Muzikantai kvietė į Vingio parką palydėti vasarą, tačiau jaunimas rinkosi vangiai

„Biplan“ / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą Vilniaus Vingio parke vyko vasaros palydos: koncerte „Palydėkime vasarą garsiai“ savo muzika susirinkusius linksmino Lietuvos muzikos žvaigždždės.

Diskoteka Vingio parke / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vilniaus Vingio parkas rugsėjo 1-ąją nepelnytai lieka užmirštas, jame jau kelerius metus nevyko jokia šventė, todėl šiemet pirmąją mokslo metų dieną parke suskambo ir melodingos dainos, ir hiphopas.

Tiesa, vasaros palydėtuvės po atviru dangumi sudomino kur kas mažiau jaunimo, nei tikėtąsi: nors Vingio parke linksmintis galėtų tūkstantinė minia, mokamas koncertas vėsų vakarą tokios nepritraukė.

Diskoteka Vingio parke / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vasaros užbaigtuvių koncerte gerą nuotaiką garantavo būrys Lietuvos atlikėjų ir grupių – „G&G Sindikatas“, „Biplan“, „Radistai“, televizijos projekto „X Faktorius“ nugalėtojas Žygis ir finalininkė Anžela.

Į diskoteką po atvirumi dangumi Vingio parke Lietuvos atlikėjai kvietė visus norinčius triukšmingai palydėti vasarą ir su gera nuotaika pradėti naujus mokslo metus.

Muzikos žvaigždės kvietė į diskoteką po atviru dangumi (46 nuotr.)
+40

„Kviečiame visus savo draugus, buvusius klasės draugus, tetas, dėdes, pusbrolius ir visus į Vingio parką išlydėti vasarą garsiai“, – prieš koncertą ragino „Biplan“ muzikantai.

Nors publika į koncertą susirinko negausiai, jai liūdėti dėl besibaigiančios vasaros nebuvo kada: muzikantai scenoje stengėsi užkurti vasarišką pirtį su šokiais.

Diskoteka Vingio parke / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Diskoteka Vingio parke / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau