N.Pareigytė-Rukaitienė – apie kovą su priaugtais kilogramais: „Storėju nuo oro“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-15 12:10
Charizmatiška grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ne kartą atvirai kalbėjo apie savo karą su nepageidaujamais kilogramais.

Nors N.Pareigytė dabar atidžiai renkasi ką valgo ir dietų planą yra prisijaukinusi it gyvenimo būdą, tačiau skanių nuodėmių pasitaiko ir jos mitybos racione, o ypač karantino laikotarpiu. Pasirodo, po pirmojo karantino Nijolė netilpo į nei vieną savo koncertinę suknelę.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakoja, jog itin atidžiai žiūri ką valgo, renkasi kokybiškus produktus ir ne kartą yra išbandžiusi įvairiausias dietas. Visgi, karantino laikotarpiu atšaukti renginiai ir koncertai pakoregavo įprastą Nijolės rutiną, todėl ir namų virtuvėje vis dažniau pasitaiko mažų gastronominių nuodėmių.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / tomasfoto.lt nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / tomasfoto.lt nuotr.

„Aš nevengiu išbandyti įvairių dietų. Mano pagrindinis maistas yra salotos ir sriubos, sumuštinių ir saldumynų nevalgau, storėju nuo oro. Tačiau mažų nuodėmių būna. Po pavasario karantino netilpau į nė vieną koncertinę suknelę, todėl visoms grupės merginoms teko siūtis naujus rūbus. Tačiau labai norisi grįžti į savo buvusį svorį. Žinoma, su laiku įsitikinau, jog dieta turi būti tarsi gyvenimo būdas, kad savo mitybą reikia prisižiūrėti. Dirbdama su savimi išmokau valgyti mėsą be bulvių, be ryžių, išmokau atsisakyti bandelių“, – laidoje atvirauja Nijolė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio albumo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio albumo nuotr.

Kartu su vyru Rimvydu auginanti aštuonerių metų dukrelę Patriciją, Nijolė ne kartą bandė įvesti saldžių gurmaniškų tradicijų į šeimos pusryčių stalą. Ir nors virtuvėje mėgsta suktis tiek ji, tiek jos vyras, visgi tos tradicijos neprigijo.

„Mes bandėme įsivesti tradiciją sekmadienio rytais daryti vaflių dieną. Bet be šansų – kuomet po darbų ir renginių savaitgalį grįžti paryčiais jau prašvitus, ne vafliai būna galvoje. Tad nusprendėm atsisakyti šios tradicijos ir kepti vaflius kada to norime – nesvarbu tai būtu sekmadienis ar pirmadienis“, – juokiasi dainininkė.

Neseniai naujus namus pajūryje įsigijusi Nijolė džiaugiasi pagaliau besibaigiančiais įsikūrimo darbais ir tikisi, jog jau vasarą galės atšvęsti įkurtuves. Klaipėdoje gimusi moteris pasakoja visuomet turėjusi tvirtą ryšį su jūra, tačiau į naują pirkinį su nerimu ėmė žiūrėti Nijolės tėvai, baimindamiesi, jog dabar dukra juos aplankys kur kas rečiau.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Vyginto Skaraičio nuotr.

„Įkurtuvių dar nebuvo, trūksta užuolaidų, televizoriaus, bet šį mėnesį jau planuojame viską pabaigti ir vasarą, jeigu nebebus karantino, atšoksime įkurtuves. Tačiau, kuomet įsigijau namus Palangoje, mano mama ėmė labai pergyventi, nes jeigu važiuodavau su darbais į pajūrį, visuomet apsistodavau pas tėvus, o dabar turiu jau savo erdvę ir tėvai nerimauja, kad nebeaplankysiu jų taip dažnai“, – atvirauja Nijolė.

Kaip scenos žmonėms sekasi išgyventi karantino laikotarpį ir kaip savo figūra rūpinasi Nijolė žiūrėkite šį šestadienįn laidoje „Virtuvės istorijos“.

Naujausi straipsniai