Naglio Šulijos horoskopas 2018-iesiems: ar pagaliau gyvensime ramiai?

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 20:24
Ateinantys metai turės vieną ypatybę: dažniausiai planetų išsidėstymas bus toks, kad tarp jų nekils didelės įtampos, nebus konfliktuojančios energijos, nesibaigs seni ir neprasidės nauji ciklai, žodžiu, viskas vyks įprastai, sklandžiai, dėl to galima tikėtis, kad rimtų priežasčių didelei socialinei įtampai, konfliktams kilti nebus.

Tai gera žinia tiems, kurie mėgsta ramų ir ritmingą darbą bei kryptingą savo gerovės kūrimą. Visgi toks ramus fonas nereiškia, kad nieko nevyks ir astrologas neturi apie ką kalbėti. Priešingai, yra dalykų, į kuriuos ir verta, ir reikia atkreipti dėmesį.

Dar 2017 metų pabaigoje, gruodžio 9 dieną, Marsas įžengė į savo astrologinius namus – Skorpiono ženklą, o tuoj po Naujųjų, sausio 7-ąją, prisigretins prie Skorpiono ženkle jau esančio Jupiterio. Marsas – tai jėgos naudojimas, o Jupiteris – valdžia, įtaka. Šių dviejų vektorių suma – labai ekspansyvus, agresyvus mišinys, ne tiek keliantis konfliktus, kiek skatinantis esamus spręsti greitai ir negailestingai, – tokia tat sausio pradžia.

Čia dar verta pridėti kelis žodžius apie Jupiterio kelionę Skorpiono ženklu, kuri truks iki 2018-ųjų lapkričio 8-osios, kai Jupiteris pereis į savo astrologinius namus – Šaulio ženklą. Jupiteris – valdžios planeta, o kai jis atsiduria Skorpiono ženkle, ta oficialioji valdžia yra linkusi ne tiek kurti ar dosniai ką nors dalyti, kiek ginti savo interesus ir esamą tvarką. Tai prasta žinia visokiausio plauko protestuotojams – nuolaidų, švelniai tariant, nebus. Tas pat principas galios ir tuo atveju, kai susidurs dviejų valdžių, atstovaujančių šalims ar institucijoms, interesai – derybos primins buldogų kovą po kilimu, ant kilimo ir visokiose kitokiose vietose.

Po lapkričio 8-osios bendras fonas taps nebe toks aštrus. Tačiau gruodžio pradžioje Jupiteris atsidurs svarbioje JAV horoskopo vietoje ir labai gali būti, kad vienas Donaldo Trumpo (apie jį kiek vėliau) rinkimų šūkių – „Amerika didi vėl“ – iš tiesų įsikūnys.

Kita svarbi bendrą foną formuojanti planeta bus Saturnas. 2017 metų gruodžio 20 dieną jis įžengė į sau labai patogų Ožiaragio ženklą ir bus čionai maždaug pustrečių metų. Saturnas – tvarkos, disciplinos ir nuoseklaus darbo globėjas, Ožiaragio ženkle savo savybes atskleidžiantis maksimaliai gerai. Dėl to norintiems ne konfliktuoti, o tiesiog sklandžiai ir atkakliai dirbti fonas bus išties palankus. Prasideda ypač palankus metas tiems, kurie įnikę į didelius, laiko ir atkaklumo reikalaujančius projektus. Ir, žinoma, didelėms kompanijoms, verslui, kuris siekia ilgalaikės naudos.

2018 metų ypatybė – dar viena lėtai judanti planeta pradės keisti ženklą. Reikia sakyti „pradės“, nes 2018-ųjų gegužės 15-ąją jis pereis iš Avino, kuriuo keliavo nuo pat 2010 metų, į Jaučio ženklą. Lapkričio 6-ąją grįš į Aviną ir galutinai į Jaučio ženklą pereis jau 2019-ųjų kovo 6-ąją. Keliaus juo iki 2026-ųjų. Jautis – Žemės stichijos ženklas, susijęs su ekonomika ir ypač finansais, bankininkyste. Uranas – pokyčių planeta, todėl galima manyti, kad visos pasaulinės finansų sistemos laukia pokyčiai, juos kol kas sunku įsivaizduoti, ypač tiems, kurie su sritimi nėra susiję tiesiogiai, bet galima būti tikriems, kad jie bus išties radikalūs ir palies mus visus. O 2018 metais šis procesas tik prasidės.

Kaip seksis svarbiausioms šalims ir jų vadovams? Pradėti galima nuo JAV. Planetos, šalies horoskope atsakingos už valdžią, bus „stresuojamos“ iki pat metų pabaigos, lapkričio mėnesio. Tad, galima manyti, maždaug tiek truks jėgų, mėginančių išversti prezidentą Donaldą Trumpą iš posto, veikimas. Tačiau žvelgiant į Trumpo asmeninį horoskopą galima konstatuoti, kad su darbu, valdžia susijusios to horoskopo dalys jokios rimtos įtampos nepatirs, dėl to labai tikėtina, kad viskas susiklostys maždaug taip, kaip 1986 metais, kai kilo vadinamasis Irano ir kontrų skandalas (tada keli Ronaldo Reagano administracijos pareigūnai neteko postų dėl to, kad už pinigus, gautus parduodant ginklus Iranui, buvo finansuojamas kontrrevoliucinis judėjimas Nikaragvoje, šis faktas pripažintas kišimusi į kitos šalies vidaus reikalus, bet nebuvo įrodyta, kad prezidentas Reiganas apie tai žinojo ir dalyvavo priimant sprendimus). Arba galima sakyti ir taip: jeigu iki lapkričio vidurio Donaldas Trumpas dar bus savo poste, vadinasi, tikrai jame liks.

Bet galima į viską pažvelgti ir truputį kitaip. Ta įtampa, kuri 2018 metais bus JAV horoskope (ir kuri atitiks įtampą politiniame gyvenime), bus nepriklausomai nuo to, kas yra ar atsidurs šalies prezidento poste. Vadinasi, televizoriaus ekrane žvelgdami į žinias, sklindančias iš už Atlanto, galėsime pasakyti sau: „O, Amerika aiškinasi santykius pati su savimi!“ Tai tiesiog toks šalies vystymosi etapas.

Europos Sąjungoje – kitos dainos. Tikrai neblogai atrodys finansiniai, ekonominiai reikalai. Jeigu lygintume su asmens horoskopu bei gyvenimu – esant tokioms aplinkybėms asmuo turtėja, jo gaunama nauda auga. Šiuo požiūriu 2018-ieji bus sėkmingi. Tačiau pratęsus lyginimą su asmens gyvenimu, tektų sakyti, kad tokio žmogaus šeimoje tvyro šaltukas, jos nariai stengiasi kovoti dėl savo vietos, teisių, nugarą vienas kitam atsuka lengvai, o taikosi sunkiai. Dėl to ne tiktai „Brexit“ tikrai judės ten, kur siekia, bet ir kiti šeimos (o ES labai panaši į didelę šeimą) nariai nesidrovės reikšti pretenzijų ir kelti reikalavimų. Visi prieštaravimai, kurie tik gali ryškėti, – ryškės, bet sprendimų reikėtų laukti tiktai 2019-aisiais.

Ir – Lietuva, tėvynė mūsų. Žvelgiant iš šono, atrodysime tikrai neblogai – solidūs, pasitikintys savimi, tikėtinas pripažinimas. Tam tikros įtampos, susijusios su valdžios institucijomis ir finansiniais reikalais, aptikti galima iki Naujųjų metų. Vadinasi, jeigu nieko ypatinga nevyksta tiesiog dabar (nesiaučia finansų krizė, negriūva Vyriausybė ir panašiai), ir 2018 metais nieko ypatinga nevyks.

Su valstybės finansais susijusi šalies horoskopo prognozė tokia, kad situacija, kai statistiniai rodikliai atrodo labai gerai, bet pinigai nepasiekia tų, kuriems jų labiausiai reikia, išliks. Yra tikimybė, kad aplinkybės, reikalaujančios reformuoti sveikatos apsaugą, stiprės. Premjerą Saulių Skvernelį svarbius asmeninius sprendimus aplinkybės provokuos priimti gegužę ir spalį arba lapkričio pradžioje. Gyvensime ir lauksime 2019-ųjų, kai šalies ekonominė ir finansinė būklė ims keistis (gerėti) panašiai, kaip tai nutiko 2007 metais.

Dabar belieka pažvelgti, kaip seksis labai svarbiam asmeniui – sau, brangiausiajam, ir pamėginti apčiuopti svarbiausius akcentus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Labai įdomūs metai profesine prasme. Viena vertus, prasideda laikas, kai galima ne tik pakloti pagrindą būsimam ilgalaikiam kilimui šioje srityje, bet ir pradėti ta kryptimi žengti. Kita vertus, dideli užmojai gali paskatinti ir dideles abejones – ar užteks pajėgumų, sugebėjimų? Atsakymas yra – žinoma, taip, bet jo dar reikės sulaukti. Pavasarį, kai žalumos bus daug, tapsite labai energingi ir veiklūs. Šią energiją galima nukreipti arba asmeniniams reikalams tvarkyti, kurie eitųsi it iš pypkės, arba sportui. Pasiekimai šioje srityje būtų išties įspūdingi. Žinoma, yra tikimybė, kad sėkmė lydės abiejose srityse. Atviri savo pačių jausmams būsite pavasarį, kovo mėnesį, tačiau ir vasaros pabaiga į gyvenimą įneš žavesio: tuo metu atsipalaiduosite, tapsite kūrybiški. Ir, žinoma, labai patrauklūs.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Gali būti, jog dažnokai būsite tiesiog stumte stumiami elgtis ne taip, kaip norite patys, o taip, kaip nori kiti, greičiausiai gana artimi, asmenys. Atidžiau įsižiūrėjus gali paaiškėti, kad tai, kas tarsi eina į jus, bus ir naudinga, ir smagu, ypač metų pabaigoje, dėl to pats paprasčiausias sprendimas būtų – leisti gyvenimui jus apdovanoti. Ypač metų pradžioje ir pabaigoje. Kažko panašaus galima tikėtis ir tvarkant dalykinius reikalus. Karjerai, profesiniam augimui bus svarbus vasaris, taip pat vasaros mėnesiai. Bet vasarą ir namai, šeimos reikalai daugiau dėmesio paprašys – bus daug progų bei galimybių padaryti taip, kad namai būtų patogesni, jaukesni ir gražesni, namiškiai – laimingesni. O kur dar atostogos liepą, kurios žada būti išties puikios? Žodžiu, bus ką veikti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gana dažnai gali susidaryti įspūdis, kad pasaulis su savo džiaugsmais ir vargais gyvena sau, o jūs – sau. Nei spaudimo, nei skatinimo imtis kokios nors ypač svarbios veiklos tikriausiai nebus, dėl to labai dažnai bus galima užsiimti arba kasdieniais reikalais, arba kuo tik širdis geidžia. O kiek daugiau padirbėti ji gali užsigeisti vasarį bei kovą, smagiam poilsiui ar kitiems malonumams laikas ateis gegužę, birželį vėl truputis nelabai svarbių reikalų, liepa gali pasiūlyti tam tikros finansinės naudos. Vasaros pabaiga bei rudens pradžia gali būti skirta namams puošti ir tvarkyti, be to, ir rugsėjis, ir spalis gali ne tik pasiūlyti smagių pramogų, bet ir atgaivinti romantiškus jausmus. Be to, šie metai dažnai kvies rūpintis sveikata, sveikatingumu, skatins save palepinti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Labai įdomūs metai – jie gali priversti į kai kuriuos asmenis, su jais siejančius santykius pažvelgti labai atidžiai ir ne tik padaryti išvadas, bet ir imtis jų įgyvendinimo, ypač po to, kai paaiškės, kad ta, ana, pusė vis dėlto yra, galima sakyti, nesukalbama. Ko nors panašaus galima tikėtis ir dalykinėje srityje – kai kurios aplinkybės gali būti kaip akmuo vidur kelio: įveikti kažin ar įmanoma, bet kantriai palaukus galima apvažiuoti. Taisyklė „protingas į kalną neis, protingas kalną apeis“ dažnai galios ir dalykinėje srityje. Užtai asmeninis gyvenimas klestės: būsite labai kūrybiški, linksmi, lengvai rasite pramogų, dažnai būsite draugijos siela, o tuos, kurių veikla iš tiesų susijusi su kūryba, mūzos dažnai lankys. Daug džiaugsmo šioje srityje suteiks metų pradžia, dar daugiau – jų pabaiga.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tikrai daug laimėsite, paskelbę šiuos metus būsto, šeimos, tiesiog namų plačiąja prasme metais. Iš tiesų aplinkybės šioje srityje gali susiklostyti taip, kad bus labai patogu arba plėsti bei tvarkyti jau esamą būstą, arba įsigyti naują, arba daryti ką nors, kad namai būtų pilnesni, o namiškiai – laimingesni. Svarbių sprendimų ir galbūt darbų pradžios galima tikėtis sausį, vėliau viskas vyks gana ramiai ir ritmingai, o metų pabaigoje darbai taps intensyvesni (bet ir smagesni, malonesni) dar kartą. Tačiau kad ir ką bei kaip darysite, papildomą dėmesį patartina atkreipti į savijautą, sveikatos reikalus – kad jie netaptų kliūtimi siekiant norimų tikslų. Nepaprastu asmeniniu žavesiu galėsite pasidžiaugti birželį bei liepą, o kūrybiškumas labai išaugs jau gruodį. Atrodo, jis bus nepamirštamas!

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Labai gali būti, kad laukia pažinimo metai. Atėjo palankus metas domėtis tuo, kas jums svarbu, mokytis, gilinti žinias srityse, kurios jums svarbios. Tikėtinos progos vykti į visokiausius kursus bei seminarus. Savaime suprantama, taip susiklosčius aplinkybėms pažįstamų, naujų draugų ratas labai padidės. Be to, dažnai bus tiesiog smagu trumpam kur nors nuvykti, pasidomėti įdomiais dalykais. Ypač produktyvus šiuo požiūriu bus sausis, taip pat laikas nuo spalio pradžios iki gruodžio pabaigos. Papildomo dėmesio gali pareikalauti gražioji gyvenimo pusė: palaikyti gražius, ypač romantiškus, santykius bus gerokai sunkiau nei kitu metu, tam reikės ir pastangų, ir kantrybės. Kūrybinis polėkis irgi gali būti priblėsęs. Bet sausis ir pavasario mėnesiai tikrai ras kuo nudžiuginti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šie metai gali pratinti prie minties, kad svarbu ne tik, kaip atrodote ar kokie esate, bet ir ką turite. O galimybės turėti daugiau bus išties nemenkos, pastangos siekiant geresnės finansinės padėties, kitokios naudos iš tiesų jos ir atneš. Ypač produktyvi šioje srityje žada būti metų pradžia, kai bus palankus metas pradėti aktyviai siekti savo tikslų, taip pat pabaiga, kai jau reikės įvertinti derlių. Galbūt kiek daugiau nei įprasta dėmesio bei pastangų gali pareikalauti namai, šeimos reikalai – čia aplinkybės neprivalo klostytis labai sėkmingai, gan dažnai reikės stengtis, kad viskas bent liktų, kaip buvę. Tačiau labai mielų, linksmų aplinkybių, žiemos pramogų gali pasiūlyti vasaris ir kovas, kūrybos, romantikos ir kitų malonių dalykų nepagailės rugpjūtis bei spalis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puikūs metai – pasitikėjimas savimi, orus, ramus veiklumas lydės iki pat lapkričio pradžios, dėl to bus lengva pelnyti pripažinimą srityje, kuri jums svarbi. Tai galėtų būti kažkas panašaus į tam tikrą asmeninį projektą. Ypač stipri bus metų pradžia: sausį energijos turėsite tiek, kad ją ir suvaldyti bus sunku, bet tai puikus metas kokiam nors startui. Metų pabaiga gali atnešti nemažai finansinės ar kitokios naudos, į ją verta nusitaikyti iš anksto. Darbe, profesijos srityje veiklos kažin ar bus daug, bet vasaros pabaiga ir rudens pradžia gali priversti suktis kiek smarkiau. Asmeniniai reikalai bus svarbūs du kartus – labai smagi, pilna kūrybos ir galbūt tikrų jausmų bus žiemos pabaiga ir pavasario pradžia, taip pat laikas nuo rugsėjo vidurio iki pat metų pabaigos.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Didžioji metų dalis prabėgs tarsi kažko lūkuriuojant, tarsi nujaučiant, kad svarbių dalykų gali nutikti jau visai netrukus. Taip iš tiesų ir įvyks, bet tiktai gruodį, kai vidinė energija, pasitikėjimas savo jėgomis bei ir taip nemenka savivertė ims augti tiesiog akyse. O kol kas... bus kol kas: teks atidžiai stebėti savo pajamų bei išlaidų balansą, nes numatytų pajamų laiku negauti bus lengva, o išlaidos laikysis savo tvarkos. Visą vasarį ir pusę kovo būsite labai sportiški, o rimtai sportuojantys gali tikėtis puikių rezultatų. Tuoj po to, kovą ir pusę balandžio, būsite labai romantiški ir labai kūrybiški. Rimtiems pokalbiams ir rimtoms pažintims itin tiks birželis, labai palanki visokioms kelionėms bus likusi vasaros dalis, o kiek smarkiau padirbėti labai dėsningai teks rudenį.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Metai bus tarsi dvilypiai. Iki pat rugpjūčio emocijos dažniau trukdys, nei padės, dažnas svečias bus pesimizmas ir visai bereikalingas savęs nuvertinimas. Tačiau po šiomis emocinėmis putomis pamažu tvirtės aiškumas, ką ir kaip reikia daryti, kad ateitų ilgalaikė sėkmė. Labai įdomus bus pavasaris, ypač balandis bei gegužė, – tuo pat metu būsite ir labai veiklūs, ir kūrybiški bei romantiški. Akivaizdu, tai labai svarbus metas asmeninio gyvenimo srityje. Jeigu reikia paieškoti laiko, skirto darbui ir svarbiems reikalams tvarkyti, puikiai tiks spalis, be to, lapkritis irgi gali apdovanoti bendraminčių arba kolegų parama bei pagalba. Smagia, labai malonia kelione gali nustebinti liepa, taip pat rugpjūčio pabaiga. Metų pabaigoje pravers apdairumas siekiant finansinės naudos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Gali būti, kad šie metai bus svarbūs darbo, profesijos srityje. Norą ir, svarbiausia, siekį būti geriausiems puikiai atitiks ta pačia kryptimi nukreiptos pastangos, dėl to galutinis rezultatas žada būti išties puikus. Svarbių įvykių šioje srityje galima tikėtis pačioje metų pradžioje, sausį, taip pat spalio pabaigoje bei lapkritį. Tačiau verta pagalvoti apie tai, kad dideli siekiai labai dažnai patikrina, ar iš tiesų jus lydi tikri draugai. Mat gali nutikti taip, kad kai kurie jų tarsi nutols. Užtai liks tik patys tikriausi. Asmeniniai reikalai bus tvarkomi antroje metų pusėje – tuomet tapsite labai energingi, veiklūs, valingi, linkę prie tikslo žengti be jokių skrupulų. Tiesa, tą valingo kryptingumo būseną kai kada mėgins sutrikdyti nepasitikėjimas ir pesimizmas, bet ją įveikti padės sportas ar bent jau judėjimas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Artėjantys metai gali būti vadinami kelionių metais, mat progų kelti sparnus kur nors toli pasitaikys ne viena, keisis tiktai jų stilius. Metų pradžioje gali patikti sportiška, nuotykių pilna kelionė, o metų pabaigoje bus linkstama prie malonaus poilsio ir kūno bei sielos lepinimo. Pailsėti, atsikvėpti bus labai svarbu, nes gruodį prasidės darbymetis ir ims klostytis labai palankios karjeros aplinkybės. O iki tol dar bus žiema ir vasario mėnuo, kai darbe atsiras nemažai degančių darbų, maža to, tuo pat metu sugebėsite būti labai romantiški, o kovą – ir veiklūs. Dar bus birželis – labai patogus metas sutvarkyti kai kuriuos namų reikalus. Be to, birželį ir liepą užplūs dar viena romantiškumo banga, norėsis išbandyti visas vasaros pramogas, o vėliau, rudens pradžioje, ateis metas ir rimtesniems santykiams puoselėti.

Naujausi straipsniai