Muzikinėje scenoje – naujas repo duetas „2Kvėpavimas“: išleido prisistatymo kūrinį

Repo duetas „2Kvėpavimas“ / Grato Barausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-22 16:29
Muzikinėje scenoje – naujas itin perspektyvus duetas „2Kvėpavimas“. Iki šiol nedaug kam girdėti vaikinai prisistato kūriniu „Leidžiu tau viską“. Tai multistilistinis repo, šokių ir popmuzikos lydinys, kuris pastaruoju metu vis labiau populiarėja visame pasaulyje.

„Norim, kad žmonės atsipalaiduotų ir šoktų klausydami mūsų dainų. „Leidžiu tau viską“ yra apie paną, kurią norėtų turėti kiekvienas.  Be stabdžių. Ji greičiausiai realybėje neegzistuoja“, – juokiasi vienas dueto narių Denisas Černiauskas ir pasakoja, kad dainų žodžiai jam į galvą ateina nelauktai ir bet kur, jis niekad nesistengia specialiai sėsti prie stalo ir kurti. „Leidžiu tau viską“ priedainio eilutės iššoko visai netikėtai – kai stovėjo prie lango savo kambary.

Denisas pasakoja, kad jo ir antrojo grupės nario Dimos Tutyškino susitikimas buvo atsitiktinis, jokios bendros grupės kurti jie neketino. Abu siekė solinės karjeros. Tačiau netikėtai viskas pakrypo priešingai – vieną kartą drauge padirbę įrašų studijoje, suprato, kad dviese jie – daug didesnė jėga, nei po vieną. „Galima sakyti, kad sutikome savo muzikinį sielos brolį. Tai buvo tarsi katalizatorius, kuris pramušė antrą kūrybinį kvėpavimą. Dainos ėmė gimti labai lengvai. Praktiškai pabaigdavome vienas kito eilutę“, – pasakoja abu ir priduria, kad iki metų pabaigos planuoja užbaigti debiutinį albumą. 

Daina „Leidžiu tau viską“:

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai