Muzikos festivalis „Granatos Live“ jau ruošiasi kitų metų muzikos fiestai

The Asteroids Galaxy tour / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-27 11:20
Rugpjūčio 2-4 dienomis unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje sėkmingai startavęs muzikos festivalis „Granatos Live“ jau pradėjo ruoštis kitų metų muzikos fiestai, kuri, kaip ir šiemet vyks pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Rumšiškėse.

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Rumšiškių liaudies buities muziejuje startavusios „Granatos Live“ kokybiškos muzikos mylėtojų teigimu jau spėjo įsitvirtinti lietuviškų muzikos festivalių padangėje kaip rimtas žaidėjas. Vos pirmą kartą organizuotas festivalis sutraukė nemenką įdomių užsienio ir Lietuvos atlikėjų būrį.

Festivalyje pasirodė tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip populiarusis britų dainų autorius ir atlikėjas Jamesas Morrisonas, moderniosios gotikos atstovas Jamie N Commonsas, pasaulinio pripažinimo sulaukęs elektroninės popmuzikos kolektyvas „Fenech-Soler“,  danai „The Asteroids Galaxy Tour“, lietuvaičių ypač mėgstamas gatvės muzikos atlikėjas iš Australijos DUB FX, „YouTube“ išpopuliarėjusi atlikėja GJan, minias iš proto vedantis hiphopo kolektyvas „G&G sindikatas“ ir daugybė kitų.   

„Labai džiaugiamės, kad į pirmą kartą organizuojamą festivalį pavyko pasikviesti Lietuvoje dar nekoncertavusius atlikėjus, kuriuos puikiai priėmė bei įvertino mūsų šalies publika“, – sako festivalio organizatoriai.  „Palankūs festivalyje apsilankiusiųjų atsiliepimai įpareigojo dar labiau stengtis, todėl jau dabar pradėjome derybas su atlikėjais dėl kitų metų pasirodymo „Granatose“.

Muzika – ne vienintelis festivalio „Granatos Live“ privalumas. Didžiulėse erdvėse, netoliese esančiame paplūdimyje bei vaizdingos gamtos apsuptyje 7 tūkst. susirinkusių festivaliautojų be koncertų galėjo mėgautis ir daugybe kitų pramogų bei užsiėmimų:  rytinių capoeira, zumba, tai-chi ir kt. mankštomis, tinklinio, badmintono, mini futbolo, kvadrato žaidynėmis, vandens pramogomis, naktiniais kino teatro „Pasaka“ kino seansais, skrydžiu oro balionu, menų dirbtuvėmis ir kt. įdomybėmis, kurių, organizatorių teigimų, kitąmet bus dar daugiau ir įspūdingesnių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama