Muzikos mokslų nebaigusiam N.Liatkovski – neįtikėtinas pasiūlymas: „Tai – didelis įvertinimas“

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-19 11:17
Vos 20-ies sulaukęs Norbertas yra vadinamas vienu perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje. Jaunimo numylėtinis nebaigė jokių muzikos studijų, tačiau tai nesutrukdė jam pasiekti muzikos pasaulio aukštumų.

Žiūrovai ir gerbėjai jį puikiai prisimena tiek iš neseniai vykusio TV3 ir Go3 projekto „Didysis šou burbulas“, tiek iš „X faktoriaus“ projektų, kuriuose jam puikiai sekėsi. Įgimta charizma ir puikus balsas bei muzikos pojūtis atnešė Norbertui sėkmę – jis ne tik turi gausų būrį gerbėjų Lietuvoje, bet ir kalbasi su JAV įrašų kompanija Universal Music

Televizija ir projektuose sutikti profesionalai Norbertui buvo geriausi mokytojai, užauginę jį kaip dainininką. Jis neslepia, kad televizijos projektai buvo geriausia, kas galėjo nutikti norinčiam pradėti savo karjerą jaunuoliui.

„Galiu labai padėkoti televizijai, nes per tokį trumpą laikotarpį mane užaugino nežmoniškai greitai. Projektas man davė labai daug patirties: darbas su kūrybine komanda, su kamerom, judesiu... Aš save dar labiau atskleidžiau kaip atlikėją. Scena yra ta vieta, kur aš privalau būti ir žiūrovai tai įrodė“, – apie patirtį „Didžiojo šou burbulo“ projekte kalba Norbertas. 

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Antroji vieta – puikus įvertinimas

Jaunas, pradedantis atlikėjas projekte rungėsi su patyrusiais scenos vilkais, tad jam žiūrovų skirta antroji vieta reiškia labai daug.

„Antra vieta man yra didžiulis įvertinimas, kad aš savo karjeros pradžioje... Tai yra labai puiki pradžia. Tai, kad žiūrovai mane mėgsta yra man įrodymas, kad privalau likti“, – sako Norbertas.

Žiūrovai ir gerbėjai yra didelė paskata jaunam atlikėjui žengti tolyn, jie padėdavo Norbertui pasirinkti dainas, o kūrybinė projekto komanda į tai atsižvelgdavo, tad rezultatas būdavo puikus.

Į projektą „Didysis šou burbulas“ jis atėjo turėdamas 14 tūkst., sekėjų, dabar jų yra net 33 tūkst., ir šis skaičius vis auga.

Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.
Norbertas Liatkovski / Asmeninio albumo nuotr.

Kelias į muzikos pasaulį

Norbertas – kūrybinga asmenybė ir taip buvo nuo mažens. Kai jis buvo pradinukas, tėvai leido sūnų į dailės ir akordeono užsiėmimus, tačiau savęs grodamas akordeonu jis neatrado. 

„Tiesiog nusprendžiau, kad nenoriu mokytis to, kas man nepatinka. Dailė man labiau lipo ir baigiau dailės mokyklą. Po dailės pasirinkau fotografiją“, – pasakoja Norbertas, fotografavęs kelerius metus.

Šioje srityje, kaip ir muzikoje, jis taip pat buvo savamokslis – pats išmoko retušuoti nuotraukas, įvaldė sudėtingiausias programas. Norbertas užsispyręs – kai jam įdomu, savo tikslą jis pasiekia.

Norbertas Liatkovski / Laidos nuotr.
Norbertas Liatkovski / Laidos nuotr.

Televizija, pakeitusi gyvenimą

Gyvenimas pasikeitė, kai Norbertas pirmą kartą pakliuvo į TV3 projektą „X faktorius“. Jis suprato, kad muzika ir scena yra tikrasis jo pašaukimas, o gerbėjų meilė tai tik patvirtina.

Šiandien jis mato save tik kaip atlikėją. Dėmesį į jį atkreipė ir garsi JAV įrašų kompanija, kurios pasiūlymas bendradarbiauti buvo labai netikėtas.

„Gavau pasiūlymą iš Universal Music mane prodiusuoti, tai labai didelis įvertinimas man, kad tokio lygio prodiusavimo kompanija pastebi mane ir siūlo tokius dalykus“, – teigia Norbertas, kuriam šis pasiūlymas atveria visiškai naujus kelius.

Jaunas, užsispyręs ir garsus – likimas nepagailėjo Norbertui dėmesio, kurį dar labiau sustiprins laukiantis „Didžiojo šou burbulo“ koncertų turas po Lietuvą.

„Esame išsiilgę gyvo kontakto su žmonėmis. Tai yra puiki proga koncertuoti, grąžinti glaudų ryšį su žmonėmis. Tai bus puiki galimybė“, – neabejoja atlikėjas.

Norbertas Liatkovski / Laidos nuotr.
Norbertas Liatkovski / Laidos nuotr.
Norbertas Liatkovski / Laidos nuotr.
Norbertas Liatkovski / Laidos nuotr.

Norintys išgirsti daugiau apie tai, kaip Norbertas sulaukė kvietimo iš Universal Music, kokie artimiausi jo planai ir ar eitų  į dar vieną muzikinį realybės šou, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ jau šį sekmadienį 10 val. per TV3!

Naujausi straipsniai