Muzikiniame realybės šou išgarsėjęs Haroldas Šklėrius išgyvena auksinį savo laiką

Haroldas Šklėrius/ Love To nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-15 12:16
Renginių vedėjo ir dainininko Haroldo Šklėriaus gyvenimas šiomis dienomis išties įtemptas, vyras su žmona Deimante augina du vaikus, veda rytinę radijo laidą, renginius bei dalyvauja BTV projekte „Muzikinė kaukė“, kuri jau artėja prie finišo tiesiosios. Šį šeštadienį Haroldas įkūnys energingąjį Vidą Bareikį. „Jis yra mylimiausias mano sūnelių atlikėjas. Dainos „Pusvalanduko“, „Ežero dugne“ ir „Pažiūrėk į mane, Mama“ jų grojaraštyje dabar užima labai aukštas pozicijas“, – apie savo vaikus pasakoja jis.

Praėjusio šeštadienio laidoje stebuklingasis „Muzikinės kaukės“ mygtukas lėmė Haroldui įkūnyti jo vaikų mėgstamiausią atlikėją. Nors ekrane pamačius šį atlikėją jį apėmė tik geriausios emocijos, tuo pačiu užgriuvo didelė našta: „Vaikai nėra tokie tolerantiški kaip suaugę – kritikuoja be skrupulų. Teks labai pasistengti, kad šis pasirodymas namuose būtų įvertintas teigiamai“, – atvirauja atlikėjas.

Haroldas neslepia, kad įkūnijant šį atlikėją sunkumų kilti gali. „Vidas yra visiška energijos bomba, labai tiksliai susidėliojęs, ką ir kada scenoje reikia daryti. Tuo pat metu jis atrodo atsipalaidavęs ir daug improvizuojantis. Šiuos dalykus sujungti į vieną, jeigu nesi Vidas Bareikis, gan sudėtinga“.

Haroldas Šklėrius laidoje „Muzikinė kaukė“/ Organizatorių nuotr.
Haroldas Šklėrius laidoje „Muzikinė kaukė“/ Organizatorių nuotr.

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusiam Haroldui 2019 metai buvo ypatingi: vyras dalyvauja „Muzikinėje kaukėje“ ir nenustoja stebinęs žiūrovų savo taikliais įsikūnijimais, tapo rytinės radijo laidos vedėju, o dar nesibaigiantys grupės „Pikaso“ 20 metų turo koncertai po visą Lietuvą bei vedamų renginių maratonas. „Tai naujos veiklos, kurios pastaruoju metu šiek tiek apvogė mano asmeninį gyvenimą. Bet į viską žiūriu tik pozityviai – nedarau nieko, kas nepatiktų, kas erzintų. Galbūt dabar yra tas laikas, dėl kurio bus paprasčiau gyventi ateityje. Esam su šeima numatę savo laiką – atostogas, per jas pabūsim daugiau kartu“.

Didžiausia Haroldo palaikymo komanda – šeima. Dalyvavimas muzikiniame projekte „Muzikinė kaukė“ atėmė nemažai vyro laiko, bet du jo sūnūs didžiausi gerbėjai, neleidžia užmigti ant laurų ir stebi kiekvieną tėčio pasirodymą: „Jie ne tik stebi, bet ir moka visas dainas, kurias atlikau projekte. Nuo grupės „Joy“ dainos  „Touch by touch“ iki Oksanos Pikul „Pupytės“. Moka tekstus, melodijas ir patys surengia Namų Muzikinę kaukę“, – juokiasi.

 

 

 

Haroldas Šklėrius laidoje „Muzikinė kaukė“/ Organizatorių nuotr.
Haroldas Šklėrius laidoje „Muzikinė kaukė“/ Organizatorių nuotr.

Projektas nenumaldomai artėja į pabaigą, jau visai greitai sužinosime, kurie dalyviai pateks į laimingąjį ketvertuką ir kausis finale dėl laimėtojo vardo, jis jau – vasario 1 dieną.

Tiesioginės transliacijos metu žiūrovai nuspręs kas taps 8–ojo sezono nugalėtoju: „Patekimas tarp keturių geriausių būtų tikrai malonus. Tai būtų dar viena galimybė ruoštis, įkūnyti kažką naujo ir pasitikrinti save prieš projekto žiūrovus, kurių yra labai daug, kuriuos viso projekto metu mes jaučiame ir labai vertiname“ – pasakoja Haroldas. Dalyvis taip pat atskleidžia, kad dalyvavimas šiame projekte jam priminė, koks įdomus darbas už televizijos ekrano: „15 metų buvau šalia televizijos žmonių – režisierių, prodiuserių, laidų kūrėjų. Man jų darbas atrodo labai įdomus, netgi įdomesnis nei besikeičiančių dalyvių. Labai norėčiau, kažkada, išbandyti ir kitą ekrano pusę“, – užsimena dalyvis. Galbūt tai naujas Haroldo 2020 metų tikslas?

Kviečiame šį šeštadienį žiūrėti „Muzikinę kaukę“, kurioje renginių vedėjas Tomas Legenzovas taps hitu tapusios dainos „Despacito“ atlikėju Luis Fonsi, jaunoji atlikėja Iglė Bernotaitytė įkūnys praeitais metais pop scenoje suspindėjusią Billy Eilish, o Tomas Rinkūnas virs legendine metalo grupe „Rammstein“, visa tai – šeštadienį per BTV, 19:30 val.

Naujausi straipsniai