Muzikos dievaitis J.Bieberis nustebino gerbėjus: išdalijo didžiulę pinigų sumą

Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-29 21:10
Popmuzikos dievaitis Justinas Bieberis kartu su reperiu Chance the Rapper nusprendė pasidalyti savo pinigais su likimo nuskriaustais gerbėjais. Praėjusią savaitę Bieberis su Chance the Rapper kartu įrašė muzikos sąrašuose šiuo metu karaliaujantį kūrinį „Holy“.

Ketvirtadienio vakarą 26 metų J.Bieberis ir 27 metų reperis Chance the Rapper savo socialinių tinklų paskyrose pasidalijo vienodomis žinutėmis.

„Ačiū, kad klausote mūsų bendro kūrinio „Holy“. Naudodamiesi „Cash App“ programėle šiandien net 250 tūkstančių JAV dolerių išdalinsime tiems, kuriuos itin paveikė šie sunkūs laikai. Jums reikia tik papasakoti mums savo istoriją“, – rašė jie.

Į tokį garsenybių pasiūlymą kaip mat sureagavo gausybė gerbėjų, viena iš jų netgi paviešino laišką, rodantį, kad J.Bieberis iš tiesų pervedė pinigų – moteris sulaukė 500 JAV dolerių.

„Tiek mano, tiek mano šeimos namai rugpjūčio 27-ąją nukentėjo nuo uragano Lauros. Justinai, tu net neįsivaizduoji, kaip tu mums padėjai“, – atlikėjui dėkojo gerbėja.

Dar prieš pasirodant muzikos pasaulį sužavėjusiam kūriniui, J.Bieberis savo socialinių tinklų sekėjus intrigavo, kad ši daina – naujos eros pradžia. Vis dėlto atlikėjas neatskleidė, ar galimi pokyčiai susiję su asmeniniu gyvenimu, ar su muzikine karjera.

Rugsėjo pradžioje J.Bieberis kartu su žmona Hailey Baldwin atšventė antrąsias santuokos metines. Artimas atlikėjui šaltinis atskleidė, kad karantino metu sutuoktiniai praleido kaip niekad daug laiko kartu ir tai tik dar labiau sutvirtino jų santykius. Visgi atlikėjas supranta, kad tokiu gyvenimu gali mėgautis ne kiekvienas, o pandemija daugeliui pasaulio gyventojų tapo tikru išbandymu.

„Jie supranta, kad daugeliui žmonių tai yra labai sunkūs metai, tačiau jiems karantinas ir saviizoliacija buvo savotiška palaima. Jie praleido kelis mėnesius kokybiško laiko kartu, nes iki tol abu buvo panirę į savo darbus. Karantinas davė laiko susitelkti į santykių puoselėjimą“, – pasakojo artimas šaltinis.

Žmonės.lt primena, kad J.Bieberis savo gerumu dalijasi ne pirmą kartą. Dar šių metų gegužę kartu su atlikėja Ariana Grande bendrą dainą pristatęs dainininkas tikino, kad visas už šį kūrinį gautas pelnas bus skiriamas „First Responder“ vaikų fondui. Šis fondas rūpinasi dotacijomis sveikatos priežiūros darbuotojų vaikams, paramedikams, policijos pareigūnams ir ugniagesiams, dirbantiems kovos su koronaviruso pandemija fronto linijoje.

Naujausi straipsniai