Naftos magnato žmonai, lietuvei Ingai Kozel gresia kalėjimas: kaltinama nuslėpusi milijonus

Inga Kozel Paryžiaus mados savaitėje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-28 19:26
Už amerikiečio naftos magnato Toddo Kozelo ištekėjusi lietuvaitė Inga Kozel kaltinama dangstanti vyro milijonus. Iki šiol vykstančios derybos, tarp buvusios Toddo sutuoktinės Ashley Kozel ir dabartinio Ingos vyro, moteriai gali baigtis kalėjimu.

Kaip praneša „New York Post“, I. Kozel kaltinama pervedusi didžiulius pinigus į banko sąskaitas užsienyje. Kaip įtariama, tai ji padarė, jog nebūtų iš ko išmokėti Ashley Kozel priteistų 34 milijonų JAV dolerių.


T. Kozelas tikina, jog jis bankrutavo, kai tuo tarpu jo žmona Inga mėgaujasi prabangiu gyvenimu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Manhatano aukščiausiajame teisme Inga Kozel atsisakė teisėjai Lucy Billings atskleisti savo bankinių operacijų istoriją bei parodyti elektroninius laiškus. Ji prisidengė konstitucine pataisa, kuri leidžia atsisakyti duoti parodymus apie save.

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, bylą nagrinėjanti teisėja Lucy Billings greitu metu turėtų apsispręsti dėl įtariamosios suėmimo. Ji teigia nematanti kitos priežasties, kaip tik sulaikyti lietuvę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, jog amerikiečiai milijonieriai Ashley ir Toddas Kozelai santuokoje pragyveno 18 metų. Porai pasukus skirtingais keliais T.Kozelas ilgai nevienišavo – netruko pamilti vėl.

Savo širdį ir turtus T.Kozelas atidavė lietuvei Ingai Buividaitei – buvusiai verslininko Henriko Pragarausko žmonai.

Išskirtinį nterviu su Ashley Kozel galite skaityti ČIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai