Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„X Faktoriuje“ išgarsėjęs latvis A. Griva pristato debiutinį albumą ir naują dainą

Andis Griva
Foto Pro nuotr. / Andis Griva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš metus „X Faktoriuje“ dalyvavęs latvis Andis Griva muzikos nepamiršo. Projekto finalininkas kartu su grupe „Andis Griva ir WWMM“ pristato naują singlą, jo vaizdo klipą ir debiutinį albumą „Days Out Of Days“.

Albume esančių dainų žodžius ir muziką per keletą metų sukūrė pats A. Griva. Įrašant dainas jam padėjo žinomas latvių prodiuseris Gatis Zakis. Dainų įrašai vyko Vilniuje esančioje ir „WWMM“ įrašų studijoje.

„Kiekviena daina albume yra tarsi garso takelis trumpam filmui. Viena spalvota, kita – nespalvota. Visi filmai skirtingi, tačiau paremti tikrais įvykiais. Kai kurie filmai sukasi ekranuose, kiti – tik galvoje“, – apie savo albumą pasakoja A. Griva.

Daina „Come Around“ yra antrasis pristatomo albumo singlas. Albumą galima išgirsti ir atsisiųsti iš populiariausių muzikos klausymosi platformų. „Dainos „Come Around“ vaizdo klipe vaizduojama visiems puikiai pažįstama gyvenimo tiesa. Jei gyvenime rūpėsi tik pats sau, kad ir kur būtumei, kad ir kaip mėgintumei pagauti save, tai bus beprasmiškas bėgimas.“

Klipo filmavimo darbai vyko Italijoje, Norvegijoje, Kanadoje, Lenkijoje ir JAV. „Norėčiau padėkoti savo mylimajai Ievai Veiverytei, kuri kantriai filmavo, kai aš bėgiojau po pasaulį. Na, o sunkiausia dalis buvo klipo montavimas. Jis pareikalavo daugiausiai laiko. O Ieva visą tai padarė viena.“

Kartu su juo į muzikinę kelionę leidosi keturi lietuvių muzikantai: Paulius Adomėnas, Juozas Martinkėnas, Kęstutis Pavalkis ir Gediminas Augustaitis.

Muzikantas džiaugiasi, kad po dalyvavimo „X Faktoriuje“ jo vardas tapo žinomas, o muzika domina daugiau klausytojų. Šiuo metu A. Griva savo gyvenimo laimę kuria Lietuvoje, Vilniuje.

VIDEO: ANDIS GRIVA IR WWMM - COME AROUND official video

Latvių klausytojams A. Griva yra žinomas iš ankstesnės veiklos tokiose grupėse kaip „Caffe“, „The Mundane“, „Gines Rekordu Orkestrs“, „Gorgeous Songs About Religion“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt