Kol grožio salonai uždaryti, N.Pareigytė sukasi pati: prieš kelionę pasitelkė naujus įgūdžius

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-20 08:47
Nors karantino metu vieniems teko atsisakyti savo pamėgtų veiklų ar darbų, kitiems šis laikas tapo puikia galimybe išmokti kažko naujo. Grupės „69 Danguje“ atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pradėjo lankyti bazinius manikiūro kursus. Dabar moteris šypsosi, kad ruošiantis kelionei į Tenerifę, pamokos jai labai pravers.

Atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė karantino metu užsiima pačia įvairiausia veikla ir ypatingą dėmesį skiria sau bei savo šeimai.

„Pradėjau sveikai maitintis, sportuoti ir daug vaikščioti, skaitau knygas, mokausi ispanų kalbos, stengiuosi praleisti kuo daugiau laiko su dukra. Tuo pačiu įsirenginėju butą Palangoje. Anksčiau būdavo sunku atrasi laiko sau, o dabar galiu ne tik rūpintis remonto darbais, bet ir mokytis, kaip pačiai susitvarkyti nagus“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Nijolė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Užsiminusi apie naujo būstą įrenginėjimą, Nijolė juokauja, kad šiuo metu jos nagams itin trūksta priežiūros, kadangi ji pati nesikrato remonto darbų.

Moteris prisipažįsta karantino metu nusprendusi dalyvauti virtualiuose mokymuose tam, kad be specialistės pagalbos savo nagus savarankiškai galėtų susitvarkyti namuose.

„Visada su pavydu žiūrėdavau, kaip Natalija Bunkė bei Karina Krysko geba  be jokių specialisčių pagalbos pasidaryti gražų manikiūrą. Tiesa, asmeniškai per daug nagų gražinimo procedūromis nesidomėjau. Visgi, karantinas parodė, kad galime išbandyti kažką naujo ir tam tikras paslaugas atlikti patys sau. Išmokau gaminti skaniau, plaukus nusidažyti, o dabar dar pati ir nagus nusilakuosiu“, – šypsosi Nijolė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

N.Pareigytė karantino metu praėjo 9 pamokų kursus, kurių metu mokėsi  teisingai sau atlikti manikiūrą, nusilakuoti nagus. Ji tikina, kad būnant ant scenos, tokie gebėjimai tikrai pravers ir ateityje.

Atlikėja šiuo metu ruošiasi į kelionę, tad džiaugiasi – dabar puiki proga pasitikrinti ko išmoko. „Kadangi su šeima jau prasirgome koronavirusu ir organizme turime antikūnių, nusprendėme išvykti atostogų į Tenerifę. Nepaslaptis, kad prieš keliones kiekviena moteris nori susitvarkyti savo nagus, o kadangi dabar grožio paslaugos uždraustos, tai galėsiu pasidaryti pati“.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausus, ar tokias paslaugas ateityje suteiktų ir kitoms moterims, Nijolė gūžteli pečiais. „Kažkada sakiau, kad negyvensiu iš muzikos. Pažiūrėkite į mane dabar! Aišku, kol kas su baime nagus tvarkausi pati bei tikrai neplanuoju jų lakuoti kitoms, bet... niekada negali sakyti niekada“, – portalui Žmonės.lt atvirauja Nijolė.

Naujausi straipsniai