Muzikos prodiuseris Marijus Adomaitis-Ten Walls išsiskyrė su žmona Diana

Marijus Adomaitis-Ten Walls su žmona Diana/Irmanto Gelūno/"ŽMONĖS Foto" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-13 22:30
Muzikos prodiuseris Marijus Adomaitis-Ten Walls (37) ir jo žmona Diana Adomaitė (33) pasuko skirtingais keliais. Pora išsiskyrė santuokoje praleidę aštuonerius metus.

Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė Marijaus Adomaičio ir Dianos Adomaitės skyrybų prašymas. Sutuoktiniai į teismą kreipėsi bendru sutarimu.

Lapkričio 13-ąją teismas prašymą patenkino ir Adomaičius išskyrė – nuo šiol jie oficialiai nebėra vyras ir žmona. Tačiau apie šias skyrybas pranešęs lrytas.lt rašo, kad buvę sutuoktiniai ir toliau tęs kūrybinę veiklą leidybinėse kompanijose „Runemark“ ir „Boso linija“.

Diana Adomaitė buvo ne tik Marijaus antroji pusė, bet ir jo pagrindinė vadybininkė. 2019 metais prieš koncertą Trakų pilyje jiedu davė interviu žurnalui „Žmonės“. 

„Man dėl žmonos pasisekė: turiu šalia žmogų, kuris manęs neparina. Daugelis draugų dėl to turi problemų: vakare nori pažaisti kompiuteriu – žmona neleidžia. O man gerai. Kur nors keliauti irgi smagiausia kartu. Jei vykstame į Mauricijų ar Balį, dienotvarkė aiški: vieną dieną pagroju, septynias ilsimės. Jei kelionė sudėtinga – pavyzdžiui, nuskrendu į Meksiką, pagroju ir po poros dienų grįžtu, – tuomet Diana neskrenda kartu, nes būtų ne poilsis, o vargas“, – tąkart kalbėjo Marijus Adomaitis.

Marijus Adomaitis-Ten Walls su žmona Diana/Irmanto Gelūno/"ŽMONĖS Foto" nuotr.
Marijus Adomaitis-Ten Walls su žmona Diana/Irmanto Gelūno/"ŽMONĖS Foto" nuotr.

Diana, paklausta kas sunkiausia dirbant vyro vadybininke, tuomet pasakojo: „Daug iššūkių. Namuose Marijus – vyras, o mūsų darbe – artistas, tai skirtingi dalykai. Būna visko (juokiasi). Jam, kaip tikram kompozitoriui, būdingos nuotaikų kaitos. Ko norėti iš menininko? Ateina vienos mūzos, paskui kitos: man kartais tenka jas išgainioti... Jei darbe pakritikuoju kurį nors kūrinį, grįžęs namo pyksta: „Kodėl taip pasakei, aš dabar užsiblokavau, nebegaliu to kūrinio vystyti...“ Bet apskritai jis manęs klauso, o aš jo stengiuosi nenervinti. Gerai sugyvename. Pavyzdžiui, pernai (2018 m. – red.) su komanda surengėme didžiulį koncertą „Next Station“. Reikėjo daugybės jėgų, bet kai artistas nulipa nuo scenos ir sako man: „Ačiū, be tavęs šito jausmo nebūčiau patyręs“, tai viską atperka.“

„Ten Walls“ ir LVSO koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Ten Walls“ ir LVSO koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Naujausi straipsniai