Muzikos inkubatoriuje „Novus“ dalyvavusi Nika Ganga su grupe savo klausytojus kviečia į solinį koncertą

Koncerto akimirka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-16 16:25
Šiais metais startavo jau šeštasis muzikos inkubatorius NOVUS’21. Pirmajame atrankos etape dalyvavusi Monika Juškevičiūtė, dabar prisistatanti sceniniu vardu Nika Ganga, su grupe gavo išskirtinį prizą – surengti solinį koncertą LRT Opus terasoje.

Po savo pasirodymo atlikėja Nika Ganga gavo daug padrąsinančių publikos ir komisijos narių komentarų.

Iš tiesų, atlikėja scenoje stovi nebe pirmus metus, tačiau repetuoti kartu su grupe jai – nauja patirtis. Komisijos nariai paskatino atlikėją stotis ant savo kojų, koncertuoti ir nežaisti naujokų scenoje. Atlikėja tai priėmė kaip iššūkį ir dar šią vasarą visus klausytojus sukvies į išskirtinį koncertą.

Koncerto akimirka / Organizatorių nuotr.
Koncerto akimirka / Organizatorių nuotr.

„Nika Ganga acoustic“ nariai susibūrė visai neseniai, tačiau jau spėjo vienas kitą pažinti scenoje. Dauguma grupės narių ilgus metus groja scenoje su klausytojams gerai pažįstamomis grupėmis, tokiomis kaip „Sirupas“, „Be U“, „Robaksai“ ir kitomis.

Koncerto akimirka / Organizatorių nuotr.
Koncerto akimirka / Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 28-ąją LRT Opus scenoje galima bus išvysti ir atlikėjos draugų.

Viena iš jų – Jausmė. Po kelių metų muzikinės veiklos Jungtinėje Karalystėje, mergina grįžo į Lietuvą ir savo kuriama ir išskirtiniu liaudies instrumentu – kanklėmis, atlikdama muziką skleidžia žinią, jog šiuolaikiniame pasaulyje turime išlikti autentiški.

Ateinantį rudenį atlikėja Nika Ganga planuoja išleisti savo pirmąjį EP albumą, pavadinimu „Subtilusis kūnas“, todėl jau dalį šio albumo dainų galėsite išgirsti soliniame koncerte LRT Opus terasoje.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama