Mylimąjį amerikietį slepianti Neringa Šiaudikytė: „Neabejoju, būtume išrinkti gražiausia pora Lietuvoje“

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusią savaitę po trejų metų pertraukos naują dainą „Echo“ bei muzikinį klipą išleidusi atlikėja Neringa Šiaudikytė Lietuvoje – reta viešnia. Į gimtinę moteris sugrįžta tik koncertuoti, savo namais pastaruosius dvejus metus vadina JAV. Sėkmingais santykiais už Atlanto su garsiu vyru, kurį slepia po devyniais užraktais, galinti pasidžiaugti gražuolė atvira – prieš dvejus metus savoje šalyje nebesijautė reikalinga. 

Laidoje „Bus visko“ garsi moteris prisipažino, kad nutrūkus sužadėtuvėms su šokėju Tomu Uroška, vis dažniau ėmė lankytis Los Andžele. Lietuvoje koncertų ėmė mažėti, atėjo diena, kai Neringa suprato, kad Lietuvoje jos niekas nebelaiko. Moteris darbo vizą gavo prieš pat prasidedant karantinui. Susikrovė lagaminą per dvi valandas ir nieko nelaukdama artimiausiu reisu išvyko gyventi į JAV.

„Į JAV atvykau gyventi pačiu blogiausiu metu“, – juokėsi Neringa ir pasakojo, jog Amerikoje savo akimis stebėjo „Black Lives Matter“ judėjimą. Bijodama išeiti iš namų ji suprato, kodėl negalima kalbėti politinėmis temomis ir kaip pakeitė gyvenimą karantinas. 

Tiesa, į JAV vykdama Neringa jau turėjo sėkmingai užsimezgusius santykius ir prisipažino, kad, jei ne mylimasis, vienatvės jausmo greičiausiai būtų neiškentusi ir grįžus gyventi atgal į Lietuvą.

„Jeigu aš ten būčiau viena, turbūt būčiau savo rankomis perplaukus Atlantą ir per kopas grįžus namo“, – pasakojo Neringa. Moteris prisipažino, kad sunkiausias iššūkis buvo susiburti naują ratą draugų ir neslėpė, kad tai darė įvairiausiais būdais.

Neringa Šiaudikytė / Laidos „Bus visko“ kadras

Savo asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais sauganti moteris atskleidė, kodėl gerbėjams nerodo antrosios pusės. Neringa paneigė gandus, neva vyras vedęs ar gerokai vyresnis ir drąsiai ištarė: „Neabejoju, kad būtume išrinkti pačia gražiausia pora Lietuvoje“.

Naujo kūrinio „Echo“ atlikėja neslėpė, kad vyras jai padeda finansiškai ir prisipažino, kad tame nemato nieko blogo.

„Jei vyras gali lepinti savo moterį, nematau čia nieko blogo. Aš nenoriu būti lygi su vyru, man labiau patinka jaustis mažesne ir užleidžiu vyrui poziciją vadovauti“, – neslėpė Neringa.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris atviravo, kad sėkmingas vyras šalia ją įkvepia ir paskatina siekti savo tikslų. Praėję metai buvo sunkūs, tačiau labai sėkmingi Neringai. Ji ne tik pradėjo naują verslą – savo spintos išpardavimų paskyroje @ns.wardrobe.sale, Lietuvai pristatė išskirtinį bei prabangų prekės ženklą „Darcse“ bet ir tapo licencijuota nekilojamojo turto brokere JAV.

Neringa Šiaudikytė (8 nuotr.)
+2

Kaip atrodo Neringos namai JAV, kuo užsiima atlikėją lepinti mėgstantis draugas ir kas paskatino moterį tapti NT brokere – antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.

Skaitykite daugiau