Muzikiniame projekte mergaitė iš Latvijos paliko D. Montvydą be žado: „Aš buvau kažkur kitur, ne čia“

Anastasija/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-29 18:52
LNK projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviai visą komandą ir žiūrovus stebina ne tik balsu, bet ir savo istorijomis. Vieną tokių – iš Latvijos atvykusios Anastasijos.

„Su šeima dažnai lankomės Lietuvoje. Labai mylim Vilniaus senamiestį. Taip pat turiu draugę iš Lietuvos, kurią visada aplankau ir ji man parodė šį projektą. Mane iškart sužavėjo projekto atmosfera”, – apie sprendimą atvykti dalyvauti net iš kitos šalies kalbėjo Anastasija.

Anastasijos sprendimas pasiteisino – mokytojai sunkiai tvardė emocijas, išgirdę neeilinį mergaitės balsą. O projekto komanda liko nustebinti, kai dalyvė į interviu atsivežė vieną iš namuose laikomų egzotinių gyvūnų Patriką. Pasirodo, tokių Anastasijos namuose gyvena daugiau nei keturiasdešimt.

„Iš pat pradžių norėjau turėti šuniuką. Vieną kartą mano tėvai išvažiavo į kitą šalį ir iš jos man parvežė pliušinį žaislą, kurį pavadinau Čarliu. Po penkių metų įsigijome šuniuką, kurį irgi pavadinau Čarliu. Po to užsinorėjau egzotiško gyvūno, bet daugeliui gyvūnėlių turiu alergiją. Tėvai nupirko man porą didžiulių sraigių. Vėliau pradėjau vežti sraiges iš įvairių šalių ir įvairių rūšių. Tai tapo tradicija. Pradėjau dalyvauti tarptautiniuose konkursuose su savo sraigėmis ir iš jų parsiveždavau dar daugiau sraigių. Taip ir gavosi toks skaičius. Taip pat dar įsigijau ir iguaną“, – apie savo namų gyventojus pasakojo Anastasija.

Anastasija/LNK nuotr.
Anastasija/LNK nuotr.

Jaunoji dalyvė neslėpė, kad su savo augintiniais praleidžia labai daug laiko ir net kartu klausosi klasikinės muzikos. Dėl didžiulės meilės sraigėms, Anastasija net sukūrė atskirą jų profilį Instagrame, kuriame šios, pasirodo, susilaukia ir didžiulio dėmesio.

„Toje anketoje yra viskas apie sraiges. Ten keliu ir Patriką, ir visas kitas sraiges. Su kiekvienu įkėlimu gaunu virš penkių šimtų like paspaudimų“, – sraigių influencinimo užkulisius atskleidė ji.

Tačiau mergaitė turi ne tik neeilinę gyvūnėlių kolekciją, bet ir neeilinį balsą, kuris prie kėdės prikaustė net patį Donatą Montvydą: „Pasakyčiau, kad tu esi talentas. Trumpai – išgrynintas talentas. Jaučiu, kad tu esi labai jautri, o tavo balsas toks geras dainuojant tokio tipo dainas. Man buvo garbė sėdėti čia ir klausytis tavęs. Aš buvau kažkur kitur, ne čia.“

Šią fenomenalią mergaitę, jos sraigę Patriką bei mokytojų tarpusavio kovą dėl šio talento galėsite išvysti jau šį sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai