Muzikos inkubatoriaus „Novus“ atidaryme –  ekstravagantiškiausias Izraelio atlikėjas Shtuby

Shtuby / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-29 13:14
Balandžio 4 d., Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvyks ilgai lauktas muzikos inkubatoriaus „Novus“ atidarymas. Atidarymo proga muzikos inkubatoriaus lankytojams nemokamą koncertą dovanos ekstravagantiškiausias Izraelio muzikantas Shtuby.

Atlikėjas iš Izraelio vengia etikečių ir nenori prie savo vardo matyti jokių muzikos žanrų, tačiau muzikos kritikai tikina, kad įkvėptas funko, džiazo ir elektroninės muzikos Shtuby savo pasirodymus paverčia hipnotizuojančiais muzikos skambesių šou.

Pirmą kartą Vilniuje viešėsiantis Shtuby taps ypatinguoju muzikos inkubatoriaus „Novus“ atidarymo svečiu. Prieš jo pasirodymą, 19 val., inkubatorių atidarys pirmasis seminaras su Lietuvos repo žvaigžde Lilu. Po pokalbio apie jo kelią į muzikos Olimpą, „Novus“ lankytojų lauks ir pirmasis grupių konkursas.

Pirmajame jo etape, balandžio 4 d., dėl galimybės patekti į pusfinalį varžysis grupės „IF“, „MaNNazz“, „Eleven Degrees“ ir pirmą kartą – grupė iš Estijos „vonKuusk“.

Muzikos inkubatorius yra visiškai nemokamas, todėl ir į Shtuby koncertą, ir į grupių konkursą visi kviečiami be piniginių, jos prireiks tik bare. Seminaras su Lilu taip pat nemokamas, bet būtina registracija: goo.gl/e7l8sX

Šiemet „Novus“ tapo tarptautiniu, todėl grupių konkurse drauge su lietuviais varžysis ir latviai bei estai. Muzikos inkubatoriaus pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje, video klipo filmavimas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas miesto festivalyje „Loftas Fest“. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje.

Balandžio 4 d. prasidėjęs muzikos inkubatorius „Novus“, kiekvieną antradienį, vyks iki pat gegužės 30 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai