Muzikinė premjera: „Saulės kliošas“ ir Leonas Somovas pristato ritmingą dainą „Šokių aikštelėje“

Grupė „Saulės kliošas“ ir Leonas Somovas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-30 17:00
Grupė „Saulės kliošas“ ir muzikos prodiuseris Leonas Somovas pristato naujieną – bendrą dainą „Šokių aikštelėje“ bei ją papildantį vaizdo klipą. Naujas dueto kūrinys – apie momentą, kuris toks trumpas, tačiau tuo ir ypatingas.

„Naktis, šokių aikštelė, muzika, plaukiančios šviesos, spalvos aplink ir vienas žvilgsnis, kurio negali nepastebėti, kuris priverčia pasijausti ypatinga. Tai viskas ką reikia žinoti apie šią dainą. Visa kita – klausytojų vaizduotėje“, – pasakojo grupės vokalistė Justė Starinskaitė.

Jos bendražygis, grupės „Saulės kliošas“ būgnininkas ir iniciatorius Laurynas Šarkinas pritarė mintims ir pridėjo, kad daina jam primena atvirutę.

„Tai yra sustingęs momentas. Neturintis keičiančių pasaulį idėjų, bet siūlantis leisti sau, vertinti tai, ką turi dabar ir džiaugtis kiekvienu momentu, vertinti draugystę, meilę, laisvę svajoti ir šypsotis“, – sakė L.Šarkinas.


Prie dainos prisidėjęs muzikos prodiuseris Leonas Somovas pripažino, kad į ją kiekvienas atsinešė savo istoriją ir braižą. „Kurdamas iš savo perspektyvos, jaučiau mokyklos laikų diskotekos nuotaiką. Stiprų pirmosios meilės efektą, kuris svaigina ir kankina, degina delnus ir muša krūtinę! Tokie pojūčiai gali išvesti iš proto labai ilgam“, – atviravo L.Somovas.

Daina gimė momente, į kurį atvedė noras bendrystei ir draugystei. Labiausiai grupės narius domino laikas kartu, bei procesas, kuris vėliau atvedė ir iki bendro pasirodymo „Midsummer Vilnius“ festivalyje.

Muzikantai džiaugiasi, kad prie jų prisijungė įdomūs žmonės – video komanda, kuri sugebėjo sukurti lengvą ir dainos nuotaiką atspindintį muzikinį klipą.

Dainos „Šokių aikštelėje“ pristatymas 15min studijoje:

Naujausi straipsniai