Muzikinio projekto dalyvė Edita: „Bijau, kad apie dalyvavimą šou sužinos vadovai“

Edita Astrauskaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-04 12:22
LNK muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dalyvė Edita Astrauskaitė ne pirmą kartą mėgina savo jėgas televizijos eteryje. Vis dėlto, mergina atvirauja, kad šitaip jaudintis dar neteko: „Bijau, kad vadovai nesužinotų, jog čia dalyvauju.“

Edita Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė klasikinio dainavimo ir pedagogikos specialybę. Moteris atskleidžia, kad dirba pagal išsilavinimą ir jos dalyvavimas projekte gali tapti problema kolegoms ar vadovams.

„Nenoriu sakyti, kur dirbu. Šiuo metu esu motinystės atostogose, todėl tikiu, kad gali atsirasti nesuprantančių, kodėl dar neinu į darbą, bet randu laiko visokioms... pramogoms...“ – atskleidžia antrininkų superšou dalyvė.

„Kai laida pasieks eterį, tuomet – bus kaip bus, bet iki to laiko nesinori garsiai kalbėti apie šį pasirinkimą. Klasikinės muzikos profesionalai neretai mano, kad dainuodamas kitą žanrą sau kenki – tobulini visai kitą vokalo padėtį vietoje to, kad dėmesį sutelktum būtent į klasikinės muzikos dainavimą“, – pasakojo rimtosios muzikos atstovė.

Edita atvirauja, kad šis projektas gali tapti kliūtimi jos tolimesnei profesionaliai karjerai. „Savo darbą be galo myliu, man labai patinka ta muzika, bet tikrai noriu išmėginti savo galimybes. Šis šou – unikalus, scenoje reikia be teisingo ir švaraus dainavimo daryti dar šimtą darbų – nepamiršti atlikėjo, į kurį mėgini įsikūnyti tembro, gestų, jam būdingų išraiškų... Suprantu, kad mane valdo ne protas, o širdis, bet dabar turiu galimybę ir nežadu jos paleisti, noriu gyventi dabar, o ne ateityje, kur manęs galbūt laukia vadovų pastabos ar uždarytos durys. Vaikus auginu jau ketverius metus, dabar noriu semti gyvenimą pilna sauja ir įgyvendinti savo svajones, tegul sako kas ką nori“, – teigė muzikinio šou dalyvė.

Tikros gyvenimo istorijos ir jaudinantys pasirodymai – jau sekmadienį LNK muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“!

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai