„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius: „Šiuo metu – geriausias mano laikas“

„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius / D. Beržinio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-29 15:41
„Pikaso“ grupės narys Haroldas Šklėrius pasinėrė į dar vieną avantiūrą – tapo aštuntojo sezono „Muzikinės kaukės“ dalyviu. Kaip tik dabar įsibėgėja ir „Pikaso“ koncertinis turas, kurio sėkme labai džiaugiasi H. Šklėrius: „Pilnos salės žmonių, tiesiog sausakimšos, tad emocija puiki. Smagu, kai žmonės prašo pakartoti koncertą, tai labai džiugina,“ – atvirai kalba grupės narys. Žinomas vyras šiuo metu gyvena labai įtemptą, tačiau, kaip pats sako, labai smagų ir turiningą gyvenimo etapą.

„Kasdien keliuosi 5.30 val. ir važiuoju į radijo „Relax FM“ studiją, kur vedu savo rytinę laidą. Su grupe „Pikaso“ šiuo metu atliekame koncertinį turą po Lietuvą, pasiruošimai „Muzikinės kaukės“ pasirodymams taip pat užima daug laiko, be viso to, dar vedu ir renginius. O grįžus namo duoklę reikia atiduoti ir vaikams,“ – šypsodamasis kalba Haroldas Šklėrius.

Dainininkas penkerius metus dirbo teatro mokytoju, tačiau pamatęs, kad nebepavyksta visų veiklų atlikti kokybiškai, nusprendė šio amato atsisakyti: „Esu toks žmogus, kad jeigu jaučiu, jog nebesuspėju, turiu persidėlioti prioritetus ir kažko atsisakyti. Kitaip tariant – „chaltūrinti“ aš nemoku,“ – apie priimtą sprendimą pasakoja dainininkas.

„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius / D. Beržinio nuotr.
„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius / D. Beržinio nuotr.

„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius teigia, jog pastarieji dveji metai tikras jo kūrybinis pakilimas, ir norisi tai išnaudoti. Haroldas džiaugiasi, kad jo šeima jį supranta ir palaiko. Su žmona Deimante Haroldas Šklėrius augina du sūnus. Ir, rodos, yra viena iš tų šeimų, kurie puoselėja gražius ir tvirtus santykius. Tačiau paklaustas, kokia šių santykių paslaptis, Haroldas nenori daugžodžiauti: „Būna, žmonės prisikalba ir viskas sugriūna. Tai baisu ir kalbėti, – šypsosi vyras. – Bet mes suprantam vienas kitą. Ji labai daug nusileidžia, kita gal norėtų daugiau dėmesio, priekaištautų, kad aš jo per mažai skiriu, o manoji džiaugiasi mano sėkme, ji žino dėl ko aš tai darau. Tiesiog Deimantė supranta, ką muzika reiškia mano gyvenime“.

Haroldas sako, kad jį žavi tai, jog Deimantė moka džiaugtis paprastais dalykais. Vyras tikina, jog jie supranta, kodėl yra kartu ir kitaip nenori, kad būtų. Todėl abu ir stengiasi dėl santykių: „Visko būna, bet, matyt, pasitikime ir gerbiame vienas kitą. Buvo visokių situacijų, bet renkiesi, kas svarbiau: ar parodyti principus, ar būti laimingam.“

Ne tik asmeniniame, bet ir kūrybiniame gyvenime visišką pilnatvę išgyvenantis Haroldas Šklėrius teigia, kad dabar atėjo, matyt, geriausias jo laikas: „Turiu tai, apie ką tiktai kiekvienas gali svajoti. Nėra ko skųstis. Tik džiaugtis reikia.“

„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius / D. Beržinio nuotr.
„Muzikinės kaukės“ dalyvis Haroldas Šklėrius / D. Beržinio nuotr.

Dalyvavimas muzikiniame projekte „Muzikinė kaukė“ Haroldui tapo dar vienu smagiu gyvenimo iššūkiu. Dainininkas atvirauja, jog dažnai sulaukia įvairių siūlymų prisijungti prie vienokių ar kitokių televizinių projektų, tačiau dažniausiai būna skeptiškas: „Skeptiškai žiūriu į tuos šou, kur būna komisijos, nes dažnai jose būna daug nekompetentingų narių, pavyzdžiui, šokėjas aiškina, kaip tau reikia dainuoti, – be užuolankų kalba „Pikaso“ grupės narys Haroldas. – Bet kai pasižiūrėdavau „Muzikinę kaukę“, aš visada norėdavau joje sudalyvauti. Šis projektas unikalus, ir tai ne mano vieno nuomonė. Čia tu dalyvauji ne kaip pats, o turi parodyti savo universalumą. Dainininkas sako, jog pasiruošimai pasirodymams užima tikrai daug laiko, tačiau viskas atsiperka pilnatvės jausmu: „Man visada norisi padaryti gerai, tad laiko tikrai daug skiriu, bet paskui ateina didelis džiaugsmas. Tie sunkumai man yra malonūs, nes tu darai, kas tau žiauriai patinka. Taip, tu gal naktim sėdi, nemiegi, ruošiesi, bet pagalvoji, kad daugiau niekuomet nebeturėsi progos sudalyvauti tokiame projekte, tai nurimsti ir tiesiog mėgaujiesi laiku“, – pasakoja Haroldas.

„Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis teigia, jog taip pat labai pasiilgo šio projekto. Jis tikisi, jog dalyviai nelauks sezono vidurio ir kuo greičiau atsiskleis. Režisieriui dažnai tenka važinėti viešuoju transportu ir jau ne kartą buvo užkalbintas nepažįstamų žmonių: „Kada gi pagaliau pradėsite rodyti naująjį „Muzikinės kaukės“ sezoną?“ – šmaikštusis komisijos narys atsako visiems: jau šį šeštadienį per BTV televiziją ilgai laukta didžioji „Muzikinės kaukės“ premjera!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai