Muzikinėje Romo Dambrausko ir Deivido Basčio kovoje netikėtai nuskambės atsiprašymas

Deividas Bastys
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-03 11:44
Jau šį penktadienį „Lietvos ryto“ televizijos eteryje bus itin karšta. Studijoje susirungs legendinis popscenos atlikėjas, daug metų klausytojų širdis romantiškomis baladėmis virpinantis Romas Dambrauskas ir jaunosios kartos populiariosios muzikos atstovas Deividas Bastys, karjerą pradėjęs viename realybės šou, vėliau išpopuliarėjęs su grupe „Pikaso“ (dabar jau iširusi).

Kas nugalės: scenos patirtis ir per dešimtmečius užgyventas klausytojų palankumas ar jaunatviškas žavesys ir maksimalizmas? Tai nuspręsti turės skambučiais laidos metu už savo palaikomą atlikėją balsuosiantys žiūrovai.

Filmuojant laidą netrūko geros nuotaikos, azarto ir smagių replikų – jų negailėjo tiek atlikėjai, tiek muzikantų pasirodymus komentuojantis muzikos apžvalgininkas žurnalistas Ramūnas Zilnys.

„Mano patikimi šaltiniai pranešė, kad Romas Dambrauskas iš liūdesio naktimis yra išardęs geležinkelio ruožą – tą, dėl kurio dabar Lietuva turi tiek problemų, juk jis gyvena Mažeikiuose. Ir tai paaiškina, dėl ko jo muzika yra tokia liūdna“, – rimčiausiu veidu dėstė R. Zilnys. Salėje nugriaudėjus juokui ir plojimams, R. Dambrauskas paantrino: „Taip taip, mes su Deividu ir išardėm tą geležinkelio ruožą...“

Kol kiti laidos dalyviai pokštavo, Deividas Bastys nepraleido progos pasinaudoti televizijos eteriu ir viešai prisipažinti nusidėjus. Jis kreipėsi į mylimą žmoną su atsiprašymu. Pasirodo, dėl koncertų gausos Deividas per šventes nebūna namie, dėl to ir nuskambės nuoširdus atsiprašymas žmonai prieš visą Lietuvą.

Žiūrovų laukia dar viena maloni staigmena: laidos svečias šį kartą bus žavusis Vytautas Šiškauskas, jis atliks keletą savo populiarių dainų ir išreikš palaikymą laidos dalyviams.

Azartiška kova dėl geriausiojo vardo laidoje „Muzikinės kovos“ — jau šį penktadienį 20:30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai