„Muzikinės kaukės“ finale – Dominyko Vaitiekūno „Rocket Man“ versija

Aktorius Dominykas Vaitiekūnas "Muzikinėje kaukėje"/Dovydo Beržinio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-01 14:47
Šį šeštadienį įvyks įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ finalas. Tiesioginio eterio metu paaiškės, kas taps 8–ojo sezono nugalėtoju. Finale kovoja ir aktorius bei dainininkas Dominykas Vaitiekūnas, kuris prisipažįsta – sunkiausia viso projekto metu buvo išsėdėti grimerės kėdėje.

Finalinis Dominyko pasirodymas susidės iš 2 dalių. „Viena dalis bus iš to, ką rodžiau anksčiau projekto metu, kita – visiškai nauja, dar nematyta. Vienas kūrinys turės būti lietuvių, kitas – užsienio kalba. Greičiausiai rinksiuosi tą lietuvišką kūrinį, kuris sulaukė daugiausiai pasisekimo – arba Ekspreso „Hey hey“ arba Šarūno  Mačiulio „Poliarizuoti stiklai“. Anglų kalba atliksiu Eltono Johno „Rocket Man“ – jis yra gražus, nebanalus, žmonės jį atsimena.  Labai džiaugiuosi, kad neseniai pasirodžiusiame Eltono Johno biografiniame filme pagrindinis aktorius Taronas Egertonas taip pat nesistengė atkartoti Eltono balso.“

Aktorius Dominykas Vaitiekūnas „Muzikinėje kaukėje“/Dovydo Beržinio nuotr.
Aktorius Dominykas Vaitiekūnas „Muzikinėje kaukėje“/Dovydo Beržinio nuotr.

Į „Muzikinę kaukę“, kaip teigia pats Dominykas, jis atėjo ieškodamas iššūkių, norėdamas „profesiškai pasportuoti“, sau parodyti, kad gebą ir gali.

„Pagrindinė vertė, kurią išsinešiu iš projekto, yra patirtis ir tai, kad žmonės pamatė mano naujas spalvas bei kompetencijas. Manau, kad projekto metu man pavyko atskleisti skirtingus charakterius, parodyti save. Buvo tikrai nelengva, projektas pareikalavo daugybės mano laiko“, – sako Dominykas Vaitiekūnas.

Aktorius ir muzikantas prisipažįsta, jog asmeninis jo favoritas – Edith Piaf, kurios kūrinį, pasak dalyvio, jam pavyko „perleisti“ per save.

Aktorius Dominykas Vaitiekūnas „Muzikinėje kaukėje“/Dovydo Beržinio nuotr.
Aktorius Dominykas Vaitiekūnas „Muzikinėje kaukėje“/Dovydo Beržinio nuotr.

Pagrindinis Dominyko tikslas buvo ne kopijuoti atlikėjos balsą, o perteikti jos kuriamą emociją.

„Stengiuosi ne mėgdžioti atlikėjus, o tiesiog trumpam pabūti jais scenoje“, – prieš „Muzikinės kaukės“ finalą išduoda Dominykas.

Dominykas Vaitiekūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vieno iš projekto lyderių laikomo atlikėjo pasirodymams turėjo įtakos ir  aktorinė patirtis, tačiau Dominykas įsitikinęs –  svarbiausia yra vaizduotė.

„Renkantis dainą norisi, kad ji keltų tam tikras emocijas – ir visai nereikia kreipti dėmesio į tai, kiek kūrinys turi perklausų ar peržiūrų įvairiose platformose, svarbu, kad man, būsimam dainos atlikėjui, jis keltų tam tikrus jausmus, kažką reikštų.“

Šiandien už Dominyką savo balsą visi žiūrovai galės atiduoti 19 val. 30 min. „Muzikinės kaukės“ finalas – per BTV.

Naujausi straipsniai