Mylimiausia „Santa Barbaros“ herojė Keli šiandien – „Kortų namelio“ žvaigždė

Robin Wright serialuose „Santa Barbara“ (1984-1988 m.) ir „Kortų namelis“ (2016 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-10 20:22
Per devynerius „Santa Barbaros“ gyvavimo metus vieną pagrindinių herojų Keli vaidino net keturios aktorės, tačiau žiūrovams pati mieliausia vis tiek liko pirmoji – Robin Wright (50 m.). Karjerą pradėjusi muilo operoje, ilgainiui aktorė įsitvirtino kine, o dabar dauguma ją pažįsta kaip Kler Andervud iš kritikų ir žiūrovų liaupsinamo politinio serialo „Kortų namelis“.

Robin Wright būdama 14-os metų pradėjo dirbti modeliu, o kai jai buvo 18 -ika, patirties vaidyboje visai neturėjusi išvaizdi šviesiaplaukė gavo vieną pagrindinių vaidmenų „Santa Barbaroje“.

Turtingos šeimos atžalą Keli Kepvel aktorė vaidino nuo pirmųjų „Santa Barbaros“ serijų iki 1988-ųjų. Dar vaidindama „Santa Barbaroje“, aktorystės skonį pajutusi Robin Wright sukūrė ir pirmą savo vaidmenį kine – 1987-ųjų romantinėje nuotykių komedijoje „Princesė nuotaka“. Darbas kine aktorei patiko daug labiau, tad ji nusprendė palikti muilo operą ir susikoncentruoti ties kino aktorės karjera.

Robin Wright nusprendus pasitraukti, jos personažas niekur nedingo – Keli vaidino kitos aktorės: buvęs „Playboy“ modelis Kimberly McArthur (ji seriale vaidino tik aštuonis mėnesius ir greitai buvo pakeista), Carrington Garland (1989–1991 m.) ir Eileen Davidson (1991–1993 m.). Tačiau žiūrovams vis tiek labiausiai įsiminė ir patiko pirmoji Keli. Beje, Robin Wright Keli vaidino ilgiausiai iš visų keturių aktorių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Palikusi „Santa Barbarą“ Robin Wright atkakliai siekė savo tikslo prasimušti Holivude ir jai sekėsi.

Vienas pirmųjų ryškesnių Robin Wright vaidmenų kine – garsiojoje dramoje „Forestas Gampas“ (1994 m.), kur ji vaidino su Tomu Hanksu. Už darbą šiame filme ji pirmą kartą buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“. Vėliau viso pasaulio žiūrovus šviesiaplaukė aktorė sužavėjo romantinėje dramoje „Žinutė butelyje“ (1999 m.), kur jos partneris buvo Kevinas Costneris.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kiek vėliau aktorės karjera šiek tiek priblėso – nors ji visą laiką aktyviai filmavosi, Holivude kasdien atsiranda vis naujų ir jaunų žvaigždžių, kurios ilgainiui užgožia senbuvius. O ir amžiaus bei lyčių problema Holivude itin gaji – ryškių vaidmenų vyresnėms aktorėms nėra tiek, kiek pačių aktorių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau 2013-aisiais Robin Wright ištraukė laimingą kortą – ji gavo vieną pagrindinių vaidmenų seriale „Kortų namelis“. Ir nors iš pradžių skeptikai kreivai žiūrėjo į tai, kad kino aktorė atsigręžė į televiziją, o dar – į internetinę, tačiau prasidėjus serialui jis itin greitai užkariavo žiūrovų simpatijas ir tapo tikru hitu. Už darbą šiame seriale Robin Wright laimėjo „Auksinį gaublį“ ir dar du kartus buvo jam nominuota, ji taip pat ketverius metus iš eilės nominuojama ir „Emmy“ apdovanojimui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Asmeninis gyvenimas vertas muilo operos

Robin Wright pirmą kartą ištekėjo būdama labai jauna, vos dvidešimties. Savo pirmąjį vyrą aktorių Dane'ą Witherspooną ji sutiko filmuodamasi „Santa Barbaroje“, kai jai buvo 18 metų, o su juo susituokė praėjus dvejiems metams nuo pažinties. Tačiau pirmoji meilė truko tiek, kiek ir Robin darbas „Santa Barbaroje“ – viso labo ketverius metus.

Pirmasis aktorės vyras mirė 2014-aisiais, būdamas 56-erių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

1989-aisiais Robin Wright įsivėlė į skandalingas to meto popkaralienės Madonnos ir karštakošio Holivudo aktoriaus Seano Penno skyrybas – ji taip įsimylėjo, kad nepaisė to, jog jos naujoji meilė buvo kaltinama smurtu prieš savo tuometinę žmoną. Seano Penno ir Madonnos skyrybų procesui einant į pabaigą, Seanas Pennas ir Robin Wright apsigyveno kartu, o neilgai trukus, 1991-ųjų balandį, gimė jų dukra Dylan. Dar po dvejų metų pora susilaukė sūnaus Hopperio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jų santykiai tikrai nebuvo rožėmis kloti – pora ne vieną kartą skyrėsi ir taikėsi. Pirmos skyrybos įvyko 1995-aisiais, kai Seanas Pennas užmezgė romaną su dainininke Jewel. Tačiau išsiaiškinę santykius jiedu susitaikė ir 1996-aisiais susituokė, nuo tada aktorė prisistatinėjo dviguba pavarde.

2007-ųjų pabaigoje jų santuoka buvo pakibusi ant plauko – pora bendru sutarimu pateikė skyrybų prašymą, tačiau po kelių mėnesių persigalvojo ir susitaikė.

Bet susitaikymas buvo laikinas – 2009-ųjų balandį Seanas Pennas dar kartą kreipėsi į teismą su prašymu nutraukti jų santuoką, tačiau jau kitą mėnesį prašymą atsiėmė. Bet žaidimas „myli-nemyli“ Robin Wright atsibodo ir ji tų pačių metų rugpjūtį teismui įteikė dar vieną skyrybų prašymą. Galiausiai skyrybos buvo baigtos 2010-ųjų liepą ir nuo tada aktorė vėl ėmė prisistatinėti vien savo mergautine pavarde.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2012-aisiais Robin Wright gyvenime atsirado kitas vyras – 15 metų jaunesnis aktorius Benas Fosteris. Po dvejų metų draugystės, 2014-ųjų sausį, jiedu susižadėjo, tačiau jau lapkritį atšaukė sužadėtuves. Na bet Robin Wright atveju skyrybos – dar nebūtinai santykių pabaiga. Todėl nieko nenustebino žinia, kad 2015-ųjų sausį aktoriai atnaujino sužadėtuves... kurios rugpjūtį antrą kartą buvo nutrauktos.

Kaip sako visažiniai šaltiniai, Robin Wright ir Beną Fosterį išskyrė labai įtemptas darbo grafikas ir pernelyg didelis amžiaus skirtumas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai