Nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojai „The Roop“: „Socialiniai tinklai kemšasi nuo žinučių – atrašinėjame patys“

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-06 23:52
Nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojai grupė „The Roop“ džiaugiasi antrą kartą ištraukę sėkmingą bilietą – su daina „Discoteque“ jie keliauja į didįjį Europos dainų konkursą, kuris gegužę vyks Roterdame. „Padarėme tikrai daug“, – iškart po laimėjimo tiesioginiame LRT eteryje prisipažino grupės „The Roop“ nariai.

Po pergalės nacionalinėje „Eurovizijoje“ grupė „The Roop“ dėkojo juos palaikiusiems žiūrovams. Grupės nariai prasitarė, kad dar iki dainų konkurso finalo jautė didžiulį lietuvių palaikymą.

„Mūsų socialiniai tinklai kemšasi nuo žinučių. Tačiau dar nesame tokios didelės žvaigždės ir į žinutes atrašinėjame patys, tad ne visada spėjame“, – juokėsi grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius, kuris kartu su kitais nariais neretai sulaukia ir gerbėjų piešinių.

 „The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.
„The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.

Visgi, vienu didžiausiu pasiekimu nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojai laiko tai, kad jau šiuo metu jų dainą „Discoteque“ groja beveik visose Europos šalių radijo stotyse. „Lietuviams atsidurti kitų šalių radijo stotyse nėra lengva, todėl mums tai yra didžiulis pasiekimas. Kitataučiai klausytojai rašo, kad yra laimingi galėdami mūsų klausyti. Labai svarbu, kaip daina žiūrovus visame pasaulyje pasieks dar iki konkurso. Ties tuo dabar ir dirbsime“.

Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius atskleidė, kad lyg šiol neklausė kitų šalių atlikėjų dainų, kadangi jį tai gali išmušti iš vėžių. Vis dėlto jis neslėpė, kad daina, su kuria keliaus į Roterdamą, ypatingai tiki.

„Specialiai nežiūrėjau nei vieno pasirodymo. Stengiuosi nesilyginti su kitais. Visgi, nesvarbu, kokios bus dainos, manau, kad mes išsiskirsim. Aš tai jaučiu. Jaučiau tai ir su daina „On fire“. Aš ją tikėjau, o dabar turiu lygiai tokį patį jausmą“, – interviu metu LRT tiesioginėje transliacijoje atviravo Vaidotas ir pridūrė, kad iki konkurso jų pasirodymas su dainą „Discoteque“ gali būti kiek pakoreguotas siekiant dar geresnio rezultato.

Kartu su kitais grupės nariais, Vaidotas Valiukevičius drąsiai teigė, kad dainos sėkme tiki ir didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. „Mūsų kūrinys ir pasirodymas gali užimti pirmą vietą. Turime tuo tikėti ir į sceną žengti su šia jėga“, – teigė jis.

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.

Dėl pasaulinės pandemijos „Eurovizijai“ Roterdame dainų konkurso organizatoriai turi numatę kelis planus, tačiau nei vienas iš jų nežada geriausio scenarijaus. Tikėtina, kad didžiulėje koncertų salėje laikantis saugaus atstumo bus minimalus žiūrovų skaičius arba konkursas vyks nuotoliniu būdu. 

Į tokį organizatorių sprendimą „The Roop“ žvelgia pozityviai ir mano, kad savo ritmingu pasirodymu žmones sugebės išjudinti ir už ekranų.

„Šį konkursą už ekranų stebi du šimtai milijonų žiūrovų. Taigi, ar Roterdamo salėje, ar virtualiu būdu, manau, svarbiausia, kad sugebėtume pasiekti žiūrovų širdis. Mums svarbiausia su Lietuvos vardu išeiti į kuo platesnę auditoriją. Jau nuo praeitų metų mūsų tikslas buvo parodyti, kad mūsų šalis gali labai daug“, – LRT eteryje iškart po laimėjimo kalbėjo V.Valiukevičius.

Naujausi straipsniai