„Eurovizijos“ taisykles pažeidusiai Monikai Marijai gresia tūkstantinė bauda: „Jeigu LRT skirs baudą – sąžiningai susimokėsime“

Monika Marija Paulauskaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 18:56
Praėjusią savaitę Monika Marija socialiniuose tinkluose ir spaudoje išplatino kreipimąsi į savo gerbėjus ir „Eurovizijos“ komisiją, ragindama juos antrajame pusfinalyje, kuris įvyko praėjusį šeštadienį, už jos dainą „Criminal“ nebalsuoti – tuomet atlikėja ir jos komanda nusprendė, jog Monika Marija finale nori dalyvauti tik su žiūrovų ir komisijos balsavimo lentelėse pirmąją poziciją iškovojusiu „Light On“ kūriniu, rašoma oficialiame pranešime.

Vis tik pusfinalis atlikėjai baigėsi netikėtai – aukštus balus už kūrinį „Criminal“ jai skyrė ne tik komisija, bet ir televizijos žiūrovai, atlikėjos daina galutinėje balsų lentelėje liko trečia ir pateko į finalą.

Likus kelioms dienoms iki „Eurovizijos“ atrankos finalo, atlikėją prodiusuojanti „ELITAZ MUSIC“ pranešė galutinį sprendimą – atlikėja finale pasirodys tik su viena „Light On“ daina.

Monika Marija Paulauskaitė ir Gediminas Jaunius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Monika Marija Paulauskaitė ir Gediminas Jaunius / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Džiaugiuosi, kad finale dalyvausiu su ta daina, su kuria norėjau labiausiai. Ji – ir žiūrovų pasirinkimas. Iš visų apklausų balsų skaičiaus buvo aišku, kad ši daina labiausiai palaikoma žmonių. Aš atvirai ir nuoširdžiai galiu pasakyti, kad čia nebuvo jokių sąmokslo teorijų, tiesiog klausiau savo širdies balso, žmonių ir savo komandos. Tų sprendimų visiškai nesigailiu. Jei galėčiau grįžti atgal – nieko nekeisčiau ir labai norėčiau su šia daina skristi į Izraelį“, – situaciją komentavo Monika Marija.

Monika Marija Paulauskaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Monika Marija Paulauskaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Nors M. M. Paulauskaitės prodiuseris Gediminas Jaunius ketvirtadienio rytą teigė, kad toks komandos sprendimas „Eurovizijos“ taisyklių nepažeidžia. Renginio organizatoriai mano kitaip – Monikai Marijai bus skirta dviejų tūkstančių eurų bauda.

Pati dainininkė dėl šio dalyko galvos nesuka ir dėl priimto sprendimo nesigaili. „Jeigu LRT skirs baudą – mes sąžiningai ją susimokėsime“, – sakė Monika Marija. 

Naujausi straipsniai