanas. Vos jos paskelbė nepriklausomybę, visą regioną apėmė smurto, sukilimų, maištų banga, daugybė žmonių turėjo palikti gyvenamąsias vietas, atsirado daugybė radikalių religinių sektų. 1948-aisiais atsiradęs Izraelis taip pat iš karto turėjo kovoti dėl išlikimo. Per kitą Saturno ir Plutono suartėjimą 1982 metais vyko karas Libane ir buvo sukurta sukarinta organizacija „Hezbollah“, išsiplėtė ir sustiprėjo sovietų karas Afganistane. Šio ciklo metu vyko ir Arabų pavasario revoliucijos Šiaurės Afrikoje – ne visos jos buvo kruvinos.

Su despotiškuoju Plutonu prasilenks ne tik Saturnas, bet ir autoriteto bei valdžios planeta Jupiteris. Skriedamas pirmyn, balandžio 5 dieną jis sutiks Plutoną, toliau nuskubės, apsisuks ir judėdamas atgalios vėl prasilenks su juo birželio 30-ąją. Trečią kartą šios planetos susitiks lapkričio 11 dieną. Plutonas simbolizuoja galią, despotišką jėgą, Jupiteris – valdžią, tad Jupiteris ir Plutonas drauge stiprina ne tik siekį gauti valdžią arba daugiau valdžios nesirenkant priemonių, bet ir pačios valdžios veiksmus siekiant įvesti tvarką tokiu pačiu būdu. Kai kurie astrologai šį ciklą sieja ir su tarptautinio terorizmo paaštrėjimu. Beje, Jupiterio bei Plutono sąveika svarbi ir šiuolaikinės Vokietijos horoskope. Tikėtina, kad ši šalis 2020 metais pasirinks, kuria kryptimi eiti ir kaip gyventi. Neramu tik dėl to, kad tas pasirinkimas gali būti lydimas smurto protrūkių, mat čia smarkiai radikalėja ne tik politinė dešinė, bet ir kairė.

Ir trečias ateinančių metų susitikimas – Jupiterio ir Saturno. Jis įvyks jau metų pabaigoje, per žiemos saulėgrįžą, tai yra gruodžio 21 dieną.

Jupiterio ir Saturno susijungimas senovės astrologams būdavo labai reikšmingas ir rodydavo maždaug 20 metų trukmės charakteristiką. Tos laiko atkarpos buvo jungiamos į 240 ir 960 metų laiko tarpsnius. XII amžiuje gyvenęs garsus astrologas Jonas Ispanas rašė, kad kas 960 metų vykstantis Jupiterio ir Saturno susitikimas Avino ženklo pradžioje yra svarbus tautoms, kas 240 metų vykstantis susitikimas vis kitoje stichijoje reikšmingas karaliams, o kas 20 metų – miestams. Patikrinkime: Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas garsiuosius laiškus kviesdamas į Vilnių pirklius ir amatininkus rašė 1323–1324 metais; 1325-ųjų birželio 1-ąją įvyko Jupiterio, Saturno ir Saulės susitikimas aštuonioliktajame Dvynių ženklo laipsnyje – galima manyti, kad maždaug tada pirkliai ir amatininkai Vilnių pasiekė, pradėjo kurtis ir ėmėsi savo veiklos. Miestas pradėjo kilti...

Šį kartą Jupiteris su Saturnu susitiks pirmajame Vandenio ženklo laipsnyje. Dabar teliks stebėti, koks miestas ims kilti, – turėtų būti vandeniškai modernus ir atviras, o ryškesnių šio kilimo ženklų matysime jau 2021-aisiais. Tikėtina, kad tokio miesto kilimo dabar niekas nesitiki...

Jupiteris – optimistiškas, progresyvus, skatina ieškoti naujų idėjų ir kelių. Saturnas, priešingai – konservatyvus, nuoseklus, uždaras ir šaltas. Jupiteris ir Saturnas įtvirtina savotišką pusiausvyrą tarp konservatyvių ir progresyvių jėgų, tarp politinės kairės ir dešinės, tarp sena ir nauja. Kadangi Vandenis yra naujovių, ateities ženklas, ši Jupiterio ir Saturno sąjunga teikia daug gražių vilčių, ypač atsižvelgiant į Plutono „kūrybą“, kuri vyks prieš tai.

Šalys

Įvertinus bendrą foną galima pereiti prie atskirų šalių, pirmiausia tų, nuo kurių gyvenimo priklauso aplinkybės Lietuvoje.

JAV rengiasi prezidento rinkimams, vyksiantiems 2020 metų lapkričio 3 dieną. Pagrindinė jų intriga – ar bus antrajai kadencijai perrinktas prezidentas Donaldas Trumpas. Vasarį nutiks du dalykai. Pirma, į JAV horoskopo sritį, atsakingą už pinigus, pajamas, įžengs Jupiterio planeta. Kai taip nutinka, finansinė šalies padėtis gerėja, gyventojų pajamos auga. Kitaip tariant, patenkintų gyvenimu žmonių daugės. Antra, į horoskopo sritį, atsakingą už šalies gyventojus, atkeliaus Juodasis Mėnulis. Jo prievolė – sujaukti jausmus. Tai gali reikšti ir tai, kad rinkimų kampanija bus kaip reta emocinga ir purvina. Šis astrologinis rodiklis buvo tokioje pat Lietuvos valstybės horoskopo dalyje, kilo trukšmas dėl Adolfo Ramanausko-Vanago ir kitų partizanų veiklos.) Dar vienas klausimas – ar pavyks Demokratų partijos rezgama apkalta Trumpui. Žvelgiant iš astrologinio taško, palankiausias laikas ją pradėti jau praėjo, o jeigu nieko rimta nevyks iki vasario 1-osios, jos galima nė nepradėti. Žinomas ir paties Trumpo horoskopas. Jei rinkimus galima vertinti kaip tam tikrą Trumpo projektą, tuomet laikas prieš pat rinkimus, tai yra spalio mėnuo, gali būti išties sunkus. Tačiau per pačius rinkimus negatyvieji astrologiniai rodikliai jau ims silpti.

Jeigu į Europos Sąjungą žvelgsime kaip į šeimą, reikalai joje ims gerėti. Susiskaidymas dar išliks, bet jau bus nebe toks ryškus. Be to, daugės optimizmo – bus randama naudingų, pozityvių išeičių. Šalių šeimoje atsiras daugiau šilumos ir sutarimo. Ekonominė jos padėtis nei gerės, nei prastės, tačiau diplomatinių bėdų gali kelti santykiai su ne Europos Sąjungos šalimis. Svarbiausių įvykių ir apsisprendimo, kuria kryptimi ir kokiu būdu veikti toliau, reikėtų laukti 2020 metų pabaigoje. Daugiau dėmesio bus skiriama šalių narių interesams, galbūt pajudės reikalai dėl naujų narių priėmimo, tikėtini sprendimai nekilnojamojo turto, taip pat šeimos politikos srityje.

Apie Rusiją galima pasakyti nebent tai, kad ekspansinių ambicijų bus mažiau, gerus santykius su kitomis šalimis palaikyti jai bus sunku, o juos sugadinti – lengva. Bet galima tam tikra finansinė sėkmė.

Ir – Lietuva, tėvynė mūsų. 2019-aisiais jos horoskope buvo finansinės sėkmės rodiklių. Iš tiesų jų nestigo įvairiems projektams, jie pasiekė paprastus žmones ir daugelio pajamos šiek tiek padidėjo, žodžiu, atsirado pojūtis, kad finansinė būklė gal ir neprimena didelės šventės, bet yra nebloga. Ši padėtis sukėlė tam tikrų lūkesčių, atsirado pažadų. Tačiau 2020 metais, vėliausiai vasario mėnesį, palanki astrologinė įtaka išnyks.

Kitas tendencijas galima palyginti su asmens horoskopu. Kai jame pasirodo tokie rodikliai, kokie 2020-aisiais bus Lietuvos horoskope, asmuo darosi atviresnis, daug ir noriai bendrauja, yra smalsus, linkęs plėsti akirat. Dėl to galima manyti, kad ateinančiais metais sėkmė lydės plėtojant visas transporto rūšis ir veiklą, susijusią su transportu; tikėtini pozityvūs poslinkiai švietimo sistemoje, mokytojų reikalavimai bus išgirsti; turėtume būti atviresni kaimynams, daugiau su jais bendrauti.

Atskirai reikia tarti žodį apie diplomatiją. Gegužės mėnesį arba šiek tiek vėliau ryšys su kažkuria šalimi gali pasidaryti svarbus, ryškus, intensyvus ir kartu produktyvus, naudingas. Patys nustebsime, kad taip gali būti. Iki šiol, kai Lietuvos valstybės horoskope pasirodydavo svarbūs, su partneryste susiję rodikliai, mes aiškindavomės santykius su Lenkija – kai kada piktuoju, kai kada geruoju. Ar taip nutiks ir šį sykį – matysime po pusmečio.

Zodiako ženklai

Planetos kaip žmonės – kai kada draugauja, kai kada pykstasi. Kai planetų santykiai sklandūs, ir mes gyvename ramiai, reikalus tvarkome lengvai, kai kada net patinginiaujame, o kai ryšys tarp planetų įtemptas, ir mūsų gyvenime atsiranda daug nervingumo, skubos, konfliktų, net traumų. 2020-ieji bus ypatingi tuo, kad pirmasis pusmetis bus ramus ir sklandus, tačiau vasarą atsiras daug įtampos, konfliktiškumo. Tokia bendra dirgli atmosfera tęsis ir rudenį, o nusilps tik gruodį.

Avinas. Atrodo, metai bus įspūdingi. Pirmoji jų pusė santykinai rami, įprasta, vyraus kasdienybė. Sausį ir kovą teks padirbėti – profesijos srityje bus priežasčių stengtis. Vasarį gali pakvipti romantika, bet gali kilti ir abejonių – ar ne per gerai noriu? Gegužę atsiras piniginių reikalų, bet bus ir naudos, birželį bus progų daug ir smagiai bendrauti. Liepą pasijusite taip, tarsi viduje būtų įsitempusi spyruoklė, kuri vers eiti, stengtis, daryti, kovoti. Išaugs reiklumas sau ir kitiems. Dėl padidėjusios vidinės dinamikos tai bus puikus laikas sportuojantiems – nuveikti bus galima daug, todėl būtinai reikės pasirengti gerą veiksmų planą ir įveikti nepasitikėjimą savimi bei abejones. Šis jėgų antplūdis iki metų pabaigos diktuos, ką ir kaip veikti.

Jautis. Vieno ypatingo metų akcento gali ir nebūti. Metų pradžioje gali atsirasti nedidelių, bet gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Tačiau jie greitai baigsis. Kovas – romantiškas mėnuo, norėsis mėgautis gyvenimu, savo jausmais. Tinkamas laikas nuotykių kelionei. Balandis grąžins į darbus, bet gali duoti ir pajamų. Apskritai metas, kai galima tikėtis didesnės naudos, truks nuo balandžio iki pirmųjų rugpjūčio dienų. Be to, pavasarį ir vasarą būsite atviri, smalsūs, linkę bendrauti ir mokytis. Vasaros pabaigoje, rudens pradžioje bus patogu atlikti įvairius namų darbus, todėl būstas taps gražesnis ir jaukesnis. Naujas etapas prasidės lapkritį – greičiau prarasite pusiausvyrą, kita vertus, greta bus žmonių, į kuriuos bus galima atsiremti.

Dvyniai. Nuo balandžio 3-iosios iki rugpjūčio 7-osios Dvynių ženkle viešės Venera. Dėl jos įtakos lydės įkvėpimas, seksis dirbti tiems, kurių veikla susijusi su meno, grožio, patogumo kūrimu. Jeigu veiklos rūšis kita – norėsis gražaus gyvenimo ir jausmų. O atitinkamai nusiteikus anksčiau ar vėliau ir įvykiai taip susiklosto. Galbūt šiek tiek padirbėti profesijos srityje reikės žiemos pabaigoje ir ankstyvą pavasarį, bet ir tuomet nepervargsite. Finansinė sėkmė gali aplankyti birželio antrojoje pusėje, liepą, rugpjūtį. Rudens pradžioje dėmesys nukryps namų, būsto, šeimos reikalų link – bus veiklos. Vėlyvą rudenį gali užgriūti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių ir neatidėliotinų darbų – teks paplušėti. Geras laikas bus rūpintis sveikata.

Vėžys. Metų pradžia nebūtinai bus lengva ir paprasta – teks atsižvelgti į artimų žmonių nuomonę, valią ir veiklą. Dalykinėje srityje irgi susiklostys tokios sąlygos, kurių bus neįmanoma ignoruoti, bet galima prie jų prisitaikyti. Ankstyvas pavasaris gali pasiūlyti kelionę, vėlyvas – darbų darbe. Visą antrąjį pusmetį yra tikimybė įsivelti į aplinkybes, kurios kels įtampą, vers greitai rinktis ir veikti, – tai vargins. Gali būti, kad dalis tų aplinkybių bus susijusi su darbu, profesine veikla ir asmeninėmis ambicijomis šioje srityje. Ilsėtis rinkitės rugpjūtį – būsite atsipalaidavę, linkę mėgautis gyvenimo dovanomis, tada jų kaip tik ir bus. Piniginiai reikalai rugpjūtį ir rugsėjį taip pat džiugins. Ruduo bus veiklos namie, kūrybos ir smulkių darbų metas.

Liūtas. Žiema mestelės šiek tiek darbų, susitikimų ir kalbų apie ateitį, galbūt dalykinės partnerystės užuomazgų. Nuo balandžio iki liepos pabaigos daugiau dėmesio skirsite artimiems draugams, o darbe – bendraminčiams. Žodžiu, idėjos broliams ir sesėms – su jais leisite daug laiko, gims įdomių sumanymų ir bendrų projektų. Tai smagios kolektyvinės kūrybos metas. Visas antrasis pusmetis bus itin tinkamas kelionėms, tik ne poilsinėms, o tokioms, kurios reikalauja jėgų, bet atsilygina nuotykiais. Tuo metu jausite fizinių jėgų antplūdį ir įkvėpimą judėti, galbūt sportuoti. Tokioje aplinkoje teks imtis smulkesnių dalykų – kovą, vėliau gegužę reikės paplušėti darbe, profesijos srityje, o namams, šeimos reikalams tradiciškai bus skirtas vėlyvas ruduo.

Mergelė. Tikėtina, kad metai pasiūlys virtinę nedidelių darbų, tačiau jiems teks skirti laiko ir jėgų. Profesijos srityje pasiekimų gali tikėtis nebent tie, kurių veikla susijusi su grožio, meno, patogumo kūrimu, – įkvėpimas ir produktyvus darbas džiugins vėlyvą pavasarį ir vasarą. Visus metus nestigs įvairių smulkmenų: metų pradžia gali būti ganėtinai linksma, bet kartu tinkama tvarkyti namus, rūpintis sveikata. Žiemos pabaigoje ir ankstyvą pavasarį gali būti reikšmingų susitikimų, pažinčių – taip pat romantiškų. Kovas, gegužė – tinkami kelionėms, pirmiausia poilsinėms. Rugsėjį ateis metas imtis reikalų. Gali būti, kad netrukus jie duos finansinės naudos, – sėkmė lydės iki lapkričio. Metų pabaiga bus skirta draugams ir namams.

Svarstyklės. Užsiimti namų, šeimos reikalais paskatins metų pradžia. Be to, žiemą gali atsirasti smagių pramogų, nestigs kūrybiškumo. Tačiau šaltuoju metų laiku taps svarbūs santykiai su gana artimais žmonėmis – juos sugadinti (didžiausia tikimybė – kad ne dėl jūsų kaltės) bus lengva, o išsaugoti – sunku. Vasarą tas spaudimas iš išorės dar sustiprės – ana pusė gali tapti veikli ir reikli, bet ne visuomet adekvati. Teks pagalvoti, kaip prie to prisitaikyti, nes tai truks iki metų pabaigos. Beje, kai kas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Birželį ir liepą bus galima daugiau dėmesio skirti darbui, profesijos reikalams, tam tikros piniginės naudos galima tikėtis nuo spalio pradžios iki metų pabaigos. Tada daugiau laiko rasite ir draugams.

Skorpionas. Metų pradžia vers daugiau dėmesio skirti piniginiams reikalams, bet bus ir naudos. Be to, žiemą reikės daug bendrauti – ir dalykiniais, ir asmeniniais reikalais, atsiras ne viena proga pasigražinti namus. Smagių pramogų bus ne tik žiemą, pavasaris jų irgi nešykštės – įvykiais ar darbais tikriausiai neapkraus, todėl gali prabėgti nepastebimai. Būsite kūrybiški. Vasara bus svarbi – gali būti gražių kelionių, atsirasti daug nedidelių, asmeniškai svarbių darbų. Galbūt teks kam nors įsipareigoti arba tiesiog prisiminti esamas pareigas, jausitės taip, tarsi irkluotumėte galeroje, – ir iki metų pabaigos. Kita vertus, pavyks daug nuveikti. Rudens pradžia rami, antrojoje jos pusėje bus ir veiklos, ir malonių dalykų, net piniginės naudos.

Šaulys. Bus svarbu rasti santykį su savo kūrybiškumu. Pirmojoje metų pusėje šis dalykas nerūpės, o paskui bus smagu veikti kūrybiškai, tai bus savotiška pramoga – ypač patiks sportinė veikla. Sėkmė šioje srityje suteiks daugiau pasitikėjimo ir geros nuotaikos, o šia bus lengva dalytis su kitais. Bus ir apčiuopiamų dalykų: metų pradžioje yra tikimybė sulaukti finansinės naudos, atsiras paskatų mokytis, plėsti akiratį, rūpintis namais ir namiškiais. Nuo vėlyvo pavasario iki liepos pabaigos gali džiuginti santykiai su labai artimais žmonėmis – juos puoselėti bus itin palanku, o puikus ryšys taps ilgalaikis. Kelionėms, darbui, profesiniams reikalams labai tiks vasaros pabaiga ir visas ruduo.

Ožiaragis. Daugiausia laiko, dėmesio ir jėgų pareikalaus namų, šeimos, galbūt būsto reikalai. Ko gera, žiemos viduryje aplinkybės, greičiausiai susijusios su santykiais, gali būti ne visai tokios, kokių norėtųsi. Vasarą atsiras jėgų tuos nesklandumus šalinti. Be to, nuo vasaros iki metų pabaigos bus palanku namus versti aukštyn kojomis ir tiesiogine, ir perkeltine prasme – šis laikas geras statyti, remontuoti. Taigi aplinkybės bus puikios veikti. Žiemą būsite aktyvūs, o kovo mėnesį – dar energingesni, tai geras laikas sportuojantiems. Kovą, taip pat gegužę aplinkybės klostysis smagiai – bus daug progų pasilinksminti. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Vasarą bus palanku rūpintis sveikata – nebūtinai vien sava. Rugsėjis ir spalis bus tinkami keliauti.

Vandenis. Santykinės ramybės laikas prieš 2021-uosius – tada iš tiesų bus ką veikti. Žiemą, pirmąją pavasario pusę pomėgiams ir kitiems asmeniniams reikalams laiko užteks, progų paieškoti piniginės naudos taip pat bus. Vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje galėsite užsiimti namais bei namiškiais. Nuo balandžio iki rugpjūčio pradžios gyvenimas dovanos nesibaigiančią šventę – daugybę progų pasilinksminti. Būsite kūrybiški, džiaugsitės gražiais dalykais ir tuo džiuginsite kitus, priežastį atsiskleisti gali rasti ir jausmai. Vasaros pabaigoje ir rudenį gali nusistovėti ilgalaikiai asmeniniai ryšiai, taip pat dalykinė partnerystė. Tikėtinos progos smagiai pakeliauti. Svarbesnių darbų profesijos srityje gali būti vėlyvą rudenį, tuomet atsiras ir įkvėpimo.

Žuvys. Atrodo, laukia neblogi metai – dažnai niūrios be priežasties nuotaikos svyravimai išgaruos, gyvenimas vėl atrodys šviesus ir mielas. Žiema vargu ar pasiūlys daug veiklos. Visgi sausis gali būti jausmingas. Nuo vėlyvo pavasario iki vasaros pabaigos bus puikus metas kurti namus ir stengtis, kad čia būtų vis jaukiau ir gražiau, o namiškiai – laimingesni. Galima sakyti, nuo pat metų pradžios reikės rūpintis piniginiais reikalais – kad išlaidos neviršytų pajamų. Tačiau po pusmečio pagaliau pavyks aplinkybes palenkti savo naudai ir kasdienėmis pastangomis pasiekti, kad viskas būtų taip, kaip turi būti. Liepą bei rugpjūtį pasiseks puikiai pailsėti ir sklandžiai pereiti prie svarbesnių asmeninių reikalų. Išties rimtai padirbėti pavyks tik vėlų rudenį.

Naujausi straipsniai