Muzikos festivalyje „Granatos Live“ – nauji muzikantų vardai

„Saulės kliošas“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-26 10:49
Muzikos festivalio „Granatos Live“ atlikėjų ir grupių sąrašas pasipildė naujais vardais. Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Rumšiškėse didžiosiose festivalio scenose spindės ir lietuviškos žvaigždės – rokeriai „Freaks on Floor“, amžinai energinga grupė „Biplan“, fanką ir džiazą siūbuojantis „Saulės kliošas“ ir soul muzikos atlikėjas bei nepailstanti keliautojas Linas Adomaitis.

Grupė „Freaks On Floor“ su charizmatiškuoju vokalistu Justinu Jaručiu priešakyje susikūrė 2007 m. Fanką, sunkųjų roką ir grunge stiliaus muziką derinantys vaikinai be įrašų kompanijos pagalbos išleido du albumus – 2010-aisiais „Freaky Wonder“ ir 2011-aisias „Hello Girls!“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Trijulė „Freaks On Floor“ Lietuvoje jau nebeturi ko įrodinėti. Per penkerius metus laimėję viską, ką įmanoma, pradedant progresyvaus jaunimo žurnalo „Pravda“ Naujokų prizu, baigiant geriausios šalies roko grupės titulu dvejus metus iš eilės „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, dabar vaikinai dairosi į Vakarus ir į Šiaurę.

„Biplan“ yra viena populiariausių Lietuvos lengvojo roko grupių, susikūrusi 1995 m. Per beveik du dešimtmečius gyvavimo grupė pažėrė tokius hitus kaip „Labas rytas“, „Ketvirtadienis“, „Nupiešiu“, „Londone“, laimėjo vieną kitą apdovanojimą, muzikinę karjerą plėtojo Rytuose ir iki šiol nenustoja stebinti savo kūryba. 2013 m. pradžioje „Biplan“ vėl tapo viena grojamiausių grupių Lietuvoje. Naujoji jų daina „Amore“ buvo įtraukta į kino filmo „Valentinas vienas“ garso takelį ir tapo daugelio Lietuvos radijo stočių hitu. Vėliau tais pačiais metais „biplanai“ pristatė naujausias savo dainas „O mes prie jūros“ ir „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“.

Grupė „Saulės kliošas“, susibūrusi tik vienam konkursui 2000-asiais, tapo savito muzikinio stiliaus pradininkais Lietuvoje. Nuo pirmojo pasirodymo praėjo keturiolika metų, per kuriuos ir konkursų, ir apdovanojimų buvo ne vienas. Visgi, kaip sako patys muzikantai, jų tikslas – smagiai praleisti laiką kartu su klausytojais ir gerbėjais bei drauge su gyvai grojančiais Lietuvos muzikantais propaguoti gyvai atliekamą, nuotaikingą ir lavinančią muziką.

Linas Adomaitis – muzikos prodiuseris, atlikėjas, keliautojas, nuolat ieškantis naujų įspūdžių ir įkvėpimo. 1996 m. subūrė grupę „L+“, vėliau – projektą UAB MUSIC, dar vėliau – duetu dainavo su atlikėja Simona Jakubėnaite, su į šiltus kraštus patraukusiu Hokshila Andrade ir kitais lietuviškos muzikos atstovais, kol galiausiai 2008 m. išleido savo pirmąjį solinį albumą „Window Of My Soul“. Po kelių metų sekė ir antrasis albumas „Floating To You“, kuriame Linas suderino skirtingo stiliaus, nuotaikos ir žanro muziką. Šiuo metu atlikėjo planuose – naujas albumas „Laiko mašina“, kurio pirmasis singlas „Aš pavydžiu sau“ visai neseniai pasiekė klausytojų ausis.

Šie atlikėjai prisijungia prie anksčiau paskelbtų festivalio žvaigždžių. Dviejose scenose, kurių viena „Utenos“, kita – „Ežio“, bus galima išgirsti metų sensacija tituluojamą britų grupę „Bastille“, vieną ryškiausių jaunosios kartos žvaigždžių iš Didžiosios Britanijos Johną Newmaną, dabstepo žvaigždę australą Dub FX, bene populiariausią latvių duetą „Instrumenti“.

Bilietus į muzikos festivalį „Granatos Live 2014“, rugpjūčio 1–3 d. vyksiantį unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje, jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internete. Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėse www.bilietai.lt, www.granatos.lt ir festivalio „Facebook“ profilyje www.facebook.com/GranatosLive.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai