„Muzikinę kaukę“ ves naujas duetas – Algis Ramanauskas ir Vytenis Pauliukaitis

Vytenis Pauliukaitis / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-02 11:58
Po pertraukos į BTV sugrįžta visų širdis pakerėjęs muzikinis projektas „Muzikinė kaukė“. Trečiasis atsinaujinusio muzikinio šou sezonas žada įspūdingus pasirodymus su ryškiausiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis.

Šou dalyviai, kaip ir pirmuose sezonuose, turės itin sudėtingą ir daug pastangų reikalaujantį iššūkį – visame pasaulyje įkūnyti gerai žinomus muzikantus. Jų laukia sunki užduotis, mat „Muzikinė kaukė“ – ne parodijų šou, o rimtas muzikinis projektas. Dalyviams teks laviruoti tarp vykusio humoro ir geros, nuotaikingos muzikos.

Laidos „Muzikinė kaukė“ vairą laikys žodžio kišenėje neieškantis Algis Ramanauskas.

„Džiaugiuosi, kad po ilgo laiko turiu galimybę sugrįžti į muzikinį projektą. Muzika visuomet buvo viena iš mano aistrų. Taip pat projekto gerbėjus unikaliu pasirodymu pažadu nustebinti ir aš“, – intrigavo Algis Ramanauskas.  

BTV nuotr.
BTV nuotr.

Džiugi žinia ir režisieriaus Vytenio Pauliukaičio gerbėjams, kuris šiame šou atliks komisijos pirmininko vaidmenį. Ne paslaptis, jog V. Pauliukaitis yra dirbęs daugelio populiarių televizijos projektų komisijose. Tad kompetentingasis komisijos narys puikiai susitvarkys su savo užduotimi, objektyviai vertindamas projekto dalyvius bei jų pastangas persikūnijant į žinomą pasaulinio lygio muzikantą. Pasak Vytenio Pauliukaičio, svarbiausia, jog projektas būtų išradingas, nuotaikingas ir profesionalus. „Viso to reikalausiu ne tik iš dalyvių, bet ir iš žiuri“, – sako V. Pauliukaitis.

Linksmai praleisti laiką prie BTV ekrano žiūrovai kviečiami jau nuo spalio mėnesio. Šou žiūrovai turės galimybę pasimėgauti ne tik puikia muzika, bet ir gera vitamino C doze.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai