Muzikinio projekto taisykles pažeidęs Stano: „Nežinau, kas man dabar bus“

Stanislavas Stavickis-Stano / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-25 15:14
LNK muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ – dar nematyta intriga. Komisijos nario kėdę užimantis Stanislavas Stavickis-Stano filmavimo metu nusižengė griežtoms laidos formato taisyklėms.

Pirmosios keturios muzikinio projekto laidos skirtos dalyvių atrankai. „Į sceną jie ruošiasi patys, nepadedami nei televizijos stilistų, nei grimuotojų. Jei dalyvis paruošia įspūdingą numerį, tai – tik jo paties pastangų ir talento nuopelnas“, – pabrėžia šou prodiuseris Laurynas Šeškus. Į „Mes – vieno kraujo“ sceną lipa tiek scenos profesionalai, nusprendę save išmėginti naujame amplua, tiek neatrasti talentai, kuriems pasirodymas televizijoje neretai būna ir gyvenimo svajonė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

S. Stavickis-Stano filmavimo metu pasidavė emocijoms ir leido sau net pažeisti muzikinio projekto taisykles. „Kartais mes komisijoje užsižaidžiame ir pamirštame, kokie žmonės ateina į sceną. Nežinau, kaip į šį mano sprendimą reaguos laidos prodiuseriai, nežinau, kas man dabar bus... Komisijos narius spaudžia griežtos formato gairės ir sutartys, kuriose numatytos didžiulės baudos už taisyklių nesilaikymą, bet supratęs, kokią padariau klaidą, privalėjau ją ištaisyti“, – atviravo muzikos profesionalas.

Kodėl įvyko vakaro drama, ne vienam išspaudusi ašarą, ir dėl kurio dalyvio Stano nusprendė rizikuoti bei pažeisti sutartį, išvysite muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai