Muzikos festivalio „Granatos Live“ pramogos – nuo pokerio turnyro iki skrydžio oro balionu

Tinklinis / Ogranizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-12 10:48
Muzikos festivalis „Granatos Live“ kviečia mėgautis kokybiška muzika ir pramogauti iki nukritimo! Keturiose festivalio scenose koncertuos daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių, o specialiose erdvėse festivaliautojų lauks menai, sportas, aktyvios ir pasyvios pramogos.

Koks čia rytas, jei mankšta dar nedaryta! Tokiu šūkiu kiekvienas festivalio dalyvis raginamas pradėti dieną. Pradedančiųjų ar pažengusiųjų grupių čia nebus – visi kartu galės išmėginti zumba, tai chi, capoeira, tricking, kungfu ir kitus grupinius užsiėmimus.

Ogranizatorių nuotr.
Ogranizatorių nuotr.

Mėgstantys judėti ir kokį raumenį patreniruoti savo sugebėjimus demonstruos futbolo, badmintono, tinklinio varžybose. Netradicinio sporto gerbėjai galės išmėginti jėgas susirungdami su Lietuvos sėdimojo tinklinio rinktine. O pašėlti nevengiantys rungsis linksmojoje estafetėje. Joje teks dalyvauti „varliagyvių“ lenktynėse, labiau pavargusį draugą vežti karutyje, lakstyti su „ląstais“ ir atlikti kitas keistas bet labai smagias užduotis. O visi tikri kovotojai susirems vandens kare ar mūšyje su kuokomis!

Gimę skraidyti turės du būdus pakilti į dangų. Pirmasis – vandens katapulta – išmes į orą ir sėkmingai bei išradingai nuleis į vandenį. Antruoju būdu visi norintys bus pakelti į dar didesnį aukštį oro balionu. Galbūt besižvalgydami jie ieškos savo palapinės, galbūt – pamestų ar naujų draugų.

Ogranizatorių nuotr.
Ogranizatorių nuotr.

Festivalyje „Granatos Live“ vyks ir pasyvaus sporto turnyrai. Prie stalo futbolo stalų susitiks gausus būrys šios pramogos mėgėjų ir profesionalų. Pokerio žaidėjus kvies turnyras „greitukas“. Finaliniame stale žais Dominykas Karamazinas, daugiausiai pokeryje laimėjęs lietuvis. Be to festivaliautojai turės unikalią galimybę pakelti arklį, net jei tai gigantiška šachmatų figūra, stovinti ant 3 metrų pločio ir 3 metrų ilgio lentos.

Kaip ir pernai festivalio organizatoriai kvies kartu kurti „Granatų“ paveikslą. Kūrybines mintis ir vaizduotės vaisius festivalio dalyviai galės „išlieti“ didžiulėje drobėje. Meno ir dirbinių erdvėje norintys galės pasidaryti laikiną ir visiškai saugią tatuiruotę, užsukti į keramikos dirbtuves, papuošalų ir rankdarbių „fabrikėliuose“ įsigyti ar patys pasigaminti tobulą festivališką aksesuarą.

Ogranizatorių nuotr.
Ogranizatorių nuotr.

Festivalio organizatoriai parengė ir siurprizų. Vienas jų – iliuzijų kambarys. Aplankę šią instaliaciją dar ilgai suks galvą, kaip visa tai padaryta ir kokiu būdu akys viską mato būtent taip.  Antrasis specialiai konstruojamas įrenginys – išdidintas visame pasaulyje populiarus stalo žaidimas „Looping Louie“. Tik šioje gigantiškoje jo versijoje žaidėjams reikės gelbėti ne kiaušinius, o granatas.

Festivalio „Granatos Live“ organizatoriai pasirūpino, kad kiekviena akimirka, praleista Rumšiškėse būtų įspūdinga ir įsimintina. Vis dėlto svarbiausia festivalyje – kokybiška muzika. Šiemet didžiosiose – „Utenos“ ir „Ežio“ – scenose gros britų jaunosios kartos atstovai grupė „Bastille“ ir atlikėjas John Newman, taip pat gatvės muzikos propaguotojas Dub FX, svečiai iš Latvijos „Instrumenti“, lietuvių pasididžiavimas „Golden Parazyth“, „G&G Sindikatas“ ir kitos grupės. Mažoji „Nescafe“ scena skirta jauniesiems Lietuvos atlikėjams ir grupėms, o ilgiausiai veiksianti DJ scena taps naktinėti ir šokti mėgstančių festivalio „Granatos Live“ dalyvių traukos centru.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai