N.Pareigytė pradėjo vesti vestuves: „Anksčiau jaunavedžius atkalbinėjau, kad jiems manęs nereikia“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-10 08:15
„Nors vedu įvairiausius renginius, buvau nutarusi su vestuvėmis neprasidėti. Tiesa, draugų ar pažįstamų – vis pravesdavau“, – pasakojo atlikėja, grupės „69 danguje“ narė ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (35).

Apie naujai pradėtą, nors ir ne visai naują veiklą su Žmonės.lt kalbėdama Nijolė prisipažino, kad iš pradžių savęs nematė vestuvių vedėjos amplua. „Kol neturėjau patirties, buvo labai sunku žmonėms kažką pasiūlyti. Kai man skambindavo dėl vestuvių, vis bandydavau jaunavedžius atkalbėti, kad jiems manęs nereikia. Sakydavau, kad yra kitų vedėjų, kurie tai daro daug metų. Tik šiais metais pagalvojau, kad man tai daryti – smagu. Dalyvavau kaip vedėja keletoje švenčių. Vestuvių formatas – sudėtingas, labai daug sudedamųjų dalių, pasiruošimo, renginys turi būti dinamiškas, tu pats – visuomet geros nuotaikos“, – svarstė N.Pareigytė-Rukaitienė.

Nijolės veikla – plataus spektro. Ji dainuoja viena ir su grupe, veda įvairiausius renginius – nuo jubiliejų iki įmonės švenčių. Grupės „69 danguje“ narė Žmonės.lt pasakojo, kad dalis vestuvių švenčių nusikėlė dėl karantino sukeltų pasekmių.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Leonardas Pobedonoscevas/ Asmeninio albumo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Leonardas Pobedonoscevas/ Asmeninio albumo nuotr.

„Buvo pora, kuri dėl finansinių iššūkių šeimoje atšaukė vestuves, tie, kurie mažiau nukentėjo nuo karantino, jas išsikėlė tokias, kokias ir planavo. Pastebėjau, kad šįmet mažiau švenčia įmonės ir daugiau vyksta privatūs vakarėliai. Manau, kad tai gali būti dėl to, kad įmonės saugo savo darbuotojus. Masiniuose renginiuose būna įvairūs komandiniai užsiėmimai, šokiai – žmonės visuomet būna ryšyje. Galbūt kai kurie renginių nedarė ir dėl finansinių sumetimų, bet manau, kad įmonės tikrai baiminasi, kad į tokį dalyką neįsimestų viruso židinys. Tačiau matosi, kad šiuo metu žmonės nori švęsti. Po karantino, po išgyvento sunkaus laikotarpio, jie nori susitikti su draugais, giminėmis, šeima“, – kalbėjo N.Pareigytė-Rukaitienė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė/ Asmeninio albumo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė/ Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta ar dėl kylančių susirgimų skaičiaus ji nebijo kiekvieną savaitę vis suktis tarp skirtingų žmonių Nijolė prisipažino, kad šiuo metu – jai pasidarė kiek neramu.

„Vasaros pradžioje apie tai negalvojau – viskas buvo nurimę, tačiau dabar, ypatingai po koncertų su grupe, kai žmonės nori apsikabinti, padėkoti, nusifotografuoti – šiek tiek jaudinuosi ir vis pagalvoju apie tai. Žinoma, plaunu rankas, su savimi visuomet turiu dezinfekcinį skystį. Labiausiai pergyvenu ne dėl savęs, o dėl tėvų. Mano teveliai – vyresnio amžiaus, o pas juos vasarą būnu dažnai. Visa laimė, kad vaikų šis virusas nelabai liečia, dėl to – ramu, o ir man būnant savo amžiaus – jis nėra labai pavojingas, bet tikiu, kad viskas bus gerai“, – pasakojo renginių vedėja.

Asmeninės šventės – ramios

Nijolė sakė, kad savo pačios vestuves ji atšventė labai kukliai. Po ceremonijos Kauno rotušėje ji su vyru ir artimaisiais tiesiog pavakarieniavo restorane. Jei tokią šventę reiktų kelti antrą kartą – ji nieko nekeistų.

Nijolė Rukaitienė ir Rimvydas Rukaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Nijolė Rukaitienė ir Rimvydas Rukaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Man išsivysčiusi profesinė liga, antipatija. Man kiekviena šeimos šventė asocijuojasi su darbu, todėl pačiai visko norisi ramiai. Juk aš švenčiu visą savaitę – vestuves, jubiliejus. Visą laiką dainuojam, visą laiką judesy, programoje. Na, o jeigu reikėtų vestuves kartoti – norėčiau kažkur ramiai pabėgti ar net švęsti ne Lietuvoje“, – atskleidė ji.

Kalbėdama apie klaidas, kurias daro jaunieji, Nijolė šypsojosi. Mat, anot jos, tokio dalyko kaip klaidos vestuvėse – nėra. „Kiekvienos vestuvės yra labai fainos, individualios, skirtingi jaunieji, skirtingi jų poreikiai. Labai skirtingos jaunosios, kurios dažniausiai ir diktuoja kaip atrodys visa šventė. Žinoma, renginio energija labai priklauso nuo vedėjo...Todėl jį ir muzikantus pasiūlyčiai rinktis pagal rekomendacijas“. 

Naujausi straipsniai