Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Užsieniečiai įvertino I. Zasimauskaitės dainą: „Tai gali būti būtent tai, ko žmonės ieško“

Ieva Zasimauskaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Ieva Zasimauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Iki tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ pradžios liko mažiau nei mėnuo. Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė savo dainą „When We're Old“ atliks pirmajame konkurso pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Lietuva tiki Ieva ir jos kūriniu, o kaip jos pasirodymą vertina užsienis?

JAV gyvenantis Jake'as po I.Zasimauskaitės klipo peržiūros liko išsižiojęs, nors filmavimo pradžioje prisipažino besinervinantis – jam nepatiko pernykštis Lietuvos atstovų pasirodymas „Eurovizijoje“.

„Lietuva, virpini širdies stygas. O Dieve! Atsiprašau, kad priminiau „Fusedmarc“. Lietuva, tu siunti nuostabią dainą, – sakė Jake'as. – Ievos balsas kerintis. Nė nežinau kitų žodžių jam apibūdinti. Tai kažkas angeliško. Šios dainos paprastumas toks gražus ir jaudinantis.“

Amerikietis liaupsino Ievos balsą, dainos idėją ir aranžuotę. Pasak Jake'o, šiam pasirodymui nereikia specialiųjų efektų ir įspūdingo šou.

„Turint omenyje tai, kad šiemet konkurse nebus LED ekranų, ši daina gali būti būtent tai, ko žmonės ieško. Mane ji labai sujaudino“, – patikino Jake ir prisipažino meilę savo širdies draugei.

VIDEO: Eurovision Song Contest 2018 Reaction To LITHUANIA

„Ši daina nėra ypatinga savo struktūra ar idėja. Bet kai viskas susijungia, rezultatas – labai mielas“, – sakė po Groot slapyvardžiu besislepiantis vlogeris.

Jis išreiškė nerimą, kad daina taip ir nepasiekia kulminacijos, jam kūrinyje trūko sprogimo. Tuo tarpu kerintis Ievos vokalas – didžiausias dainos privalumas.

Vaikinas spėjo, kad Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ nežengs į didįjį finalą – televizorių žiūrovai gali nesuprasti tokios jautrios dainos.

VIDEO: ESC 2018 | LITHUANIA - Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (Reaction & Review)

„Man labai patinka šis balsas – toks švelnus ir minkštas. Ieva tokia miela...“ – nuoširdus kūrinys papirko ir „Tuneful TV“ vlogerę Natalią.

Ji negailėjo pagyrų unikaliam, švelniam I.Zasimauskaitės balso tembrui. „Ši mergina turi labai gražų balsą. Daina – graži, sentimentali. Ne mano skonio, bet tikrai graži daina, kuria galima mėgautis. Manau, žmonės įsimins Ievos balsą“, – sakė Natalia.

VIDEO: EUROVISION 2018 - LITHUANIA - Tuneful TV Reaction & Review

Tuo tarpu trankią, šokių muziką mėgstanti britė Stina ne taip lengvai pasidavė Ievos kerams. Visgi... Ji jiems pasidavė.

„Tai miela, bet šiandien aš tam nenusiteikusi, – juokėsi Stina. – Bet tai vis tiek labai miela. Tai labai graži daina.“

VIDEO: Eurovision Lithuania 2018: Stina Review and Reaction! Ieva Zasimauskaitė - When We're Old
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt