Muzikinis judėjimas „Covid-19 Quarantine Band”: „Sveikiname Vilnių tapus didele lauko kavine”

„Covid -19 Quarantine Band”/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-15 15:27
Karantino metu smarkiai išpopuliarėjęs Pauliaus Jaskūno ir Jono Lengvino duetas pristato autorinį kūrinį – „Barmenas“. Prie dainos bei vaizdo klipo prisijungė Vilius Alesius iš grupės SKAMP. Tai yra vienas pirmųjų vaizdo klipų lietuvoje nufilmuotas 3D kamera.

„Iš tiesų norime pasidžiaugti miesto valdžios sprendimais bei pasveikinti mūsų taip mylimą Vilnių, tapusį didele lauko kavine. Šiuo metu mes intensyviai repetuojame. Esame paruošę kelias skirtingas koncertines  programas. Pagaliau karantino gniaužtai atsileidžia ir visi grįžtame į mums įprastas vėžias“, – sako Paulius Jaskūnas.

„Prieš kelias savaites beldėme į muzikos barų duris ir štai jos atsidarė! Mes esame ne tik muzikinis, bet ir pranašiškas judėjimas“, – juokiasi Jonas Lengvinas.

„Covid -19 Quarantine Band”/Asmeninio archyvo nuotr.
„Covid -19 Quarantine Band”/Asmeninio archyvo nuotr.

Įdomu tai, jog muzikantai dėvi reperiams būdingą stiliaus aprangą. Auksiniai dantys, prabangūs kailiniai bei treningai nėra dažnai sutinkami mūsuose. Klipui neįprasti 3D kameros rakursai suteikia išskirtinumą.

Didelę patirtį turintys muzikantai nori pabrėžti, kad pasibaigus karantino laikotarpiui pradės aktyvią koncertinę veiklą.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai