Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rūta Žibaitytė nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pristatys savo kūrinį: išgirsti galite jau dabar

Ruta Loop
Kristina Sereikaite / Ruta Loop
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Visada sakiau, kad dalyvausiu „Eurovizijoje“ tik tuo atveju, jei tikėsiu daina, jei į ją sutilps visa mano širdis. Taip ir atsitiko. Tikrai įnirtingai ruošėmės šių metų „Eurovizijai“ pakankamai. Ilgos bemiegės naktys studijoje kartu su dainos „Positive Thoughts“ bendraautoriumi Pauliumi Vaicekausku mus atvedė iki kantri skambesio, spalvotų vibracijų ir pozityvios žinutės“, – pasakoja Rūta Žibaitytė.

Šiais metais R. Žibaitytė nusiteikusi pozityviai. Ji tiki, kad pasaulyje visi jaučiasi suirzę. Rūta nori, kad jos daina atneštų džiugesio.

„Tiesa ta, kad „Eurovizija“ užėmė visą mano dabartinį laiką, bet labai džiaugiuosi, jog bekuriant „Positive Thoughts“ dainą, gimė daug kitų dainų, kurios galbūt tematiškai net visai skiriasi nuo eurovizinės, tačiau jos visos gimė natūraliai, džiaugiuosi, kad nereikėjo kažkaip prievartauti kūrybos.

Todėl jaučiu, kad ateinantys metai atneš daug naujų dainų, naujų skambesių, žinoma klausytojai taip pat galės vis dažniau išgirsti mane grojančią su lūperiu. Esu linkusi kurti ir ieškoti, nebijau klysti ir eksperimentuoti. Taip pat su visa komanda ruošiuosi koncertams Lietuvoje.“

VIDEO: Ruta Loop - Positive Thoughts
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt