Muzikinių TV projektų dalyvis Silvester Belt grįžta su nauja daina ir kelia sparnus į Azijos muzikos industriją

Silvester Belt
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-14 11:58
Atlikėjas Silvester Belt pristato naujausią kūrinį – „Enough4U“. TV3 projekto „Aš – superhitas“ nugalėtojas ir „X faktoriaus“ dalyvis po ilgos petraukos, baigęs studijas prestižiniame Londono universitete, grįžta su nauja daina ir žada nesustoti kurti. Ateities planuose – albumas ir bandymai užkariauti Azijos šalių muzikos industriją.

Prieš keletą metų, laimėjęs TV3 realybės šou, Silvestras išleido debiutinį singlą „Tave radau“, kuris „Youtube“ platformoje siekia beveik 5 milijonus peržiūrų. Po sėkmingo starto atlikėjas tęsė studijas Anglijoje ir pasinėrė į kūrybą.

„Žmonėms gali atrodyti, kad jei neleidi naujų dainų, nesi aktyvus socialinėje erdvėje, vadinasi, pasidavei, metei muziką ir pamiršai svajones. Tačiau kūryba yra labai asmeniškas ir individualus dalykas, kuris reikalauja laiko. Kiekvienas ieškome būdų kaip save išreikšti, kaip atrasti savo kelią visko pilname šiandieniniame pasaulyje. Kartais tai reiškia tylą, kartais viduje reikia laiko suprasti, kokie tavo tikslai ir ko nori pasiekti karjeroje. Man šie metai atnešė aiškesnę viziją, susiformavo vertybes. Esu labiau užtikrintas, ko noriu muzikoje. Visa tai keičiasi, todėl ateityje ir mano muzika keisis. Tačiau ši daina atspindi pastarojo laiko paieškas kūryboje“, – apie dainą pasakoja Silvestras.

Silvester Belt
Silvester Belt

Kartu su užsienio autoriais ir lietuvių prodiuseriu dirbantis Silvestras pripažįsta, kad iš minios išsiskirti kasdien darosi vis sudėtingiau. Jis yra įsitikinęs, kad tik atradus savo išskirtinumus galima sukurti kažką kitokio ir originalaus.

„Esu laimingas, kad kuriu su žmonėmis, su kuriais lengva dirbti. Mes žinome vienas kito istorijas, todėl galime kurti daug laisviau ir asmeniškiau, o muzika yra originalesnė. Įkvėpimo randame kasdieniame gyvenime, einant gatve kartais gimsta mintis, kuri nuveda į paieškas. Londonas – pilnas keistenybių, todėl inspiracijos rasti nesunku. Kartu su prodiuseriu dažnai pakeliui į studiją praeiname senovines kapines. Juokaujame, kad idėjų semiamės būtent ten”, – apie įkvėpimą pasakoja dainininkas.

Atlikėjas užsimena apie planus užkariauti ir pasaulines muzikos platformas: „Lietuviai labiau mėgsta dainas gimtąja kalba, todėl ateityje tikrai bus ir lietuviškų kūrinių. Taip pat noriu, kad mano muzika būtų prienama pasauliui, todėl gimė idėja pristatyti savo dainą ir kitai pasaulio pusei – Azijos šalims. Ten gyvena milijonai žmonių, kuriems įdomi ir užsieniečių kūryba. Bandysime laimę ir ten!“

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai