„Muzikinio iššūkio“ finale – dviguba Neringos Nekrašiūtės sėkmė

Neringa Nekrašiūtė ir Vilija Matačiūnaitė / Luko Kodžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

BTV šou „Muzikinis iššūkis“ priartėjo prie finišo tiesiosios – šį šeštadienio vakarą televizijos žiūrovai stebėjo pirmojo sezono finalą. Tiesioginio balsavimo metu, muzikinio šou gerbėjai išrinko projekto laimėtojas – jomis tapo dainininkė Vilija Matačiūnaitė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė. Išrinktas geriausias iš geriausių: „Muzikinio iššūkio“ finale – dviguba N. Nekrašiūtės sėkmė

Kapinėse atliktas kūrinys „Po mano oda“, surinkęs 1059 žiūrovų balsus, pelnė geriausiojo „Muzikinio iššūkio“ pasirodymo vardą. Net 13 savaičių dalyvių likimus sprendę komisijos nariai – Giedrius Drukteinis, Livija Gradauskienė ir Kristina Zmailaitė – šį kartą balso teisės neturėjo.

Vilija Matačiūnaitė – paskutinioji, iškovojusi kelialapį į finalą. „Nesitikėjau, kad mums pasiseks. Tai be galo džiugina. Esu dėkinga artimiesiems, draugams ir televizijos žiūrovams“, – pasakoja garsi moteris, kuri atskleidė, kad dalyvavimas ir sėkmė „Muzikiniame iššūkyje“ ją privertė susimąstyti apie savo gyvenimą. – Šita pergalė yra tik dar vienas įrodymas, kad turiu būti ant muzikinės scenos, o ne lįsti tarp popierių ir dokumentų. Ko gero, greitu metu kažką reikės kardinaliai su savo gyvenimu daryti ir keisti.“

„Jaučiuosi nuostabiai ir pakylėtai. Noriu padėkoti visai kūrybinei komandai ir dalyviams. Buvo malonumas dalyvauti šiame projekte. Tokių rezultatų nesitikėjau, nes nesijaučiau verta laimėti. Laimėti man net kiek nepatogu, nes visų pasirodymai verti pergalės, visi pasirodė nuostabiai. Žiūrovams labai dėkoju už palaikymą“, – susijaudinimo ir nuostabos neslėpė Vilijos partnerė Neringa Nekrašiūtė. Tiesa, garsi aktorė šį vakarą gali dvigubai pasidžiaugti – Neringos pasirodymas su Ieva Juozapaityte „Muzikiniame iššūkyje“ iškovojo antrą vietą (1000 balsų). Trečią vietą laimėjo Monika Šedžiuvienė ir Linas Lapėnas (808 žiūrovų balsai).

Tik prasidėjęs visiškai naujas projektas „Muzikinis iššūkis“ pelnė visas žiūrovų simpatijas ir nuo pirmosios laidos stebino įspūdingais Lietuvos garsenybių numeriais. Net 14 žinomų žmonių – 7 vyrai ir 7 moterys – kiekvieną savaitę susiburdavo į vis naujus duetus. Paskutinę projekto laidą televizijos žiūrovus džiugino tik geriausi „Muzikinio iššūkio“ pasirodymai, kuriuos kiekvieną šeštadienį išrinkdavo kompetentinga komisija ir patys dalyviai. Projekto metu skambėjo tik lietuviškos dainos, kurias dalyviai atlikdavo netikėtose lokacijose.

„Muzikinio iššūkio“ finale šį šeštadienio vakarą pasirodė šios garsenybių poros: Eimutis Kvoščiauskas ir Deividas Norvilas-Deivis, N. Nekrašiūtė ir I. Juozapaitytė, Jokūbas Bareikis ir Giedrius Leškevičius, Audrius Janonis ir Rūta Žibaitytė, Simona Nainė ir Tadas Juodsnukis, Eimutis Kvoščiauskas ir Jokūbas Bareikis, Deividas Norvilas-Deivis ir Rūta Žibaitytė, Vilija Matačiūnaitė ir N. Nekrašiūtė, Rūta Žibaitytė ir Eimutis Kvoščiauskas, Linas Lapėnas ir Monika Šedžiuvienė, Jokūbas Bareikis ir Simona Nainė, Deividas Norvilas-Deivis ir N. Nekrašiūtė, Baiba Skurstene-Serdiukė ir Eimutis Kvoščiauskas.

„Muzikinio iššūkio“ finalas (52 nuotr.)
+46

Skaitykite daugiau