Muzikantai gedi Anapilin išėjusio Kipisho: atsimins kaip talentingą kūrėją

Vilius Alesius, Lukas Pačkauskas, Donatas Baumila, Vaidas Baumila / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-14 14:17
Anapilin išėjusį Romaną Neyelovą (37), gerbėjams pažįstamą Kipisho pseudonimu, kolegos muzikantai atsimins kaip talentingą atlikėją ir kūrėją. Prisimindami buvusį kolegą muzikantai negaili jam gražių žodžių ir apgailestauja, kad Kipisho gyvenimas buvo toks trumpas.

Apie Kipisho mirtį Žmonės.lt pranešė šeštadienio vakarą. Sekmadienį dainininko artimieji atskleidė, kad vyrą ištiko infarktas. 

Sužinoję apie nelaimę buvę Kipišo scenos kolegos neslėpė apmaudo. Atlikėjui muzikantai negailėjo gražių žodžių, jį atsimins kaip itin talentingą kūrėją. 

Kipišo mirtis sukretė dainininką, grupės „Kastaneda“ narį Luką Pačkauską. Kartu grupėje jiedu dainavo kelerius metus. 

„Kaip atlikėjas, kaip kūrėjas jis buvo labai talentingas. Didžioji dalis „Kastanedos“ repertuaro buvo jo tekstai, jo melodijos. Jo, kaip kūrėjo, indėlis buvo labai didelis... Kiek po to domėjausi jo soline kūryba, jis atrodė labai produktyvus. Daug kūrė, niekad nesustodavo, visad dirbdavo. Kartais net pavydu to potencialo būdavo... O kaip žmogus jis buvo įvairus. Kartais būdavo linksmas, kartais liūdnas, visoks. Bet toks, koks būna tikras kūrėjas“, – Žmonės.lt sakė L.Pačkauskas. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vėliau „Kastanedoje“ Kipišą pakeitė Donatas Baumila-Dūnis. „Jis buvo labai kūrybingas. Mums neteko daug bendrauti – gyvai bendravome gal tris ar keturis kartus. Tada ir pasirodė draugiškas, kūrybingas. Iki šiol dainuoju jo dainas“, – Žmonės.lt sakė jis. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Gražių žodžių negailėjo ir kiti muzikantai. Antai „Skamp“ nariui Viliui Alesiui kartu su Kipišu taip pat teko dalintis scena. 

„Kartu įrašėme porą bendrų dainų. Viena buvo mano albume, ji yra apie taiką, o kita įrašyta su Jurga Šeduikyte. Kaip atlikėjas jis man patiko, buvo talentingas. Jis vienas iš lietuviško regio pradininkų. Savo laiku Lietuvoje jis buvo reiškinys. Mes daug nebendravome – tik įrašinėdami dainas, darbiniais klausimais. Tada jis ir pasirodė labai kūrybingas. Gaila, kad jis baigė savo muzikinę karjerą, dar labiau gaila, kad taip anksti baigė gyvenimą“, – kalbėjo V.Alesius.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Savo užuojautą artimiesiems pareiškė ir dainininkas Vaidas Baumila. Būtent Kipišo kurtas kūrinys „Myliu“ padėjo V.Baumilai išgarsėti – jį perdainavęs atlikėjas ir tapo žvaigžde. 

„Ilsėkis ramybėje žmogau, kurio dainos žodžius dainuoju jau dešimt metų. Simboliška, kad būtent Tavo kūrinys buvo mano karjeros atspirties taškas. R.I.P. Kipišai – visada atsiminsiu ir visuomet dėkingas“, – apgailestavo V.Baumila. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai