N.Bunkė įsigijo naujus namus: „Savo svajonę išpildžiau per vieną naktį“

Natalija Bunkė įsigijo naujus namus / Asmeninio archyvo ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Natalija Bunkė pasaulį užklupus pandemijai, sukūrė naują verslą – elektroninę parduotuvę, kuri tapo viena iš sėkmingų jos įgyvendintų idėjų. Naujaisiais metais moteris nusprendė pasiekti dar vieną tikslą – įsigyti namus pajūryje.

„Kas mane seka socialiniuose tinkluose, žino, kad prieš kelis metus Klaipėdoje pardaviau savo namą“, – pranešime spaudai pasakoja N.Bunkė.

Anot jos, namas buvo gana didelis ir jo išlaikymas kainavo nemažai pinigų.

„Kadangi vasarą ypatingai daug koncertuoju pajūryje, vis tiek norėjosi ten turėti savo jaukius namus, kur galima būtų ne tik grįžti po koncertų“, – mintimis apie naująjį būstą pranešime spaudai dalijasi N.Bunkė.

​Dainininkė jau birželio mėnesį įsikurs Kunigiškėse. Šis pajūrio rajonas ypatingas tuo, kad ten poilsį renkasi ne tik pramogų pasaulio atstovai, tačiau ir šeimos, mėgstančios privatumą bei norinčios poilsiauti atokiau nuo pašalinių akių.

Natalija Bunkė įsigijo naujus namus / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kunigiškėse apsistoja daugybė mano draugų ir pažįstamų. Tad naktimis ieškodama įvairiausių pasiūlymų, vos pamačiusi naują „Takas į jūrą“ projektą – nebedvejojau. Man buvo labai svarbu turėti savo namus ne daugiabutyje, nes mėgstu privatumą, savo kiemą, terasą.

Dažnai girdime populiarų posakį, kad iki jūros – vos pora šimtų metrų, tačiau tai tik žodžiai. Man iki jos paėjėti reikės penkis šimtus metrų. Visi žino, kaip man svarbu namų ir jų išorės apipavidalinimas. Ketinu naujuosius namus ir jų aplinką paversti tikru rojaus kampeliu.“

​Dainininkės sekėjai, vos sužinoję apie naują Nataijos pirkinį, ėmė kamantinėti, kiek kainavo naujas būstas.

Pasak N.Bunkės, tikroji būsto kaina paaiškės tada, kai bus pasirinktos visos apdailos medžiagos, baldai, buitinė technika.

Natalija Bunkė įsigijo naujus namus / Asmeninio archyvo nuotr.

„Aš visada atvira su savo sekėjais, gerbėjais ir su jais pirmais pasidalinu visomis naujienomis, taip bus ir šį kartą.“

​N.Bunkė su savo gerbėjais ketina dalytis visomis idėjomis ir patarimais, kaip įsirengti savo svajonių namus. Tam garsi moteris sukūrė instagramo profilį, kur žada atskleisti visas su naujuoju būstu susijusias detales.

​Pasak dainininkės, ji naujam būstui turėjo svarbių reikalavimų. O išskirtinis projektas pajūryje išpildė visus jos norus.

„Man buvo labai svarbu, kad naujieji namai turėtų sklypą, terasą. Visi žino, kaip aš mėgstu grilinti terasoje, būti su šeima ir draugais, o tai daryti prie jūros bus dar didesnis malonumas. Nekantrauju, kada galėsiu pasidalinti kiekviena smulkmena, kaip pildau savo svajonę. Ir kviečiu visus svajoti daug ir stipriai, nes svajonės pildosi.“

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Natalijos Bunkės būsimų namų vizualizacija / Asmeninio archyvo nuotr.
Skaitykite daugiau